دو گروه مواد مخدر به نظر نمی رسد به سرعت از دست دادن حافظه و یا کاهش روانی در بیماران در مراحل اولیه نادر فرم به ارث رسیده از بیماری آلزایمر با توجه به نتایج اولیه از یک کارآزمایی بالینی است.

بین المللی فاز 2 و 3 کارآزمایی بالینی به طور جداگانه ارزیابی دو دارو — solanezumab توسط الی لیلی و شرکت ، و gantenerumab از روشه و ایالات متحده خود را وابسته Genentech — در حدود 200 نفر با غالب به ارث برده بیماری آلزایمر نیز نام اتوزوم غالب بیماری آلزایمر.

مردم با این شکل از بیماری آلزایمر رنج می برند کاهش حافظه و مهارت های تفکر شروع در 50s خود را 40s و یا حتی 30s.

بيماران به مدت سه تا هفت سال به طور متوسط پنج سال است. تجزیه و تحلیل اولیه نشان می دهد که نه مواد مخدر به دست آورد پیامد اولیه این مطالعه که کاهش از کاهش روانی به عنوان اندازه گیری توسط تفکر و حافظه آزمون.

“اگر چه مواد مخدر مورد بررسی قرار گرفت موفق نبودند محاکمه خواهد شد و ما حرکت رو به جلو در درک آلزایمر” مطالعه مدیر دکتر راندال Bateman, استاد مغز و اعصاب در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس گفت: در دانشگاه انتشار اخبار.

این مطالعه می تواند کمک راهنمای تحقیقات آینده به این بیماری از جمله شایع تر فرم است که به طور معمول حملات پس از سن 65 با توجه به Bateman.

آلزایمر مرتبط با مغز تغییراتی که رخ می دهد به عنوان پیشرفت بیماری بسیار مشابه در بيماران مبتلا به ارث برده جوان-شروع و شروع دیر هنگام اشکال از بیماری او توضیح داد.

هر دو فرم باید “سکوت” مرحله که شروع کردن به دو دهه قبل از علائم ظاهر می شود. روند بیماری با تجمع پلاک ها از پروتئین آمیلوئید بتا در مغز است. این دو دارو در مطالعه طراحی شده برای هدف قرار دادن پروتئین است.

یک تجزیه و تحلیل دقیق تر از دادگاه داده خواهد شد برای اولین بار در مارس 2-5 در پیشرفت آلزایمر و پارکینسون درمان سالانه نشست در وین, اتریش. تحقیقات ارائه شده در جلسات در نظر گرفته شده است مقدماتی تا زمانی منتشر شده در کارشناسی, مجله.

اطلاعات بیشتر

انجمن آلزایمر بیشتر است در شروع بیماری آلزایمر.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im