مغلوب ساختن پیشی جستن گاو را از بین می برد چین فروشگاه–و نقش ما در جهان

راه های مفید برای تصویب قرنطینه زمان: از ماه آوریل در پاسخ به همه گیر من شده است با درگیر یک سری از زوم آموزشی بررسی تعدادی از مسائل از طریق لنز COVID-19. تا کنون ما پوشش همه چیز را از سلامت روانی و اعتیاد و بهبودی به جستجو برای یک واکسن.

جلسات برگزار شده توسط هالیوود بهداشت و جامعه است که به عنوان در وب سایت خود را “یک برنامه USC آننبرگ Norman Lear مرکز فراهم می کند که صنعت سرگرمی با دقیق و به روز اطلاعات به صورت داستان در سلامت و امنیت.” نویسندگان اصناف امریکا شرق و غرب شده اند co-حمایت آموزشی; به عنوان فوری گذشته رئيس جمهور از انجمن صنفی نویسندگان شرق, من تا به حال لذت بردن از تعدیل چند تا از آنها را.

هفته گذشته ما در موضوع امنیت ملی در عصر COVID-19 و مهمانان بودند سفیر وندی شرمن معاون سابق امور سیاسی وزارت امور خارجه در دوران دوم دولت اوباما و تیم مذاکره کننده رهبر ایران است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور سیستماتیک تلاش برای از بین بردن و جو Cirincione که فقط به پایان 12 سال به عنوان رئیس جمهور Ploughshares Fund, گروه اختصاص داده شده به کاهش و یک روز از بین بردن تهدید وجودی از سلاح های هسته ای.

آنچه بلافاصله روشن بود را به عنوان جای شگفتی نیست: با وجود تمام مباهات خود در مورد beefing تا ما دفاع خود را بالند که آمریکا قوی تر از همیشه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قرار داده شده است به امنیت ملی ما در خطر است. با دولت ما را در هرج و مرج و shambolic توهم رئيس جمهور به طور سیستماتیک از بین بردن روابط ما با دوستان دیرین در جهان ما به طور کامل رها شده نقش ما به عنوان یک رهبر در میان ملت ها و در بسیاری از جهات چپ خودمان دفاع کنیم.

“آنچه ما به ارمغان آورده Brexit آنچه ما به ارمغان آورده به اعتقاد من دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, آنچه, آوردن رهبران مستبد به بسیاری از کشورها این شکاف عظیم بین فقیر و غنی.” —وندی شرمنبه خصوص برآمدگی در هفته گذشته بود و کارل برنشتاین سی ان ان گزارش آشکار:

در صدها بسیار طبقه بندی شده تلفن تماس با امور خارجه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود بنابراین همواره آمادگی برای بحث در مورد مسائل جدی بنابراین اغلب outplayed در گفتگو با رهبران قدرتمند مانند ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و رئیس جمهور ترکیه رجب اردوغان و بنابراین توهین به رهبران آمریکا متحدان اصلی که خواستار کمک به متقاعد کردن برخی از مقامات ارشد امریکا از جمله سابق وزرای امور خارجه و دفاع, دو مشاور امنیت ملی و طولانی ترین خدمت رئیس ستاد—که رئیس جمهور خود را مطرح خطری برای امنیت ملی ایالات متحده, با توجه به کاخ سفید و مقامات اطلاعاتی آشنا تنگاتنگی با محتویات مکالمات.

وقتی که می آید به نقش ما در جهان تغییر کردم برای آمدن نه فقط به دلیل تهمت و باند خود را از قانون شکنان اما از آنجا که این سیاره در حال حاضر است که اساسا متفاوت است. مقاله منتشر شده در ماه مه در سیاست جهانی بررسی شد و با عنوان, “COVID-19 و تغییر آب و هوا را تغییر تعریف از امنیت ملی است.” نویسنده آن استوارت پاتریک ارشد همکار با شورای روابط خارجی آمریکا می نویسد:

