دو NYPD افسران به عرض 12 ساعت مظنون در بازداشت

Feb. 9 (UPI) — دو اداره پلیس شهر نیویورک ماموران به ضرب گلوله کشته شدند در عرض 12 ساعت آخر این هفته در یک جفت از حملات در برانکس حوزه.

یک افسر کشته شد و مجروح در 41 حوزه در برانکس در صبح روز یکشنبه پس از دو تن دیگر از افسران در گلوله مجروح شدن یک توسط یک مرد که با نزدیک شدن آنها در حالی که آنها نشسته بودند خود را مشخص ون پلیس در این شهر در شب شنبه.

پلیس بر این باورند همان گمان — شناسایی 45 ساله برانکس ساکن رابرت ویلیامز — درگیر شد در هر دو رفتند و او را بازداشت گرفته شده در صبح روز یکشنبه.

کمیسر پلیس درموت شیا به نام پنج شنبه شب تیراندازی “برای ترور در دو شهر نیویورک افسران پلیس.”

او گفت که دو افسر بودند اختصاص یافته به مواد مخدر-منطقه مستعد در برانکس محله لنگوود هنگامی که یک مرد با نزدیک شدن آنها در 8:30 p. m. برای پرسیدن.

شیا گفت: این مرد سپس از جیبش یک تفنگ و شلیک چندین عکس در مجاورت نزدیک به ون.

افسر رانندگی ون فریاد زد: “تفنگ!” محاکمه و به رانندگی ون دور بود اما اصابت گلوله در گردن و چانه. افسر شریک و سپس او را سوار به لینکلن بیمارستان جایی که او در حال درمان است و انتظار می رود برای زنده ماندن.

افسران قادر به بازگشت به آتش مسلح.

NYPD را بلافاصله آشکار هویت مجروح کردند.

“این بار دیگر نشان می دهد که چگونه خطرناک این خیابان می تواند برای شهر نیویورک, افسران پلیس” پاتریک لینچ رئیس Patrolmen را خیرخواه انجمن شهر نیویورک گفت. “به آرامی را نمی عبارت” اقدام به ترور.’ اقدام به ترور زیرا آنها در مشخص ون با برجک چراغ رفتن یک افسر پلیس شهر نیویورک است ، ما نمی توانیم اجازه می دهد این اتفاق می افتد.”

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio همچنین تاکید کرد ارزیابی است که این حمله یک اقدام به ترور.

“من می خواهم نیویورکی به روشنی این بود که تلاش برای ترور افسران پلیس,” او گفت:. “در باز یک فرد راه می رفت تا به یک ون پلیس با قصد قتل ، این کاملا غیر قابل قبول در این شهر و یا هر محل. در این کشور در هر نقطه از این جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر