مالیات مارس جنبش در پاسخ به انتقادی در روز جمعه پس از شورای اقتصاد ملی مدیر لری Kudlow نشان داد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است آموزش او را به پرده دور دوم چه مخالفان تماس با ایران با “مالیات بر کلاهبرداری” پیش از انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر.

“اعلام مبهم مجموعه ای از به اصطلاح طبقه متوسط کاهش مالیات فقط پیش از انتخابات ماه نوامبر است و در عین حال یکی دیگر از شگرد سیاسی.”
—Maura پنجم مالیات مارس

“اعلام مبهم مجموعه ای از به اصطلاح طبقه متوسط کاهش مالیات فقط پیش از انتخابات ماه نوامبر است و در عین حال یکی دیگر از سیاسی شگرد” مالیات مارس, مدیر اجرایی, Maura, پنجم, اعلام کرد, در بیانیه ای.

“ما می دانیم که حقیقت: اولین پانچ از تهمت کلاهبرداری مالیاتی به ارمغان آورد بالاتر مالیات بر همکاری مردم برای پرداخت هزینه های عظیم جالب برای میلیاردرهای ها و شرکت” او گفت:. “و در حال حاضر به بالا از آن همه خاموش, مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا زمین یک دوم پانچ به ما pocketbooks. تنها وعده مغلوب ساختن پیشی جستن است با انجام این دور دوم از کاهش مالیات است که تعهد خود را به غنی سازی غنی در هزینه از کار مردم است.”

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن امضا کاهش مالیات مشاغل و عمل (TCJA) به قانون در دسامبر 2017, او به خبرنگاران گفت: در کاخ سفید است که “شرکت ها به معنای واقعی کلمه وحشی, از این, من فکر می کنم حتی فراتر از انتظارات من,” مدت کوتاهی پس از شعار قانون به عنوان “یک لایحه برای طبقه متوسط است.”

این TCJA کاهش نرخ مالیات شرکت های بزرگ از 35 درصد به 21 درصد و شامل انواع دیگر دائم مزایای برای شرکت ها و ثروتمند آمریکایی است. اگر چه این قانون همچنین شامل کاهش مالیات برای خانواده ها و افراد آن منافع را در مجموعه ای به پایان می رسد پس از سال 2025 است. “و هنگامی که فردی مالیات نرخ برگشت به سابق خود را به سطح یک stingier تورم سنج خواهد افزایش مالیات برای بسیاری از خانواده” سلامت اشاره کرد در سال 2017.

فاکس کسب و کار روز جمعه گزارش داد که دور بعدی دولت مالیاتی در دستور کار است “طبقه متوسط کاهش مالیات طرح” و Kudlow گفت: رئیس جمهور به تازگی گفته او به “آن را دریافت سپتامبر” فقط دو ماه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن را با حزب دموکرات را در انتخابات ریاست جمهوری نامزد.

با توجه به فاکس کسب و کار:

“آن را بیرون می آیند گاهی در ماه سپتامبر” Kudlow گفت: فاکس کسب و کار‘ Maria Bartiromo.

دولت او گفت: به احتمال زیاد با استفاده از دفتر مدیریت و بودجه مدیر راسل Vought به 1.4 تریلیون دلار درخواست بودجه برای صنعت بسته بندی و کاهش مالیات دائمی است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

Kudlow گفت: دولت قصد دارد به طبقه متوسط 10 درصد کاهش مالیات علاوه بر تقویت و دائمی “و برخی دیگر کاهش مالیات.”

Chye چینگ هوانگ مدیر ارشد از سیاست های اقتصادی در مرکز بودجه و اولویت های سیاست توییتی جمعه که گزارش Kudlow نظرات بود “و در عین حال یکی دیگر از مناسبت برای یک یادآوری است که در سال 2017 قانون مالیات هزینه زیادی کج به بالا و دعوت مالیات gaming توسط ثروتمند.”

مالیاتی در ماه مارس پنجم روز جمعه گفت که “اگر تهمت بود می خواستم برای کمک به طبقه متوسط او را انجام داده اند در حال حاضر. او همچنان به فشار مالیاتی جالب برای ثروتمند و شرکت های بزرگ در حالی که همچنین پیشنهاد کاهش عظیم به خدمات روزمره آمریکایی ها پرداخت و به بستگی دارد.”

به عنوان رویاهای مشترک گزارش روز دوشنبه پس از امیدوار کننده است که کاخ سفید “را نمی توان دست زدن به امنیت اجتماعی خود را و یا مدیکر” مغلوب ساختن پیشی جستن رونمایی از بودجه طرح برای سال 2021 که برای انجام دقیقا همان است که. منتقدان condemend پیشنهاد رئیس جمهور برای کاهش صدها میلیارد دلار از این و برنامه های دیگر به عنوان “وحشی” و “شرم آور است.”

در یک طبقه سخنرانی این هفته دیابت Sherrod قهوه ای (D-اوهایو) گره خورده تهمت پیشنهاد خالص ایمنی کاهش به دولت “مالیات کلاهبرداری” برای شرکت های بزرگ و ثروتمند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im