توییتر: حمله هماهنگ در کارکنان منجر به بالا مشخصات حساب بیت کوین به tweeting کلاهبرداری

جولای 15 (UPI) — توییتر در روز چهارشنبه گفت: این شناسایی یک حمله هماهنگ در کارکنان که منجر به این حساب چند از افراد با مشخصات بالا از جمله باراک اوباما و جو بایدن, جف بزوس, بیل گیتس و Elon Musk تویت کردن cryptocurrency اومدی.

پشتیبانی از توییتر توییتی که در پست درخواست cryptocurrency پرداخت شد بخشی از یک “هماهنگ حمله مهندسی اجتماعی” است که با موفقیت هدف قرار توییتر کارکنان با دسترسی به سیستم های داخلی و ابزار.

تبلیغات

“ما می دانیم که آنها با استفاده از این دسترسی به کنترل بسیاری از بسیار قابل مشاهده (از جمله تایید شده) حساب و صدای جیر جیر از طرف آنها” توییتر گفت. “ما به دنبال چه دیگر فعالیت های مخرب ممکن است آنها را به انجام و یا اطلاعات آنها ممکن است قابل دسترسی و به اشتراک گذاری بیشتر در اینجا به عنوان ما آن را داشته باشد.”

توییتر گفت که آن را بلافاصله قفل کردن حساب های آسیب دیده و حذف توییت ارسال شده توسط مهاجمان در حالی که در نظر گرفتن اقدامات بیشتر برای جلوگیری از سایر حسابهای تأییدشده است که تا به حال نشان داده نشده است شواهدی از خطر بیافتد از به tweeting یا تغییر کلمه عبور خود را به طور خلاصه پنج شنبه شب.

این شرکت گفت: خطر بیافتد حساب باقی می ماند قفل شده است و خواهد شد به صاحبان اصلی “تنها زمانی که ما برخی از ما می توانید انجام این کار ایمن.”

حساب های آسیب دیده, که همچنین شامل رپر Kanye West سرمایه گذار وارن بوفه و رسمی اپل حساب تمام ارسال پیام از جمله همان بیت کوین حساب امیدوار کننده به دو هر مقدار ارسال شده به آن است.

“هر کس که درخواست من را به عقب و در حال حاضر زمان” یک فرم از صدای جیر جیر به عنوان خوانده شده. “شما ارسال $1,000 من شما را به ارسال $2,000.”

بایدن به کمپین گفت: توییتر قفل دموکرات نامزد ریاست جمهوری را تایید و بلافاصله حذف مربوط به صدای جیر جیر.

“ما همچنان در تماس با توییتر در موضوع” مبارزات انتخاباتی خود گفت.

یک نماینده برای گیتس همچنین تایید کرد به آستانه که مایکروسافت از بنیانگذاران نیست ارسال صدای جیر جیر.

“این به نظر می رسد بخشی از یک مسئله بزرگتر که توییتر مواجه است. توییتر آگاه است و تلاش برای بازگرداندن حساب کاربری” نماینده گفت.

توییت آغاز شد و در حدود 3 p. m. و بیت کوین حساب همراه با پیام دریافت کرده است در مورد $100,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>