مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی منظور در بخش 230 فقط یک حواس پرتی

واشنگتن – آمریکا آزادی اقتصادی پروژه منتشر شد بیانیه زیر را در پاسخ به گزارش هایی که رئیس جمهور تهمت خواهد بود صدور یک فرمان اجرایی در مورد بخش 230 قانون ارتباطات نجابت:

“مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی منظور در رسانه های اجتماعی است احمقانه به انحراف از بحث جدی گفت:” آزادی اقتصادی’ مدیر اجرایی, Sarah Miller. “این فرمان اجرایی است که اساسا یک درخواست به سازمان های مستقل از کمیسیون فدرال ارتباطات و کمیسیون تجارت فدرال به عمل در برخی از شیوه ای مبهم. رئیس جمهور نمی تواند به تنهایی تغییر قانون او نمی تواند نظم مستقل سازمان به عمل و اجرایی خود را جهت منعکس کننده که.”

“جدی وجود دارد طرح های پیشنهادی در کنگره از اعضای هر دو طرف راهرو تلاش برای دست و پنجه نرم کردن با این مشکل ارائه شده توسط بخش 230. وجود دارد دلیل مهم برای بازسازی این قانون به وب را باز و رایگان اما این فرمان اجرایی حواس پرتی و ما باید تمام آموخته اند به چشم پوشی از حواس او را پرت مانند این از مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر توسط” اضافه میلر.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

برای جزئیات بیشتر در بخش 230 و مختلف سیاست گزینه های مورد نیاز برای مهار فناوری بزرگ ببینید اقتصادی آزادی’ مقاله در موضوع: “پرداختن به Facebook و Google مضرات طریق یک تنظیم رقابت رویکرد است.”

اطلاعات بیشتر در مورد آزادی اقتصادی در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de