ایالات متحده هنوز هم در برابر ژئوپولیتیک رقابت به خصوص از کشور چین به عنوان دو سوارکار اسب دوانی شدن برای نفوذ جهانی. اما بزرگترین معاصر تهدیدات امنیتی ایالات متحده آمده کمتر از مسلح دشمنان از از دو “تهدیدات بدون threatener” — مرگبار پاتوژن و فراری تغییر آب و هوا. هنگامی که یک بیماری همه گیر می تواند کشتن صدها نفر از هزاران و حتی میلیون ها نفر و هنگامی که سرنوشت زندگی سیاره در معرض خطر بسیاری از مسائل است که پس از رتبه بندی بالا در امنیت ملی در دستور کار بود که آیا دولت اسلامی است که در اجرا و یا این که آیا نیکولا Maduro, رژیم در آستانه سقوط در ونزوئلا به نظر می رسد کمتر فشار دادن. آنها به نظر می رسد در یک کلمه بی اهمیت.

اما تغییر نمی گیرد تحت یک برگ برنده در انتخابات ریاست جمهوری و نه آن را به رخ می دهد اگر ما در زمان دفاع استقرار در محل باقی می ماند. “از سقوط مالی سال 2008 روسیه دخالت در انتخابات ما در حال حاضر همه گیر سیستمیک نژاد پرستی است که نازل شده است… این تهدیدات است که ما به عنوان یک ملت ندارد, راه حل نظامی, اما جایی که ما قرار داده و ما پول” جو Cirincione گفت: در وبینار ما. “شصت درصد از تمام هزینه های اختیاری در سطح فدرال است که اختصاص داده شده به پنتاگون. و این است به تنظیم مجدد. بودجه دفاعی رفته از 300 میلیارد دلار در سال 2000 به $740 میلیارد امروز ریخت و به این سیستم این سلاح که در واقع بی ربط هستند به تهدید عمده مواجه هستیم…

نیمی از بودجه دفاعی نیم!—به طور مستقیم می رود به پیمانکاران دفاعی. بنابراین حدود 370 میلیارد راست می رود به آنها. اگر شما شروع به تهدید خود پول, خط لوله, شما در حال رفتن به برخی از چهره های بسیار سفت مقاومت… چه خبر است که در واشنگتن صنایع دفاعی در گذشته تعداد 727 لابی. آنها صرف حدود 130 میلیون سال حفاظت از این قرارداد. وجود دارد تنها 535 عضو کنگره است. بنابراین بیشتر وجود دارد دفاع از لابی وجود دارد که اعضای کنگره است.

وندی شرمن افزود: “از دیگر زمینه مسئله امنیت ملی است که همه ما در مقابله با راست, در حال حاضر اختلاف بین غنی و فقیر و بین گروه های مختلف قومی و گروه های مذهبی و گروه های نژادی در سراسر جهان است. آنچه ما به ارمغان آورده Brexit آنچه ما به ارمغان آورده به اعتقاد من دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, آنچه, آوردن رهبران مستبد به بسیاری از کشورها این شکاف عظیم بین فقیر و غنی… هیچ کدام از این چیزها را می دانم مرزها.

… نظامی ما ساخته شده است به صورت متعارف جنگ و نه مسائل مربوط به امنیت ملی از آینده است. نه چالاک سیستم های که ما باید برای آینده است. و در بالای همه این ما واقعا باید برای پیدا کردن راه برای صحبت کردن با یکدیگر. بله ما باید به رقابت با چین است. بله ما باید برای متوقف کردن روسیه دروغ. اما ما نمی توانیم آن را انجام شده توسط ما افسران پلیس بیشتر شبیه نیروهای نظامی ما از افرادی که قرار است برای کمک به نگه داشتن جامعه ما امن است. بنابراین ما باید یک demilitarization تلاش است که ما نیاز به انجام داریم در تلاش درک است که حتی در این زمان از COVID زمانی که ما از هم جدا هستند برای ایمن ماندن به این دلیل است که ما کاملا در ارتباط است.

نقاط داغ در سراسر جهان هستند و حتی داغتر در بخشی به دلیل ایالات متحده از دست رفته است در عمل ژولیده و پریشان تهمت وسواس با معاملات تجاری, بوسیدن تا به دیکتاتورها شناسایی از وزارت امور خارجه و تلاش برای سرزنش کشورهای دیگر برای خود اشتباهات. چین و هند دوباره شده اند برای کشتن هر یک از دیگر نیروهای نظامی در امتداد مرزی هیمالیا و چین را پایین نگه داشته و بر مخالفان در هنگ کنگ اعمال امنیت ملی قانون در نقض 1997 توافق تبدیل شده است که در آن قلمرو بریتانیا به چینی.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“این است که یک رئیس جمهور که تنها تاکتیک فقط عکس ops تنها شعار مبارزه او واقعا یک سیاست خارجی” وندی شرمن گفت. “او نمی باید یک استراتژی آن است که آیا کره شمالی که به تازگی یک سری از فاجعه عکس, فرصت ها و نامه های عاشقانه و یا آن بوده است هنگ کنگ که در آن وجود دارد را به سختی صحبت اما هیچ استراتژی. یا چین که در آن تاکتیکی بدون یک استراتژی گسترده تر و یا ایران است که فشار و فشار و فشار به چه منظور است؟”

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال خرابکاری در ایران شرمن مذاکره “ایران بزرگتر از ذخایر اورانیوم غنی شده آن را پیشرفته تر سانتریفیوژ. برک آوت زمان در حال حاضر برای نزدیک به جایی که آن زمانی که ما شروع به مذاکره کرد. آنها را متوقف نشده خود را كه رفتار در خاورمیانه است. آنها را متوقف نشده سلاح های خود را تجاری. آنها را متوقف نشده موشکی خود را توسعه. آنها قرار داده ایم بیشتر آمریکایی ها در زندان اوین. بنابراین هیچ چیز بهبود یافته است. دولت فقط در اطراف می رود گفت: “تحت فشار کار می کند.’ اما به چه منظور است ؟ این سیاست خارجی بدون هدف آن است که هیچ سیاست در همه.”

“من فکر می کنم ما می تواند بازیابی از این اما او حفر یک سوراخ بزرگ برای ما, من خیلی مطمئن نیستم در مورد دو. این امر می تواند بسیار آسیب رساندن به پارچه از کشور است. اگر او مجددا انتخاب ما در حال رفتن به مجبور به تجدید نظر در اولویت های ما در مورد آنچه که ما باید به سازماندهی و در مورد آنچه که ما باید به مبارزه کردن در مورد. ما واقعا در حال رفتن به در یک مبارزه برای دموکراسی آمریکایی در آن نقطه است.” —جو Cirincioneبه روسیه شرمن و جو Cirincione توافق کردند که اخیر نیویورک تایمز گزارش می دهد که دولت پوتین قرار داده بود فضل در زندگی سربازان آمریکایی در افغانستان و تهمت های بعدی انفعال بودند و وحشتناک. “او ادعا نبود او در جریان است که خود را بی کفایت داستان اما در حال حاضر که او می داند که او هنوز هم انجام نمی هر چیزی در مورد این” Cirincione اشاره کرد. “در حالی که همه او را با استدلال به اجازه می دهد ولادیمیر پوتین برای بازگشت به G7. منظورم این است که خیانت است. دیگر رئیس جمهور خواهد بود بريدن تا در حوض. وجود دارد می تواند استیضاح جلسات در حال حاضر.”

من از هر آنچه که آنها را وحشت زده بیشتر در مورد احتمال دوم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و برعکس در صورت انتخاب چه بایدن دولت باید انجام دهید وقتی که می آید به امنیت ملی است.

معاون سابق رئیس جمهور بایدن “و مردم در اطراف او نیست مبتدیان” وندی شرمن اظهار داشت. “این واقعا خبر خوبی است. آنها درک کنند که چگونه واشنگتن کار می کند. آنها را در درک چگونه به استفاده از قدرت. آنها را در درک چگونه به استفاده از قدرت. آنها می دانند که کنگره و مردم توجه به آنها باید برخی از تواضع و فروتنی. جو بایدن در واقع عذرخواهی برای همه چیز. چرا که او فکر می کند آن را ضعیف اما از آنجا که او فکر می کند آن قوی است.

