مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی منظور در پلیس سقوط تخت در پاسخگویی به صورت سیاه و سفید زندگی

واشنگتن – در پاسخ به یک فرمان اجرایی توسط رییس جمهور ایالات متحده امریکا Donald J. Trump در پلیس کریستینا راث ارشد برنامه افسر عدالت کیفری در برنامه های سازمان عفو بین الملل ایالات متحده آمریکا گفت:

“رئیس جمهور تهمت اجرایی سفارش مقدار به یک گروه کمک های اولیه برای زخم گلوله و عمومی را نمی توان به راحتی فریب خورده نصف اقدامات زمانی که این لحظه ای است که خواستار تحول و تغییر از پلیس. سیاه و سفید, خانواده ها ادامه خواهد داد به آماده سازی فرزندان خود را در چگونه برای زنده ماندن یک تعامل با پلیس و می گویند نام خود عزیزان است که نمی توان آن را به خانه. ایالات متحده نیاز دارد بسیار قوی تر استانداردهای ملی برای ارائه پارامترها در استفاده از زور و محدود کردن استفاده از نیروی مرگبار برای اطمینان از پاسخگویی زمانی که این مرزها شکسته توسط مأموران اجرای قانون. مأموران اجرای قانون باید احترام مردم را به حقوق اساسی بشر و بالسويه از حمايت قانون و آزادی از تبعیض حق به امن و مهمتر از همه حق زنده ماندن تعامل با مأموران اجرای قانون. این فرمان اجرایی تلاش برای پوشش مضر از شعارهای این دولت تشویق بیش از حد زور و پلیس خشن مردم تا با یک پیشنهاد.

“هنگامی که اریک گارنر کشته شد توسط پلیس نزدیک به شش سال پیش این سبد استفاده می شود توسط افسر Pantaleo شد و در حال حاضر ممنوع NYPD سیاست. معنی پاسخگویی نمی تواند به طور انحصاری بود تنزل به یک اداره پلیس در استفاده از زور در سیاست و یا آموزش. در واقع وجود دارد ادارات پلیس که سیاست های تجاوز است که از دولت خود را به استفاده از زور قانون و در عین حال ماموران در ادامه به کشتن مردم سیاه و سفید با مصونیت از مجازات. این نوع از خشونت فراگیر در سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع است. سیستم قضایی ما باید به دنبال زندگی می کنند تا نام خود را به عنوان مردم را به خیابان ها به تقاضای ما reimagine امنیت عمومی. ما باید فشار را برای ما سیستم عدالت کیفری را به تبدیل می شود و این که استفاده از زور باید محدود به عنوان یک تاکتیک مگر اینکه لازم است در یک وضعیت و با هیچ وسیله ممکن به د تشدید می شود.”

پس زمینه و بافت

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

سازمان عفو بین الملل ایالات متحده آمریکا است که خواستار اصلاحات معنی دار برای پایان دادن به خشونت های پلیس و خواستار دولت آمریکا احترام حفاظت و تحقق حقوق بشر از مردم سیاه و سفید. این تماس شامل فشار به کنگره برای تصویب صلح عمل شامل عدالت در پلیس اقدام به ایجاد یک ملی استفاده از نیروی استاندارد که اولویت محدود کردن نیروی کشنده به عنوان آخرین چاره به جای یک گزینه اول است. این کافی نیست که تنها ما فدرال مأموران اجرای قانون منوط به محدودیت های استفاده از زور است که چرا صلح را در عمل به دنبال وادار کردن تمام 50 ایالت به دیدار با این استانداردهای قانونی است.

در پاسخ به جورج فلوید کشتن سازمان عفو بین الملل ایالات متحده آمریکا در تماس بوده است برای پلیس پاسخگویی برای استفاده از نیروی مرگبار. به عنوان معترضان به خیابان آمده اند به تماس برای تغییر, سازمان عفو بین الملل ایالات متحده آمریکا صحبت کردن در برابر نیروی بیش از حد استفاده می شود با اجرای قانون خواستار demilitarization و گفت و گو است. به عنوان رئیس جمهور تهمت استفاده کرده است و بلاغت در برابر کسانی که تمرین خود را حق اعتراض مسالمت آمیز سازمان عفو بین الملل ایالات متحده آمریکا نامیده می شود به صورت سیستمیک تغییر دهید.

سازمان عفو بین الملل شده است نظارت نیروهای پلیس در شهرهای مختلف کشور با استفاده از گاز اشک آور و دیگر کنترل جمعیت عوامل در تظاهرات اخیر. یک تحقیق جدید راه اندازی شد در هفته گذشته تجزیه و سوء استفاده از گاز اشک آور در ایالات متحده و در سراسر جهان است. سازمان عفو بین الملل ایالات متحده آمریکا ایجاد کرده است یک راهنمای برای اجرای قانون مقامات پلیس تظاهرات و یک راهنمای برای کسانی که به شرکت در تظاهرات چگونه آنها می توانند اعتراض با خیال راحت.

این بیانیه در دسترس است: https://www.amnestyusa.org/press-releases/trumps-executive-order-on-policing-falls-flat-on-accountability-for-the-taking-of-black-lives

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de