دو بیماری های همه گیر مجزا و نابرابر

COVID-19 است نه یک اکولایزر. این روشن بود از همان ابتدا و حتی برخی از رهبران سیاسی متفاوت گفت: در اوایل.

که میلیون ها نفر از خانواده ها نمی تواند مسکن خود را پرداخت و باید به دنبال کمک از بانک های مواد غذایی بلافاصله پس از از دست دادن شغل خود به دلیل COVID-19 رکود اقتصادی کیفرخواست از یک سیستم است که سرکوب عادی کارگران در حالی که انتقال ثروت به نخبگان ، عدم تعادل ساختاری است که سوخت ناخالص نابرابری در نتایج اقتصادی نیز حفظ نژاد مبتنی بر نابرابری. از شروع این ملت راه اندازی شد به تحمل جداگانه و به طور چشمگیری نابرابر با بیماری های همه گیر.

این به اندازه کافی به اذعان نژاد و کلاس مبتنی بر بی عدالتی. ملت سیاستگذاران باید در آدرس آنها را به طوری که ما نمودار یک دوره مناسب برای دریافت از طریق این سلامت و بحران اقتصادی است. مسیر آسان است که ما را به یک مربع است که یک درهم آمیخته از سیاست راه حل هایی که به سختی نگه می دارد خانواده های شناور اما مانع ملت از تجربه اقتصادی ویرانگر افسردگی است. سخت تر-اما-بهتر است مسیر کاهش خطر ابتلا به افسردگی و unrigs زمین بازی با تحول سیاست هایی که رقیق شرکت های بزرگ قدرت و نفوذ بیشتری ارائه حمایت برای کارگران و افزایش ایمنی شبکه برنامه های خود را. برای بسیاری از ما دومی روش بهترین است.

و این سیاست ها باید مسابقه به جلو حضور دیرینه زخم نژادپرستی نهادی و طبقاتی مبتنی بر نابرابری است. این است که یک بازی با حاصل جمع صفر. اصلاح سیاسی و ساختارهای اجتماعی است که تحمیل نامتناسب آسیب مردم از رنگ و همچنین شکسته شدن این سیستم قرار داده است که هوی و هوس ثروتمند قبل از هر کس دیگری.

تا کنون قانونی و کسب و کار پاسخ به COVID-19 ارائه شده عمومی پانسمان برای برخی از مردم کار و کادیلاک مراقبت برای شرکت های بزرگ و غنی است. کنگره در اواخر ماه مارس تصویب 2.2 تریلیون دلار امداد بسته Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند که شامل پرداخت یک بار برای خانواده ها و گسترش مزایای بیمه بیکاری. اما در حالت بیکاری سیستم در حال غرق ترک برخی از کارگران که به شدت نیاز به درآمد بدون پرداخت. میلیون ها نفر از مهاجران مستند نشده از جمله کسانی که با شهروند همسران و فرزندان فاقد شرایط لازم برای امداد پرداخت و برخی از مهمترین آسیب پذیر باید به پرش از طریق پرتال تخصصی اولی ها برای دریافت کمک.

در ضمن محرمانه ارائه در مراقبت در عمل دو برابر کردن بالا و سنگین 2017 مغلوب ساختن پیشی جستن-ایران کاهش مالیات. میلیونر املاک و مستغلات سرمایه گذاران و دیگر غنی صاحبان کسب و کار ایستاده به جمع اوری ثروت باد آورده به ارزش به طور متوسط از $1.6 میلیون کسر ضرر و زیان آن بیشتر رخ داده است قبل از COVID-19. این ماده را فراهم می کند $70.3 میلیارد میلیونرهای تنهایی که کوتوله 48 میلیارد دلار در امداد پرداخت می شود به پایین 20 درصد از خانواده ها.

در همان زمان اولین دور از وام کسب و کار کوچک از طریق چک Protection Program (PPP) مورد علاقه بزرگتر کسب و کار و داد و ستد عمومی شرکت ارتباطات حتی شرکت با دسترسی به دیگر سرمایه است. بانک های بزرگ که رسید هزینه های بالاتر در وام های بزرگتر اولویت بندی به خوبی پاشنه بلند. واقعا کسب و کارهای کوچک به خصوص کسانی که متعلق به مردم رنگ که کمتر دسترسی به سرمایه پشت سر گذاشته شد. یک مسابقه رو به جلو رویکرد با هدف کسب و کار است که به طور سنتی فاقد اتصالات امن وام و دیگر سرمایه نشده اند ممکن است به عنوان پر سود برای بانک ها, اما این امر کمک کرده اند مردم رنگ و به مراتب بیشتر خیابان اصلی صاحبان کسب و کار از تمام نژادها.

