واشنگتن – Vanita Gupta, رئيس جمهور و مدیر عامل رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر با صدور بیانیه زیر را در مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در مورد انتخابات:

“مغلوب ساختن پیشی جستن را آخرین تلاش برای اخلال در انتخابات ما از جان گذشته است و اشتباه است. آن است که تلاش برای منحرف کردن اذهان از نگران کننده اقتصادی اعداد و COVID-19 عفونت و مرگ و مير. تحت قوانین ما و قانون اساسی ما هیچ رئیس جمهور دارای قدرت حرکت ما در انتخابات است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“او تصویر رای-با-پست الکترونیکی است که به وضوح طراحی شده برای ایجاد سردرگمی. رأی-با-ایمیل یکی از امن ترین و امن ترین اشکال از رای گیری در دسترس است. ما باید اختصاص انرژی ما به فشار دادن کنگره برای ارائه $3.6 میلیارد دلار به ایالت ها و حوزه های انتخاباتی به اطمینان حاصل شود که همه رای دهندگان به راحتی می توانند یک رای در هر راه را با این نسخهها کار بهترین برای آنها است.”

رهبری کنفرانس و بیش از 150 دیگر سازمانهای مدافع حقوق مدنی به نام در کنگره به سرعت تصویب قانون برای حفاظت از یکپارچگی 2020 انتخابات و مقابله با محرومیت تاریخی جوامع رنگ و رای دهندگان معلول در امریکا است. این نامه که در اینجا در دسترس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im