واشنگتن – رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن 2021 پیشنهاد بودجه منتشر شد, امروز به دنبال عمیق کاهش در بودجه برای سازمان حفاظت محیط زیست به وزارت نیرو و سازمان های دیگر را نشان می دهد و دولت را از ادامه بی تفاوتی به رشد محیط زیست و تهدید سلامت گفت: EWG.

رئیس جمهور پیشنهاد یک برش از نزدیک به 27 درصد به سازمان حفاظت محیط زیست بودجه با کاهش به Superfund برنامه پاکسازی حتی در نور بزرگ و رو به رشد پرونده ها از زباله های سمی سایت ها و کاهش حیاتی آب با کیفیت طرح در سراسر کشور است.

این پیشنهاد به دنبال یک 8 درصد کاهش به بودجه برای بخش انرژی از جمله قابل توجه بازدید به برنامه های متمرکز بر تحقیقات و سرمایه گذاری در انرژی های تجدید پذیر در حالی که افزایش حمایت از صنعت زغال سنگ و شناسایی بازارهای جدید و استفاده از کربن ساطع سوخت های فسیلی و همچنین سرمایه گذاری های جدید در انرژی هسته ای.

“این بودجه کاملا نشان دهنده جمهور تهمت نمایش در حفاظت از بهداشت عمومی و جلوگیری از آلودگی: او را در برابر هر دو” گفت: EWG جمهور کوک کن. “در حال حاضر که او در سه سال هیچ کس نباید انتظار چیزی کمتر از یک رئیس جمهور است و نمی خواهد بلند کردن انگشت برای رسیدگی به بحران آب و هوا و یا حفاظت از ما نوشیدن آب و هوا و عمومی از آلوده. که می تواند خاموش-نام تجاری.”

“فقط به عنوان ما شاهد با رئیس جمهور مضحک و بی پروا بودجه طرح از سال های گذشته را در کنگره دوباره برای بازگرداندن منابع حیاتی برای این و دیگر سازمان های حیاتی هستند که برای هر دو سلامت عمومی و پیشرفت های انرژی پاک انقلاب” گفت: طبخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im