تلویزیون و تولید فیلم خوب به رزومه در کالیفرنیا

ژوئن 6 (UPI) — کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرده است که تلویزیون و فیلم محصولات ممکن است سر در وزارت امور خارجه در روز جمعه.

صنعت شده است تا حد زیادی تعطیل از اواسط ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که به کشته شدن حدود 108,000 مردم در ایالات متحده به تاریخ.

تبلیغات

تولیدات خواهد بود “موضوع را به تصویب county بهداشت عمومی افسران در حوزه های قضایی از عملیات زیر را بررسی محلی داده های اپیدمیولوژیک از جمله مورد در هر 100000 نفر جمعیت رای از تست مثبت و محلی و آمادگی برای حمایت از مراقبت های بهداشتی افزایش جمعیت های آسیب پذیر, تماس, ردیابی و تست” کالیفرنیا وزارت بهداشت گفت: در بیانیه صادر شده توسط دفتر فرماندار جمعه.

معلوم نیست که نشان می دهد تلویزیون و فیلم ممکن است به بازگشت به کار و یا در اطراف آن تاریخ اما پس از پروتکل هنوز هم نیاز به تایید اتحادیه موافقت نامه های امضا شده و اقدامات حفاظتی در محل قرار داده.

تغییرات در مجموعه ای که انتظار می رود عبارتند از coronavirus تست برای بازیگران و خدمه متوسط به طور منظم چک, بهبود, بهداشت, و بهداشت و مخاطبان زنده تنها زمانی که آنها با پوشیدن ماسک و فاصله اجتماعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de