اگر ملت باقی می ماند این دوره آن را صرفا لوازم آرایشی و بهداشتی ترمیم به یک جنس بنجل ،

COVID-19 نشان از یک سیاست دستگاه که reflexively اولویت کسانی که به آن نیاز دارید حداقل یک کاملا ناکافی ایمنی شبکه یک با کمبود بودجه روبرو بهداشت عمومی زیرساخت و ناکارآمد بهداشت ملی ذخایر. دلایل بسیار گسترده اما نه سخت به درک. ساده ترین توضیح این است که ما سیاست های عمومی را تحت تاثیر قرار توسط کسانی که می توانیم به یک کوته بینانه و یا حتی خصمانه چشم انداز ارزش خدمات عمومی است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

دو بیماری های همه گیر

در یک سو هستند ultrawealthy که decamped به قایق بادبانی خود را پناهگاه و خانه دوم خود را به کاهش خطر سلامت. اگر شما می توانید عقب نشینی به یک فضای امن در مورد یک بیماری همه گیر چه انگیزه ای شما را مجبور به بازگشت تدریجی مالیات برای پرداخت هزینه های مشترک ما خوب است ؟ در عین حال این نخبگان چند که فرمان کشتی و مؤثر در سیاست های عمومی. در طول سال 2016 چرخه انتخابات به عنوان مثال 400 خانواده های ثروتمند به بیش از نیمی از پول مطرح در انتخابات ریاست جمهوری. و بعد از یک سال میلیاردر کمپین اهدا کنندگان تحت فشار قانونگذاران برای تصویب 2 تریلیون دلار مالیات-برش بسته است که تا حد زیادی بهره مند شرکت ها و خانوارهای بالای 1 درصد. ثروتمند طولانی داشته اند outsized نفوذ در دموکراسی ما اما آن را تبدیل به سوپر از اواخر سال کمک کرده و همراه با حوادث مانند 2010 شهروندان آمریکا تصمیم دیوان عالی کشور.

در افراطی دیگر است به طور چشمگیری سهم بیشتری از جمعیت که کار در صنعت خدمات, خطر سلامت خود را هر روز به عنوان آنها را به زحمت نگه داشتن اقتصاد ما در حال حرکت است. اگر چه آنها با افزایش خطر از قرار گرفتن در معرض COVID-19 برخی از کارفرمایان در حال شلیک آنها را برای صحبت کردن در برابر ناکافی محل کار حمایت. رئیس جمهور با صدور یک فرمان اجرایی خواستار آن است که برای پردازش گوشت, گیاهان, که در آن تعداد بی حد و حصر کارگران گرفته اند بیمار باز بماند. در اینجا آن را به ارزش مصرف مکث: در کشوری که 30 درصد از مواد غذایی هدر رفته است و گوشت پردازش تجهیزات برای بدنام کارگر نقض سیاستگذاران نیست داشتن یک گفتگو در مورد چه چیزی بهترین را برای جلوگیری از گسترده بیماری آنها مطمئن شوید که ما را از قطعات مرغ, هات داگ و فیله مینیون. سهم قابل توجهی از کارگران در این گیاهان به مردم رنگ از جمله مهاجران. دولت فدرال و دولت های ایالتی باید تلقی آنها را “ضروری” اما هنوز هم اجازه می دهد که شیوه های درمان آنها را به عنوان قابل استرداد می باشد. COVID-19 است نه تساوی.

اگر چه کافی تست و دیگر اقدامات پیشگیرانه در محل نیست برای محافظت از بهداشت عمومی برخی از کشورهای در حال “re-opening” اقتصاد خود را. آیووا فرماندار علنا اظهار داشت که پس از دولت آسانسور اجتماعی فاصله سفارشات کسانی که گزارش را به کار خواهد شد واجد شرایط برای مزایای بیکاری. خطر سلامت خود و یا درآمد خود را مخاطره آمیز که انتخاب فرمانداران و کارکنان است که می تواند از راه دور کار نمی باید. کمی از انسانیت و حس مشترک است.

به عنوان با هر مسئله بهداشتی اساسی نابرابری و سیستمیک بی عدالتی را در برخی از جوامع بیشتر در معرض COVID-19 بیش از دیگران است. کارشناسان بهداشت و طرفداران شروع صدایی زنگ که COVID-19 خواهد اعتصاب یک ضربه سخت به جامعه سیاه پوستان هفته قبل از مقامات بهداشت عمومی منتشر شد مبتنی بر نژاد داده است. مردم بیشتر احتمال دارد به قرارداد و مرگ ناشی از این بیماری با توجه به شیوع فشار خون بالا و دیابت نوع 2 و آسم که همه شتاب ویروس تلفات. سلامت این شرایط پیدا کردن رسیده, زمین در جوامع است که مقابله با دهه از اتلاف سرمایه ناکافی دسترسی به مراقبت های بهداشتی و میراث تبعیض آمیز سیاست های مسکن و نژاد پرستی به طور کلی. ببینید برای مثال در سنگ چخماق, Mich.

اما ما نمی تماما با حساب سیستمیک بی عدالتی در بخشی به دلیل قدرتمند نیروهای سیاسی بهره مندی از انکار و یا مسواک زدن کنار این حقایق است. آن را آسان تر به نقطه انگشتان و صفحه شخصی مسئولیت سیاسی راهکار—که توسط طراحی با استفاده از red herrings (هیچ کس امروز زنده است مسئول برده داری) برای منحرف کردن سوالات جدی و حفظ وضع موجود. تا زمانی که ایالات متحده جراح عمومی باز کردن کتاب خود از کلیشه chides مردم سیاه و سفید برای جلوگیری از “الکل و مواد مخدر” و یا یک مفسر سی ان ان با یک پلت فرم ملی می گوید مردم سیاه و سفید به “بیدار” و شروع به گرفتن این بیماری همه گیر به طور جدی آن را عمدا تغذیه مضر و نادرست روایت در مورد مسئولیت شخصی است. بدتر اما به عنوان در نظر گرفته شده آن absolves سیاستگذاران مسئولیت با استفاده از سیاست های عمومی به درمان سیستمیک بی عدالتی است که این عواقب نامطلوب در وهله اول.

حتی بیشتر از این فروپاشی مالی سال 2008 و پس از آن اقتصادی fallout COVID-19 آشکار است یک رویای آمریکایی است که تنها دارای روکش بودن به همان اندازه قابل دسترسی است. اگر رکود بزرگ خراشیده که روکش سپس COVID-19 گرفتن یک توپ مخرب به کل ساختار. عفونی ویروس را مجبور به ملت پایدار به گفتمان عمومی در مورد مسائل اقتصادی و اجتماعی سیستم است که اساسا شکسته و نومیدانه در نیاز به تعمیر. COVID-19 است نه یک اکولایزر اما سیاست حل می شود. رهبران دموکرات باید شناور ایده های است که طیف وسیعی از گسترش دسترسی به مسکن به تامین حق رای تقویت چانه زنی جمعی حقوق الزامی پرداخت مرخصی استعلاجی و افزایش حداقل دستمزد در میان چیزهای دیگر. تمام این ایده ها یک شروع خوب برای تغییر توازن قدرت از شرکت های بزرگ و غنی به مردم در مقیاس بزرگ است. خیلی بیشتر مورد نیاز خواهد بود در طول زمان از جمله مالیات مترقی سیاست هایی که به منظور بالا بردن درآمد ما نیاز به صندوق مشترک ما اولویت است.

این کشور در حال تجربه دو جداگانه بیماری های همه گیر به دلیل چندین دهه سیاست های عمومی ایجاد کرده اند که به شدت نابرابر در جامعه است. نمودار یک مسیر است که به سادگی نگه می دارد و خانواده ها شناور است و به لحاظ سیاسی مصلحت, اما آن را نمی خواهد نشان دهنده موفقیت است. به جای سیاستگذاران باید تمرکز بر تغییرات سیستماتیک و نژاد-به جلو سیاست راه حل هایی که در طول زمان افزایش رفاه برای همه ما است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de