مغلوب ساختن پیشی جستن Loopy Kool-Aid

یک تزریق از یک ضد عفونی کننده قوی مانند Dettol یا Listerine و تماس با من در صبح است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به وضوح رفته ریل با خود دیوانه پیشنهاد است که ممکن است سعی کنید قوی تزریق مواد ضد عفونی کننده برای مبارزه با COVID-19. او برای تلفن های موبایل به طور فزاینده ای مانند اواخر کشیش جیم جونز سمی Kool-Aid شهرت و سابق تلویزیون مبلغ جیم بیکر که در حال حاضر هاوکینگ خود را درمان معجزه برای COVID-19.

تفاوت در این است که جیم بیکر حاضر نیست مرگبار در حالی که Rev. مغلوب ساختن پیشی جستن بدیهی است.

کجا قدرتمند جهان انتخاب رسمی – که در حال حاضر تهدید جنگ علیه ایران و ونزوئلا – دریافت این loopy مفهوم? به احتمال زیاد از طریق فاکس نیوز و از برخی از دایره خود را از louche کسب و کار cronies.

این دوستان نیز به احتمال زیاد منبع مغلوب ساختن پیشی جستن شیفتگی با قوی داروهای ضد مالاریا کلروکين و هیدروکسی کلروکین به مبارزه COVID-19. او شده است اصرار آمریکایی ها به این دارو را با وجود شواهد که آن کار نمی کند در برابر این بیماری است و ممکن است باعث آسیب های جدی.

ارشد, فرانسوی, پزشکان شده اند هشدار از کلروکين را از خطرات برای ماه گذشته است. آنها می گویند که می تواند موجب آریتمی قلبی خطرناک. آن را حتی که موثر در برابر مالاریا.

این دارو می تواند موجب تشنج و روانی قسمت. من در زمان کلروکين در حالی که در کشور بوش در آفریقای جنوبی پوشش مبارزه بین آفریقای جنوبی و نظامی (SADF) و کنگره ملی آفریقا مبارزان. پس از چند روز شروع کردم به گرفتار اوهام و خیالات و رفتن پارانوئید. من اجتناب از آن پس از آن.

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

کلروکين توسعه داده شد توسط داروخانه ها به عنوان یک نوادگان مستقیم از گنه گنه است که مشتق شده از پوست درخت از آمازون cinchona درخت. فاتحان اسپانیایی آموخته از مردم بومی به استفاده از cinchona پوست برای مبارزه با مالاریا. مخلوط با جین مورد علاقه انگلیسی ها آن را تبدیل به یک غرب هند بعد از ظهر اصلی – جین و تونیک.

در طول جنگ جهانی دوم سربازان آمریکایی و تفنگداران دریایی تغذیه می شدند یکی دیگر از cinchona فرزندان atabrine ساخته شده است که آنها بیمار از آسیب کبدی و تبدیل برخی از دستگاه گوارش آبی.

Vanity Fair magazine ادعا می کند در آن زمان مسئله ای است که برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن کسب و کار دوستان در حال برنامه ریزی برای سیل بیشتر منطقه شهر نیویورک با دو chloroquines پس از رئیس جمهور ترویج آن ضد COVID خواص. این تعجب آور نخواهد بود با توجه مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده از هتل و باشگاه گلف برای ‘رسمی’ کسب و کار.

در نوار کناری کنجکاو تهمت بزرگترین فن برزیل loopy جدید جناح راست رئیس جمهور Jair Bolsonaro, است که در آب داغ در خانه برای رد COVID-19 به عنوان یک ‘سرد’ ترویج قات درمان و مخالفت اجتماعی فاصله. ترین وزیر محترم فقط اخراج برای تناقض Bolsonaro سلامت طرح. همان چیزی که اتفاق افتاده فقط در واشنگتن که در آن مقامات ارشد دولت مسئول واکسن دکتر ریک روشن شد فقط اخراج برای مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن قات درمان.

تنها چیزی که ممکن است شایستگی حال گفت: با مغلوب ساختن پیشی جستن است که خود ادعا می کنند که نور قوی ممکن است کمک به مبارزه با COVID-19. در آفریقای جنوبی بوئر کشاورزان گفت: من آنها را به محلی کارگران مزرعه که بیمار برای رفتن به دروغ در مقابل نور خورشید برای ساعت ها برای درمان بیماری های خود. آن کار می کرد جای تعجب هست—یا کارگران feigning بیماری است. اما تزریق نور به بدن به عنوان تهمت پیشنهاد شده است ،

مغلوب ساختن پیشی جستن حواس پرت سلامت panaceas نمی احمق ترین تحصیل کرده آمریکایی, اما آنها خطر را زود باور بسیاری از هواداران که دیدن Queens, New York توسعه دهنده ملک مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان نوعی از مسیحی پیامبر و به دنبال او پزشکی حقه بازی.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک سیاستمدار با استعداد و سرگرم کننده اما او هیچ مقدس آلبرت شوایتزر. نگران کننده این مرد انگشت در دکمه های هسته ای. در حال حاضر که یک نگرانی واقعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im