Tu’ua خواهر متحد برای کمک به تروی دختران تیم بسکتبال رسیدن به CIF-SS نهاییما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر


فولرتون — دوقلوها Anaiyah و عالیه Tu’ua ممکن است به یکی از بزرگترین, شخصی, تشویق بخش هر بازیکن در CIF-SS بسکتبال قهرمانی این آخر هفته.

“را و یا چهل و خواهد بود فقط خانواده ما” Anaiyah گفت: با یک لبخند. “آنها فقط واقعا حمایتی از ما.”

اما این پشتیبانی که ارشد سپاه پاسداران ارائه کرده اند تروی دختران تیم بسکتبال است که به موجب اجرای آن به بخش 1 final برابر دانشگاه هاروارد-Westlake در Azusa Pacific University روز شنبه در 6 p. m.

  • Anaiyah Tu’ua تروی دختران تیم بسکتبال درایوهای به سبد خرید در برابر Lakeside در CIF جنوب کالیفرنیا بخش 1 regionals سه شنبه شب در تروی. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از پاتریک Takkinen)

  • Troy گارد عالیه Tu’ua توپ به سرقت رفته توسط ML پادشاه ریورساید نقطه گارد رایا اسمیت در نیمه نهایی از CIF-SS Division 1 دختران بسکتبال پلی آف در تروی دبیرستان در فولرتون در شنبه 22 فوریه سال 2020 است. (سام Gangwer کمک عکاس)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • تروی Anaiyah Tu’ua سر upcourt در برابر Sonora در آزادراه لیگ بسکتبال دختران بازی در تروی دبیرستان در جمعه 14 دسامبر 2018. (عکس توسط بیل Alkofer کمک عکاس)

  • تروی عالیه Tu’ua جشن پس از به ثمر نیمه اول هدف در طول یک nonleague بازی در برابر سرو در تروی دبیرستان در پنج شنبه, 12 دسامبر 2019 در فولرتون, کالیفرنیا. (عکس از جاش آرایشگر, عکاس)

  • Troy مربی راجر اندرسون و Anaiyah Tu’ua جشن در سه ماهه چهارم سال پیروزی خود را بیش از Sonora. Sonora بود در تروی در یک آزادراه لیگ بسکتبال دختران بازی در تروی دبیرستان در جمعه 14 دسامبر 2018. (عکس توسط بیل Alkofer کمک عکاس)

  • تروی Anaiyah Tu’ua شود سست توپ. Sonora بود در تروی در یک آزادراه لیگ بسکتبال دختران بازی در تروی دبیرستان در جمعه 14 دسامبر 2018. (عکس توسط بیل Alkofer کمک عکاس)

  • Troy مرکز عالیه Tu’ua بازدید طبقه پس از رفتن سست توپ در برابر تسبیح در نیمه نهایی از CIF جنوب کالیفرنیا بخش منطقه ای پلی آف در Servite بالا در آناهایم در شنبه 2 مارس 2019. (سام Gangwer کمک عکاس)

از آنها ثابت و بدون خود خواهی بازی و رهبری کردن دادگاه به چهار سال اول دانشگاه یا دانشکده پاسداران شده اند برنامه-تعویض برای 13 سال مربی راجر اندرسون.

“به دلیل نگرش” او در طول یک استراحت از تمرین این هفته است. “فقط خود را سرگرم نگرش به بازی و راه آنها را درمان همه بچه های ما در تمام سطوح مختلف است.”

اندرسون گفت: دختران وارد در تروی به عنوان سخت کوش فروتن بازیکنان که از او تشکر می کنم و پس از تمرین. آنها رشد کرده به این نوع از رهبران که بدون موجب سازماندهی یک تیم وعده غذایی این هفته است.

و آنها فقط به عنوان با ارزش در دادگاه برای رزمندگان (23-8) خواهد شد که به نظر می رسد در اولین بخش نهایی پس از 2015.

