مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه Comically بد برای آب و غذا عدالت

واشنگتن – امروز رئیس جمهور تهمت خود را منتشر خواهد کرد پیشنهاد مالی-سال 2021 بودجه. موجود در بینی پیشنهاد شدید 26.5 درصد کاهش برای آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) یک 8 درصد کاهش برای وزارت کشاورزی ایالات متحده (USDA) و به طور کلی قوی اولویت برای دفاع در حالی که کاهش خالص ایمنی برنامه های.

در پاسخ به مواد غذایی و آب اقدام مدیر اجرایی Wenonah Hauter با صدور این بیانیه به شرح زیر:

“مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه متکبر ترکیب غیر مسئولانه ایمنی شبکه کاهش و سهل انگاری. سازمان حفاظت محیط زیست و وزارت کشاورزی ایالات متحده بودجه شده اند کافی برای چندین دهه و در حال حاضر برگ برنده پیش بینی حداقل و یا کاهش هزینه های برای هر دو در برابر آب و مواد غذایی و بحران آب و هوا.

“او پیشنهاد برش 28 درصد از دولت گردان صندوق برنامه های منبع اصلی حمایت دولت فدرال برای ملت ما پیری آب و سیستم های فاضلاب و می خواهد برای از بین بردن بودجه برای آرایه ای از کمک های مالی و برنامه های از آب سالم از کوچک و محروم جوامع به سواحل حفاظت در حالی که صفر کردن بودجه برای محیط زیست اجرای عدالت.

“فقط به عنوان بد تهمت محاسبه تغییر کنده باید به اندازه کافی برای غذا و داروی آمریکا برای متوقف کردن مداوم slews از مواد غذایی به یاد می آورد در حالی که همچنین ارائه همان خسته ایده از بین بردن بودجه دولت برای گوشت و مرغ و محصولات تخم مرغ بازرسی در سال آینده و جایگزینی آن با صنعت هزینه های کاربر را که وزارت کشاورزی ایالات متحده بازرسان مرهون صنعت برای حقوق خود. او همچنین حرکت رو به جلو با او بد درک و به طور گسترده ای در اعتراض جدید خوکی سیستم بازرسی (NSIS) که خصوصی سازی بازرسی توابع در کشتار گراز خطوط.

“در زمانی که ما نیاز به کمک های مالی بیشتر از همیشه برای هوای پاک و حفاظت و ایمنی مواد غذایی اقدامات این بودجه غم انگیز, کمدی. کنگره باید رد تهمت حیرت انگیز ایمنی عمومی کاهش به حفاظت از آب و مواد غذایی و آینده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر