دو سوم داخلی Dept جلسات حضور داشتند توسط سوخت های فسیلی به عنوان منافع تهمت Lavishes صنعت با Covid امداد: گزارش

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وفاداری به سوخت های فسیلی بخش بوده است بی امان در طول مدت خود را با دولت ناظر عمومی شهروند گزارش روز شنبه که نزدیک به دو سوم از جلسات در سطح بالا در داخل گروه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار شده اند با حضور نفت و گاز و زغال سنگ شرکت ها و لابی.

در این گروه گزارش جدید “فسیلی پر” عمومی شهروند نشان داد که از 679 جلسات بین غیر دولتی و گروه های داخلی, وزیر دیوید برنارد سلف خود, رایان Zinke و پنج دستیاران در دو سال اول مغلوب ساختن پیشی جستن مدت 443 شدند با حضور بازیکنان در سوخت های فسیلی بخش.

این گزارش می آید به عنوان صنعت در حال کار برای تضمین منافع از coronavirus اقتصادی امداد بسته های تصویب در کنگره حتی به عنوان وال استریت تحلیلگران انرژی های تجدید پذیر و طرفداران به طور یکسان هشدار می دهند که سوخت های فسیلی در “ناقوس مرگ فاز.”

“با شرکت های انرژی نصب یک لابی شدید کمپین برای دریافت کمک مالی اضطراری از دولت, مهم است که به می دانم که گوش از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت” گفت: Alan Zibel مدیر پژوهش از شهروندان برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری پروژه و نویسنده این گزارش است.

شرکت های نفت و گاز در دیدار با برنارد و کارکنان ارشد 225 بار و یا در 33 درصد از جلسات.

در طول مدت مشابه داخلی گروه—که وظیفه حفاظت از این کشور را منابع طبیعی—ملاقات با گروه حفاظت از تنها 9% از زمان و با انرژی های تجدید پذیر گروه فقط 3% از زمان.

لابی شرکت که قبلا شاغل برنارد—که انجام یک شاخص کارت با یک لیست از تمام انرژی خود را تضاد منافع وقتی که او شروع به کار در کشور وزارت—ملاقات با مقامات 13 بار بیش از هر زمان دیگر لابی شرکت است.

در حال حاضر شرکت ها و نمایندگان برگزار شد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توجه بیش از دو سال قبل از همه گیر شروع به نفع ایستاده از اقتصادی امداد حتی در حالی که 75 درصد از آمریکایی ها می گویند که دولت باید در اولویت قرار دادن کمک های مالی به بخش انرژی های تجدید پذیر به جای.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“در تلاش برای ایجاد ثبات در آن منابع مالی صنعت نفت و کنگره نفت دولت هم پیمان شده اند به شدت هل دادن برای کمک های فدرال از جمله رهایی از 12.5% فدرال پرداخت حق امتیاز است که در حال حاضر پایین تر از معمولی حق امتیاز برای زمین های متعلق به ایالت” عمومی شهروند گزارش شده است. “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که مشتاق به انجام نفع برای دوستان در صنعت نفت و گاز منتقل شده است برای سرعت بخشیدن به درخواست برای کمک در پرداخت حق امتیاز.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت که او مخالف پتو برای کمک به صنعت اما پس از دیدار با برنارد در آوریل بهداشت ، بیل کسیدی (R-لا.) گفت: وزیر بود “وعده داده شده به سرعت روند هدفمند خانواده سلطنتی امداد.”

تسکین چنین است به احتمال زیاد به کاهش بودجه در دسترس برای خدمات عمومی و با هدف کمک به سوخت های فسیلی مدیران و سهامداران به جای رتبه بندی-و-فایل کارگران در این صنعت خبر داد.

“اگر گذاشته و کارگران نفت در واقع ممکن است نیاز به کمک دولت وجود دارد شکی نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همدردی دروغ با مدیران که مغلوب ساختن پیشی جستن یک دوست شخصی,” Zibel نوشت.

علاوه بر حق امتیاز امداد صنعت سوخت فسیلی در حال حاضر برای به دست آوردن عظیم بازپرداخت مالیات با تشکر از 2 تریلیون دلار مراقبت عمل می کنند که به قانون امضا شده بود در ماه مارس است.

“Tucked به این لایحه بود عظیم مزایای مالیاتی برای شرکت های بزرگ امریکا اجازه استفاده از کسب و کار ضرر و زیان به جبران سود برای پنج سال گذشته” این گزارش گفت:. “این مالیات بهره مند شوند در حالی که در دسترس برای همه کسب و کار مفید است به خصوص برای صنایع از جمله نفت که سخت بازپرسی کردن از ضرر و زیان قابل توجهی را در سال بد.”

پس از تهاجمی لابی از صنعت انرژی و کاخ سفید فدرال رزرو باز یک برنامه اعطای وام به شرکت های نفت و گاز و دولت نیز بنا به گزارش ها با توجه به پل وام برای صنعت نفت است.

در حالی که تهمت شخصا دخالت در بین المللی بازار نفت در ماه گذشته برای ایجاد ثبات در قیمت نفت—که سقوط به زیر 0 دلار در هر بشکه—به دولت سیلی مجازات در به طور پیوسته در حال رشد انرژی های تجدید پذیر در بخش پایان اجاره تعطیلات و خواستار 50 میلیون دلار در پرداخت از انرژی باد و خورشید شرکت های این هفته است.

“تحت برنارد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بوده و قادر به اعمال نفوذ در بالاترین سطح است و همواره مورد علاقه صنعت بیش از گروه حفاظت” گفت: Zibel.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im