‘دو $1 تریلیون دلار سکه’: رشیدا Tlaib پیشنهاد تماس با ما خزانه به صندوق Coronavirus بازیابی از ما نعناع

ترقی خواهان در شنبه استقبال خبری که Rep. رشیدا Tlaib خواستار خزانه داری ایالات متحده به اعمال قدرت خود را به موضوع پلاتین سکه به صندوق coronavirus بازیابی خواستار حرکت یک مثال از فکر کردن خارج از جعبه و جشن جهانی از پیشنهاد او را به هر کس در امریکا پرداخت نقدی است.

“من به طور کامل حمایت کمیته خدمات مالی مجلس دموکرات #COVID19 اقتصادی پاسخ پیشنهاد” میشیگان از حزب دموکرات توییتی شنبه. “من همچنین می خواهم برای تشویق رهبری به نظر من واقعا جهانی تسکین پیشنهاد از طرف #13thDistrictStrong.”

“این واقعا بلند پروازانه و خلاق طرح از Rep. Tlaib بهره گیری از ایده های است که کارشناسان مالی شروع به کاوش در طول بحران بدهی مرحله یک اوباما در سال” توییتی HuffPost خبرنگار ژاک کارتر.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“خودکار افزایش به جوامع عمل می کنند” (pdf) را تحویل $2 ، 000 پیش پرداخت کارت اعتباری برای هر آمریکایی با 1000 $در حال پرداخت ماهانه پس از آن تا یک سال پس از coronavirus بحران به پایان می رسد. Tlaib پیشنهاد برای پرداخت هزینه این برنامه توسط تماس در خزانه به استفاده از قدرت خود را تحت قانون فدرال شماره دو تریلیون دلار سکه پلاتین. این حرکت نه اضافه کردن به بدهی.

“Tlaib می خواهد به استفاده از مبهم خزانه اقتدار به موضوع جدید ارز از طریق ضرب سکه پلاتین و پس از آن که ارز به مردم گفت:” کارتر. “هیچ بدهی جدید بدون عجیب و غریب فدرال رزرو برنامه فقط نقدی مستقیم به مردمی است.”

این لایحه همچنین با استفاده از یک تعریف گسترده از “هر فرد” از جمله غیر شهروندان و کودکان و دیگر افراد وابسته به آنان در مناطق محسوب و کسانی که بدون حساب بانکی.

بر اساس لایحه “اضطراری سپاه انجام خواهد شد و هدف برنامه توسعه به خطر جمعیت (بی خانمان سالمندان و غیره) برای اطمینان از آنها دریافت کارت, و در همان زمان انجام سلامتی, بررسی برای ارزیابی اینکه آیا آنها نیاز به کمک های اضافی” گفت: پول مدرن شبکه رئیس جمهور روهان خاکستری که کمک ارسال این لایحه است.

“این هیجان به کار بر روی این پیشنهاد اما این مهم است که توجه داشته باشید که در حالی که پول نقد اضطراری امداد بسیار مهم است آن است که کافی نیست خود را در” خاکستری اضافه شده است. “ما نیاز گسترده بدهی و هزینه تسکین درآمد اضافی و سود حفاظت و توسعه از جمله حقوق و دستمزد مستقیم پشتیبانی repurposing و مالکیت عمومی از صنعت کلیدی و مستقیم کارگر پشتیبانی از طریق یک کار تضمین می کند که پشتیبانی از اورژانس و همبستگی کار از راه دور کار می کنند و شروع برنامه ریزی برای آنچه پس از بحران بازیابی به نظر می رسد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de