مغلوب ساختن پیشی جستن تیم هستهای به مذاکره $1T اقتصادی نجات مقابله

واشنگتن — اعضای رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تیم اقتصادی تشکیل جمعه در کاپیتول هیل برای راه اندازی مذاکرات با مجلس سنا جمهوری خواهان و دموکرات ها مسابقه پیش نویس $1 تریلیون دلار به علاوه بسته نجات اقتصادی میان شیوع کروناویروس.

این بزرگترین و در عین حال تلاش برای تقویت خانواده و اقتصاد ایالات متحده به عنوان همه گیر و خود را در سراسر کشور خاموش کردن hurtles این کشور نسبت به احتمال رکود است.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل پرده برداری جمهوری خواه باز ارائه به پمپ $1,200 مستقیم چک به مالیات دهندگان $300 میلیارد دلار برای کسب و کارهای کوچک برای نگه داشتن idled کارگران در حقوق و دستمزد و $208 میلیارد دلار وام به شرکت های هواپیمایی و سایر صنایع.

ایران با رهبر تلاش می سازد در مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست کنگره به “بزرگ است.”

“ما نیاز به نگاهی جسورانه و سریع عمل به عنوان به زودی به عنوان ممکن است” مک کانل گفت: پنجشنبه اعلام کرد طرح خود را در کف مجلس سنا.

به 247-صفحه مک کانل مراقبت عمل قرار می دهد رهبر اثر در افتتاحیه مذاکرات با دموکرات ها در کنگره به قانونگذاران آماده به کار از طریق آخر هفته به سرعت مسیر شاید ضروری ترین قانونی انجام پس از بحران مالی 2008.

مذاکرات مشخصی برای مواجهه با مشکلات پیش رو با وجود فشار در واشنگتن به عمل می کنند. مغلوب ساختن پیشی جستن وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و مشاور اقتصادی لری Kudlow را ملاقات پشت درهای بسته با رهبران مجلس سنا. دموکرات ها می گویند جمهوری خواه طرح رفتن نیست به اندازه کافی دور و برخی از جمهوری خواهان مجلس سنا شی به مقررات است.

“ما شروع به بررسی سناتور مک کانل را پیشنهاد و در خواندن آن است نه در همه طرفدار کارگر و به جای آن قرار می دهد شرکت های راه جلوتر از کارگران گفت:” یک بیانیه مشترک از مجلس سنا و نانسی پلوسی رهبر حزب دموکرات چاک شومر.

ایران, رهبر, طرح با هدف تقویت خانواده ها و کسب و کار و صنعت بهداشت و درمان است که فرح برای یک انتظار یورش بیماران سقوط بیمار از ویروس است که باعث COVID-19.

یک بار $1,200 حق الزحمه می توان به افراد — $2,400 برای زوج — از رده خارج در درآمد آستانه $75,000 برای افراد و 150.000 دلار در هر زن و شوهر است. علاوه بر این وجود دارد خواهد بود 500 دلار پرداخت برای هر کودک.

علاوه بر این مک کانل لایحه ارائه 300 میلیارد دلار به کسب و کارهای کوچک با وام که در نهایت بخشیده شود برای کارفرمایان که استفاده از آنها را برای دیدار با هزینه های حقوق و دستمزد.

به تقویت صنعت مک کانل طرح را ارائه $208 میلیارد دلار وام و ضمانت وام به مضطرب بخش از جمله 50 میلیارد دلار برای, تجاری, شرکت های هواپیمایی, 8 میلیارد دلار برای حمل و نقل هوایی حمل و 150 میلیارد دلار به دیگر کسب و کار واجد شرایط اما کسانی که وام را پرداخت می شود.

کسب و کار نیز مجاز به تاخیر پرداخت 6.2% کارفرما مالیات بر حقوق و دستمزد.

این پیشنهاد همچنین شامل یک خاص ارائه اجازه می دهد تا وزیر خزانه داری را به “مشارکت در سود” را از طریق گزینه های سهام و یا سایر ابزارهای مالی از شرکت هایی که دریافت فدرال کمک.

در همان زمان مراقبت از انتظار افزایش بیمار آمریکایی ها یک اولویت برای کنگره است.

این مک کانل پیشنهاد شامل یک قایق از مقررات بهداشتی — از جمله دائمی مسئولیت حفاظت از تولید کنندگان از ماسک و دیگر به شدت مورد نیاز پزشکی دنده برای رسیدگی به بیماری همه گیر.

در مصرف کننده در سطح مجلس نمایندگان آمریکا این لایحه را به قانون فدرال تعهد از شرکت های بیمه که coronavirus تست خواهد شد در هزینه-رایگان برای دارندگان سیاست. علاوه بر این لایحه نیاز به پوشش coronavirus واکسن بدون هیچ هزینه به بیماران است.

برای صنعت مراقبت های بهداشتی این لایحه ایجاد یک جدید مدیکر پرداخت برای درمان COVID-19 بيمار. این امر تعلیق از طریق پایان سال جاری 2 درصد مدیکر پرداخت قطع به ارائه دهندگان تحت قبلا تنظیم محدودیت بودجه.

پلوسی و شومر گفت: در بیانیه آنها نگاه به جلو به همکاری با جمهوری خواهان “در راه هر دو حزب برای ارائه برای مردم آمریکا به عنوان به زودی به عنوان مثل انسان ممکن است.”

رهبران دموکراتیک گفت: اما اولویت آنها این است که “مطمئن شوید که تمام کارگران در حال محافظت از از دست دادن یک چک و یا که هیچ خانواده می افتد به تباهی مالی به دلیل این بیماری همه گیر.”

رهبران دموکراتیک به نام تهمت به سطح شیب دار بالا تولید لوازم پزشکی و به سرعت در حال احداث موقت میدان بیمارستان های تحت جدید مقامات او استناد در دفاع تولید عمل می کنند.

حفظ حقوق جریان برای idled کارگران به عنوان مدعیان موشک وار رفتن است یک اولویت برای هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات برنامه های در حال ظهور از کنگره است.

اما بهترین روش برای ارسال پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها — به عنوان یک بار حق الزحمه مداوم حقوق و دستمزد پشتیبانی و یا بیکاری چک — بسیار مهم بحث است.

دموکرات ها باید ایده های دیگر برای طلوع کمک به آمریکایی ها با فشار دادن پول بیشتر به موجود بیمه بیکاری سیستم. شومر آن را به نام “استخدام بیمه” — که او مشخص به عنوان “بیمه بیکاری در استروئید.”

برخی از اوباما و panned ایده های مستقیم چک یک بار ترجیح می دهند به جای استفاده از فدرال دلار به نگه داشتن کارگران که خواست به ماندن در خانه در کسب و کار و اشتغال.

“آنچه من می خواهم این است که درآمد حتی یک بررسی” گفت: سناتور. لیندزی گراهام R-S. C.

در ضمن صنایع از انواع پوشش برای کمک به. برچسب قیمت کل مطمئن است به رشد فراتر از $1 تریلیون قانونگذاران گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر به امضا و به قانون یک 100 میلیارد دلار به علاوه لایحه ای را برای افزایش تست برای coronavirus و تضمین پرداخت مرخصی استعلاجی برای میلیون ها نفر از کارگران آن ضربه. قبلا مغلوب ساختن پیشی جستن امضا اولیه $8.3 میلیارد بسته از کنگره است.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Darlene Superville متی دالی مری کلر Jalonick ریکاردو آلونسو-Zaldivar و Padmananda راما در واشنگتن کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im