مغلوب ساختن پیشی جستن بازرس کل پاکسازی و مرگ مخالفت

به مدت شش هفته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعدام یک یواشکی حمله نظارت زانو-دربندی بازرس کل دفاتر خود را غیر سیاسی رهبری است. بیشتر شده اند بی سر و صدا نشان داد در اواخر یک شب جمعه امید skirting تحت رادار و اجتناب از بررسی دقیق. پس از همه آنچه غیر COVID اخبار احتمالا می تواند زنده ماندن 48 ساعت به تاسف توسط عموم مردم در آن زمان هر کس را به کار خود را در لباس خواب در دوشنبه ؟ هر چند استراتژیک اجتناب از کانون توجه دولت تبدیل شده است راحت با با قاطعیت مانع نظارت پس از آن بدون شک ادامه خواهد داد مگر اینکه کنگره اعمال قاطعانه برای قرار دادن یک توقف به آن.

برای اولین بار آمد برکناری از مایکل اتکینسون جامعه اطلاعاتی بازرس کل در اوایل ماه آوریل. اتکینسون معروف شد که به اطلاع کنگره در سپتامبر گذشته از خلاف کاران شکایت — که او از نظر قانونی موظف به انجام — است که منجر به استیضاح پرس و جو. پس از آن تنها چند روز بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن حذف بازرس کل دفاع که تا به حال شنود گذاشته شده توسط کنگره برای نظارت بر توزیع بودجه تحت coronavirus اقدامات امداد. در اوایل ماه مه تهمت اخراج کریستی گریم بازرس کل وزارت بهداشت و خدمات انسانی در حالی که معاون دستیار وزیر برای آمادگی و واکنش در فرایند پر whistleblower شکایت بیش از فاسد و بد همه گیر پاسخ.

و پس از آن جمعه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن به اطلاع کنگره حذف استیو Linick وزارت امور خارجه به بازرس کل. این گزارش انجام کار, Mike Pompeo را ترغیب به اطمینان دوستانه IG بود در راس بنابراین Pompeo می تواند جلوگیری از پاسخگویی در حداقل دو تحقیقات Linick بود به دنبال به اقدامات خود است. تحقیقات گزارش فاش رفتار بد در هر دو شخصی و سیاست سطح — از Pompeo را سوء استفاده از کارکنان وزارت امور خارجه برای خانواده errands برای تایید خود را از فروش اسلحه به عربستان سعودی بیش از اعتراض کنگره (Pompeo در حال حاضر رد می کند او می دانست که در مورد تحقیقات).

هر یک از این sackings انجام شد به عنوان بخشی از یک coverup از تقلب و سوء استفاده در بالاترین سطح اما تاثیر خود را خواهد طنین انداز با آسیب به ساختار نظارت در سراسر این سازمان در هر سطح.

از بین بردن اعتبار و اثربخشی بازرس کل سیستم قوی تر و مخرب تر از مقابله به مثل در برابر یک whistleblower. آن را از بین می برد ابزاری است که تشویق می کند و قادر می سازد موثر حس کرد در وهله اول.

آنها فقط نمی خواهد یک اثر سرما بر گزارش ها از تقلب در برابر قدرتمند ترین. به جای مبارزه با فساد و نظارت رئیس یک سازمان سیاسی sycophant تضعیف اساسی ترین اعتماد در این دفاتر. این به این معنی هیچ بنده مدنی خواهد راحت احساس می کنید گزارش هر گونه سوء استفاده و یا نقض در همه. در بهترین زمان مخالف در برابر سیاست ها و یا شیوه در یک آژانس فدرال یک نبرد دشوار. در حال ظهور واقعیت مخالفان را ببینید تنها شکست و خطر پیش رو است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

وزارت امور خارجه بازرس کل دفتر نگه می دارد و مهم است اما به طور کلی دنیوی نقش بررسی شکایت از زباله های تقلب و سوء استفاده از بازرسی سفارتخانه ها و پست ها در سراسر جهان; و انجام ویژه ممیزی برای اطمینان از موثر و کارآمد و مقرون به صرفه ،

سکسی نیست اما حیاتی را بررسی کنید بزرگ و وسیع سازمان مسئول مهم امنیت ملی است. موثر بازرسان به طور کلی جلوگیری از ربودن دولت ابزار برای بهره برداری شخصی و به دست آوردن. آن ثابت است و ثابت کار مانند وجین یک باغ زیرا هنگامی که فساد طول می کشد ریشه آن اسپرد infesting یک سازمان است. مانند هر علف هرز فساد آسان تر است برای جلوگیری از ریشه کن کردن بعد.

بازرسان به طور کلی آدرس و نظارت بر ایمنی و امنیت نیز هست. در مورد وزارت خارجه این به این معنی برگزاری سفارتخانه ها و دفاتر به حساب برای ملاقات با استانداردهای مورد نیاز به نگه داشتن ما دیپلمات و توسعه حرفه ای امن حتی در ذاتی محیط های خطرناک. گاهی اوقات این به این معنی حصول اطمینان از سفارت ما دیوار به اندازه کافی قوی برای مقاومت در برابر واقعی حمله فیزیکی و یا مطمئن شوید که آتش و یا بلایای طبیعی نمی خواهد ما را ترک کارکنان رشته در یک تله مرگ. نه تمام موارد نقض نابکار و یا فاسد. حتی بیشتر غیر عمدی اما خطرناک مغفول. نظارت بر بخش بازرس کل بسیار مهم است برای اطمینان از اثربخشی و امنیت و رفاه بیش از 70,000 کارکنان مستقر در سراسر جهان است که لازم است به آنها را قادر به انجام کار حیاتی به نمایندگی از مردم آمریکا است.

در طول زندگی حرفه ای من من تماشا دولت ایالات متحده در حال تلاش بیهوده برای کمک به ریشه کن کردن فساد در کشورهای شریک که در آن ما صرف میلیون ها دلار کمک پول است. اگر حمله به این کسل کننده است اما ضروری اداری حمایت همچنان ادامه دارد, ما خطرناکی نزدیک به تبدیل شدن به یکی از این ناامید کننده ای فاسد بوروکراسی فدرال خودمان و امنیت نه تنها ما دولت فدرال کارکنان اما ما منافع ملی را در خطر بیشتر است. نگاهی خطر در حال حاضر در حال ظهور در وزارت امور خارجه با آن تضعیف نظارت و رول آن را در سراسر دولت فدرال و این وضعیتی است که این دولت عمدا با قرار دادن ما در.

از بین بردن اعتبار و اثربخشی بازرس کل سیستم قوی تر و مخرب تر از مقابله به مثل در برابر یک whistleblower. آن را از بین می برد ابزاری است که تشویق می کند و قادر می سازد موثر حس کرد در وهله اول. آن است که هر دو عملکردی و نمادین بسته شدن فرصت برای مخالفت در برابر تخلف بدبختی و تهدید به اثربخشی ما سازمان های دولتی. پیام آن را می فرستد روشن است: صحبت کردن به خطر خود را. بالا بردن زنگ به هیچ پایان. به دنبال منافع ملی ما بیهوده است در صورتی که در خلاف جهت منافع هر کسی که در قدرت است.

اگر دولت دور می شود با این برچیدن نظارت مقامات آن را بدست دور با قتل مخالفان است. دولت بدون راه برای مخالفت خطرناک است مقام واقع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im