مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب کنید می تواند حرکت فردا بیشتر حق—اما آن را هرگز مستقل خروجی

اگر تهمت و دولت راه خود را از وزارت امور خارجه ایالات متحده–بودجه سازمان خبری صدای امریکا ممکن محوری بیشتر راست. جمهوری خواهان مجلس سنا امروز نزدیکتر به نصب ارتجاعی رسانه های اجرایی مایکل بسته به عنوان رئیس ایالات متحده برای رسانه های جهانی که حاکم صدای امریکا و دیگر رسانه دولتی. این تصمیم به شرح زیر تهمت های اخیر ملامت خروجی برای بودن کافی ناسیونالیستی.

Michael Pack

که بسته یک نامزد پس از سال 2017 است مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را انتخاب می آید به عنوان جای تعجب نیست با توجه به ایدئولوژیک و حرفه ای ضبط. بسته پیشگام تعدادی از فیلم های مستند با قطعا راست bents برای PBSاز کیفرخواست از صحت سیاسی به یک جشن محافظه کار دیوان عدالت کلارنس توماس. علاوه بر این خود رزومه ویژگی های جناح راست کلرمونت موسسه و سه ماهه خود را کلرمونت نقد و بررسی کتابو همچنین به عنوان فیلمسازی همکاری با سفید ملی, Steve Bannon از طریق بسته شرکت چند برابر تولیدات.

شبح از یک مغلوب ساختن پیشی جستن-led رسانه دولتی چشم انداز شده است فراموش نشدنی پیشرو در مطبوعات و رسانه ها طی روزهای اخیر و آنها را به عجله به فردا‘s دفاع. واشنگتن پست مقاله نویس کلبر پادشاه (4/18/20) برای مثال توصیف تهمت اقدامات به عنوان “مککارتیسم” و “جنگ در آمريکا.” یک نیویورک تایمز گزارش خبری (4/10/20) به نام فردا “یک منبع اطلاعات به خصوص در کشورهایی که دموکراسی و آزادی مطبوعات تحت حمله” و منتشر شده (5/8/20) به نقل از فردا مدیر آماندا بنت که اصرار نشریه مستقل از دولت بوده است. (بنت منصوب شد و در ماه مارس سال 2016 قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات.) در ضمن فردا (5/7/20) خود را ارائه مغلوب ساختن پیشی جستن broadsides به عنوان اثبات این که “ما بودجه news معنا نیست که ما تایید شده است.”

عمده رسانه ها در نتیجه اجماع رسیده: با وجود رسمی, بودجه فردا و پدر و مادر خود آژانس خنثی هستند حتی نجیب اشخاص—مگر اینکه تهمت درگیر است.

آن است که البته به طور کامل عادلانه برای شرکت های بزرگ با فشار هوا به نگرانی در مورد یک Breitbart-سبک مفهوم واشنگتن-اجرای بصری و رسانه های چاپی. اما برای نیویورک تایمز و رسانه های گروه های حاکی از آن است که فردا و یا هر سازمان دیگر در زیر ما آژانس جهانی در رسانه های چتر در حال فضیلت و مستقل است مطلقا نادرست است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در حالی که فردا به عنوان برچسب “متعادل” و “هدف” در منشور آن این تغییر نمی کند این واقعیت است که آن را هنوز هم تحت کنترل دولت است. فردا تاسیس شد در طول جنگ جهانی دوم برای در خود عبارت “برقراری ارتباط امریکا نمایش در خارج از کشور” و انتقال به وزارت امور خارجه ایالات متحده در سال 1945. آن کنگره حمایت با رشد سحر از جنگ سرد و جنگ کره در آن روابط عمومی سایت فردا vaunts نقش آن در “طرفدار دموکراسی” جنبش در چین و انحلال اتحاد جماهیر شوروی. برای چندین دهه پس فردا می برد بهترین از هر دو جهان برای رسانه های غربی سازمان: عامل در دولت برسند در حالی که تغییر ظاهر به عنوان یک نمونه از مطبوعات آزاد.

VOA::US Pushes Back Against Russian, Chinese, Iranian Coronavirus Disinformation

فردا‘s میراث انطباق رسمی دولت خط در حالی که crowing در مورد خود اعتبار تنها ادامه داد. در مراحل ابتدایی پس از انتخابات 2016 عناد نسبت به روسیه سابق آمريکا در کاخ سفید خبرنگار دن رابینسون نوشت: در Columbia Journalism Review (3/30/17) که “مالیات دهندگان…انتظار می رود فردا به یک بازیکن کلیدی در مقابله با تروریست و دروغ.” در 2019, جام‘ثانیه پدر و مادر, آژانس همکاری با cenacolo از تغییر رژیم کوتاه زنانه—دولت واحد جهانی تعامل مرکز اطلس شورای InterAmerican گفت و گو و موقوفه ملی برای دموکراسی—در دو روز جلسه تمرینی خود را در “مسئول روزنامه نگاری” و “مقابله با دروغ” در آمریکای لاتین پوشش خبری. این هشدارها از “دروغ” از رسمی دشمنان همچنان ادامه داشت به Covid-19 همه گیر که فردا (4/16/20) تکرار بحران در وزارت خارجه اتهامات علیه ایران, چین و روسیه است. (دیدن نمایشگاه.org, 4/9/20.)

این زمینه ضروری است به درک محدودیت های هر یکپارچگی فردا گزارش شده است که هر دو در سال های گذشته و در حال حاضر. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تمدید کرده است خواستار بسته را تایید, هر دو به طور کلی برای تغییر موسیقیدر حال حاضر ما تقویت تن راست و به طور خاص برای مقابله با این خروجی را پوشش چین در طول Covid-19. یک مقام رسمی کاخ سفید در خبرنامه (4/10/20) berated فردا برای “ترویج خارجی تبلیغ”است که با استناد به آمار این ویروس از پکن و تویت یک ویدیو در مورد پایان مستند در ووهان چین استان است.

برجسته رسانه ای پاسخ داده اند که فردا در واقع خصمانه به چین آشکار رکن اصلی آن سرمقاله استقلال. فردا منتشر شد بیانیه ای در مارس مباهات است که آن را به حال “به طور کامل افشا و خنثی بسیاری از اطلاعات که از دولت چین و دولت تحت کنترل رسانه ها” پشتوانه این ادعا با لینک کلیک کنید برای بیش از یک دوجین مقالات مرتبط; the New York Times (4/10/20) لنت این دلچسب پشتیبانی می کند. به واشنگتن پست هیئت تحریریه (4/10/20) chimed در نیز با تیتر “نه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن فردا نیست چینی تبلیغات. در حال حاضر لازم نیست به نوبه خود آن را به ما کرد.” که متریک از فرداخود را در استقلال آن است بسیار پایبندی به ما دولت ارتدکسی—در این مورد decrying چین—است به حداقل می گویند به شدت مضحک.

چگونه راست جناح راست آمريکا‘s رهبری می شود هنوز دیده می شود; پس از رای گیری امروز در میان یک تحقیق بیش از استفاده غیر قانونی از بودجه تصمیم حرکت به طبقه سنا. اما مهم نیست که چقدر بی طرفانه فردا‘s کارکنان خود را علاقه داشتن به قول فوق دن رابینسون (CJR, 3/30/17) “این واقعیت باقی می ماند که هر دو هفته آنها را قبول دولت حقوق”—و تحت نظارت سیاسی منصوب پاسخگو به رئیس جمهور. آیا فردا بیشتر شبیه واشنگتن پست یا فاکس نیوزآن را در نهایت چوب به وزارت امور خارجه اسکریپت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im