ترکیه راه اندازی حمله نیروهای سوریه در ادلب

1 مارس (فردا) — ارتش ترکیه در حمله به سوریه روز یکشنبه در واکنش به حمله به سوریه و رئیس جمهور بشار اسد در نیروهای ترکیه در استان ادلب.

ترکیه وزیر دفاع Hulusi Akar گفت: او فرمانده عملیات شناخته شده به عنوان عملیات بهار سپر از جنوبی ترکیه, استان ختای در مرز سوریه ترکیه خبرگزاری آناتولی گزارش داد.

Akar اضافه شده که یکی از هواپیماهای بدون سرنشین و هشت هلیکوپتر 103 مخازن, 19 نفربرهای 72 توپ/howitzers/چند موشک پرتاب هوا-سیستم های دفاع, 15 ضد تانک/خمپاره, 56 وسایل نقلیه زره پوش و نه مهمات سپرده و 1,212 رژیم سربازان و عناصر شده بود خنثی عمل.

روز یکشنبه حمله می آید پس از رژیم سوریه حمله هوایی کشته 34 سرباز ترک بعد از ترکیه حمایت شورشیان سوریه در زمان کنترل از یک کلید شهر در شمال غربی استان ادلب.

Akar افزود که ترکیه تنها هدف خواهد بود اسد سربازان و نظامی دیگر عناصر در ادلب.

“عملیات بهار سپر که راه اندازی شد پس از حمله شنیع [در نیروهای ترکیه] در فوریه. 27 با موفقیت در حال انجام,” او گفت:.

سوریه را نظامی بسته بیش از حریم هوایی شمال غربی منطقه از کشور به خصوص استان ادلب در پاسخ به حمله سوریه خبر داد.

“ترکی رژیم نیروهای در ادامه به انجام اعمال خصمانه علیه نیروهای مسلح ما است که عامل در استان ادلب و اطراف آن چه از طریق هدف قرار دادن سربازان ما که در مواجهه با تروریست ها به طور مستقیم و یا از طریق ارائه انواع حمایت مسلح سازمان که در فهرست تروریسم براساس قوانین بین المللی” نظامی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>