5-پا-7 Anaiyah است که رزمندگان’ گارد نقطه. او این تیم را به دومین گلزن برجسته (9.7 امتیاز) پشت دانشجوی سال دوم هانا Cdm (13.5) و منجر آزادراه لیگ قهرمان کمک (4.5) است و دوم در دزد (2.7).

5-پا-3 عالیه نیز نقش گارد و یک بازیکن کلیدی است. او می تواند شروع و یا آمده نیمکت و مانند خواهرش نقش عالی دفاع. عالیه میانگین امتیاز 4.0 و 1.3 دزد.

این زمستان او دوباره متعادل بازی بسکتبال و فوتبال در تروی. این هافبک/مهاجم کمک Troy برنده آزادراه لیگ در فوتبال و امضا شده با UC ریورساید برای این ورزش است.

Anaiyah کشیده همان دو وظیفه او سه سال اول تا درد و رنج پاره لیگ قهرمانان آسیا در CIF شیراز منطقه ای در سال گذشته است.

دختران سهم به تروی محدود به دو و میدانی. آنها همچنین هر دو افسران در دولت و بخشی از یک مسیحی ،

خواهران گفت: آنها متوجه شدند در مورد کار سخت و فداکاری از مادر خود Darlene یک پدر و مادر تنها است که به حمایت از دختران ورزشکار حرفه و پرورش خود را ساموآیی فرهنگ است. او و دختران پدر جیمی کامپوس با حضور آناهایم ،

دختران بسکتبال پس از حدود 3 سالگی و در زمان فوتبال و سافتبال دو سال بعد.

در سال های اخیر آنها به شرکت در باشگاه فوتبال (نیوپورت بیچ Slammers برای عالیه) و سفر بسکتبال (West Coast برتر برای Anaiyah).

“هنگامی که ما نمی تواند رانندگی او خواهد ما را از یک تمرین ورزشی به دیگری” عالیه گفت مادرش. “هرگز برای او آسان.”

این دو نیز به حساب مادر بزرگ خود را Vaitoelau به عنوان دیگر منبع الهام بخش. او یک سرطان پستان و بخشی از بازیگران حامیان پشت Tu’ua خواهر.

“ایمان خود را همیشه قوی بوده است در طول گفت:” Anaiyah که خانواده زندگی با مادر و پدربزرگ و مادربزرگ. “او فقط یک زن شگفت انگیز. او را خیلی دوست دارم, خیلی پشتیبانی می کند. او همیشه وجود دارد برای ما بیش از حد.”

Anaiyah غلبه خود مشکلات سال گذشته است. او بازگشت به قدرت کامل بعد از او به پاره لیگ قهرمانان آسیا برابر تسبیح در منطقه ای در ماه مارس گذشته.

او اعتبار زیادی از او به بازیابی روحی و جسمی حمایت از عالیه.

“دوستان تمرین است که همیشه لازم, من فکر می کنم به خاطر آن کسی که می تواند به شما فشار” Anaiyah گفت. “من کار سخت و فداکاری در تابستان و این هشت ماه را قطعا می پرداخت. … من اجازه رفتن به یک ACL پاره من را متوقف کند.”

Anaiyah مطمئن نیست از کالج نظر دارد اما او می خواهد به بازی بسکتبال در سطح بعدی. اما او فوری تمرکز در تروی.

در صبح روز شنبه به دختران کمک خواهد کرد که برای رقص در مدرسه. در شب آنها را به خود کشباف بسکتبال شماره 12 و 21 — که به افتخار تولد خود Dec. 21 — برای پیگیری Troy اولین بخش قهرمانی از سال 2006.

و آنها آن را همراه با خانواده خود را تشویق آنها را در.

“همه چیز را ما انجام می دهیم ما با هم” عالیه گفت. “به عنوان یک گروه ما انجام داده ایم به طوری که انرژی از ساخت آن (به فینال) و شور و هیجان است ما بیشتر به کرات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>