…این یکی جهنم از زمان به می خواهم به رئیس جمهور ایالات متحده است. اما من ایمان هر دو در انعطاف پذیری و خوبی از مردم در این کشور است و در این میانه چه کسی می خواهد چه هر کس دیگری در جهان می خواهد; به یک شغل مناسب و معقول برای یک جامعه ایمن به کودکان خود آموزش و پرورش خوب و یک زندگی بهتر از او و همسرش بود. هر کس می خواهد که در سراسر جهان. من فکر می کنم جو بایدن می شود که. من فکر می کنم او به صحبت می کنند به آن است. و من فکر می کنم او به صحبت می کنند به آن را برای هر دو جوان و افرادی که در خیابان ها با ماسک خود را بر و بچه ها که در رئیس جمهور تظاهرات بدون آنها.

جو Cirincione خواست بایدن به “ایجاد یک لیست از تمام اجرایی سفارشات شما را مجبور به لغو یک لیست از تمام افرادی که به تمیز کردن. آیا اشتباه است که باراک اوباما از چرخش صفحه از رفتن به عقب و نگاه کردن به مردم در دولت بوش که به دروغ ما را به یک جنگ غیر ضروری از انتخاب و گفت: “ما نمی خواهیم به تحریک تعصب.’ شما در حال رفتن به نگه داشتن مردم پاسخگو باشد. شما نمی توانید اجازه دهید آنها را دور با این… شما نمی توانید اجازه دهید آنها را به فرار از عدالت هنگامی که آنها تحت فشار قرار دادند از دفتر.”

با فرض این تهمت را شکست و حزب جمهوری خواه در بی نظمی “رئیس جمهور بعدی عظیم سیاسی فضا به انجام آنچه درست است” Cirincione ادامه داد. “کار درست را انجام دهد و نه فقط در نیمه راه در چیزی. در حال حاضر شما می توانید شانس خود را واقعا به انجام آنچه درست است در بهداشت و درمان. واقعا آنچه حق تغییر آب و هوا. واقعا چه حق demilitarize ما استراتژی امنیت ملی.”

اما هر دو نگران عواقب اگر تهمت است دوباره انتخاب شود. “یک دموکراسی آمریکایی می تواند زنده ماندن یک مغلوب ساختن پیشی جستن اصطلاح” جو Cirincione گفت. “من فکر می کنم ما می تواند بازیابی از این اما او حفر یک سوراخ بزرگ برای ما, من خیلی مطمئن نیستم در مورد دو. این امر می تواند بسیار آسیب رساندن به پارچه از کشور است. اگر او مجددا انتخاب ما در حال رفتن به مجبور به تجدید نظر در اولویت های ما در مورد آنچه که ما باید به سازماندهی و در مورد آنچه که ما باید به مبارزه کردن در مورد. ما واقعا در حال رفتن به در یک مبارزه برای دموکراسی آمریکایی در آن نقطه است.”

وندی شرمن توافق شد اما سریع به یادآوری است که رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل خود توصیف “Grim Reaper” نیز بازی کرده است نقش مخرب. با اینحال “من فکر نمی کنم کشور ما خواهد بود و کشور ما اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب برای چهار سال دیگر” او هشدار داد. Black Lives Matter, اقتصادی, اختلاف, تغییر آب و هوا”که هیچ جا خواهد بود. که خواهد شد به عقب. همه ضد نظارتی حرکت می کند که او ساخته شده تبدیل خواهد شد و حتی بیشتر از آن او را احساس می کنید او می تواند هر چیزی که او می خواهد… او را بدست دور آنقدر که او را باور او در حال حاضر می توانید دور با بیشتر.”

“من دو کوچک نوه چهار و شش و من از ترس برای آینده خود” او افزود: “این که آنچه در آن است برای من. من می خواهم به مطمئن شوید که من نوه می تواند رشد کند تا در جهان صلح آمیز است که قطعا خواهد شد که در درگیری افرادی که سعی در حل مشکلات و نه ایجاد درگیری بیشتر. من واقعا نگرانی در مورد که ما که هستیم.”

ما در حال شناور در کشتی کاپیتان های یک دیوانه که هرگز به دریا مصمم به نابود کردن همه ما و لذت در خرابه. تغییر دوره ضروری است.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>