دو سال پس از تلاش برای گسترش نقطه از کوه معدن ژنو سنگ پشت

دراپر — مقامات شهرستان در حال آماده سازی خود برای یک رای دیگر در یک پیشنهاد گسترش شن و ماسه معدن در نقطه ای از کوه در مرز ایالت یوتا و دریاچه نمک شهرستان.

و دراپر ساکن Adrian Dybwad می گوید نگران ساکنان آماده به اجازه دراپر کمیسیون برنامه ریزی می دانید که چگونه آنها احساس می کنید در مورد ژنو راک آخرین پیشنهاد.

“ما قصد داریم که صدها نفر از مردم وجود دارد” گفت: Dybwad. “و که رفتن به ارسال یک پیام روشن به آنها که آنها بهتر بسیار مراقب باشید با انتخاب های خود را.”

ژنو راک محصولات ارائه یک نرم افزار برای گسترش در اوایل فوریه, آخرین تلاش های یوتا شن و معدن شرکت به سطح شیب دار تا عملیات همراه واساچ ،

این دراپر کمیسیون برنامه ریزی را در نظر rezoning درخواست در روز پنج شنبه قبل از برنامه می رود به شورای شهر. در صورت تصویب این نرم افزار را به ژنو چراغ سبز به معدن 27 هکتار در دراپر-لحی مرز را کنار بگذارند و 50 هکتار به صورت بالقوه توسعه در آینده است.

این نرم افزار همچنین شامل تقریبا 65 هکتار تعیین شده برای فضای باز, 43, از آن خواهد بود را به دست دراپر. باقی مانده 20 هکتار خواهد ماندن در ژنو مالکیت.

“ژنو راک فعلی برنامه به شهرستان دراپر می آید پس از گذراندن چندین ماه در نشست با مسئولان شهرستان ساکنان و منطقه سهامداران به گوش دادن به ایده های خود و توسعه عادلانه سازش گفت:” دیو Kallas سخنگوی ژنو سنگ.

Kallas اضافه شده است که این معدن از گسترش خواهد اجازه می دهد ژنو سنگ به حذف “دیوار بالا” شیب دار خاک دیوار قابل رویت از بین ایالتی 15. حذف دیوار را آماده ژنو برای گسترش بیشتر به لحی.

A huge rock cliff created by Geneva Rock’s gravel operations looms in the background near a Lehi subdivision on Friday, Feb. 21, 2020.
بزرگ سنگ صخره ایجاد شده توسط ژنو سنگ شن عملیات بافندگی در پس زمینه در نزدیکی یک لحی زیربخش در جمعه ، 21, 2020.
استیو گریفین Deseret News

در بیانیه ای به Deseret News, Draper, peat واکر گفت: شهرستان خود را “متعهد به باز و شفاف فرایند که در آن ساکنان یک فرصت برای ارائه معنی دار ورودی.”

ژنو سنگ به دنبال مشابه گسترش در سال 2018 اما کاربرد آن موانع در طول یک شورای شهر در نشست ژنو ارائه شده متفاوت پیشنهاد از آنچه که در ابتدا مشاهده کنید. این شورا گفته ژنو به هر حال اصلی آن گزاره یا شروع روند درخواست بیش از همه. ژنو عقب نشینی کاربرد آن است.

سپس یک ماه بعد از این شورا رای به اتفاق آرا به محدود کردن همه معدن در محدوده شهر له هر ژنو امیدوار بود و به گسترش آن دراپر عملیات در سال 2018 است.

در حالی که در ژنو نمایندگان به نام رای “ناراحت کننده” خیلی از دراپر را جشن گرفتند.

معدن شرکت یک نقطه از مشاجره در این شهرستان در حال رشد با ساکنان نگران ژنو ادامه داد: گسترش و پیامدهای بهداشتی ناشی از گرد و غبار وزش نسیم ملایم وزش باد از نقطه کوه.

Kallas گفت: Deseret News که “ژنو سنگ ادامه خواهد داد به رعایت همه دولت کیفیت هوا مورد نیاز است.”

اما گرد و غبار وزش باد از گودال شن و به نزدیکی محله باعث شد صدها نفر از مردم را نشان می دهد و اعتراض ژنو در سال 2018 دراپر شورای شهر نشست.

Dybwad زندگی در طرف دیگر خط الراس از معدن و گفت: در روز باد می وزد که مکرر در نقطه ای از کوه محله خود را پوشش داده شده است در گرد و غبار.

“وجود گرد و غبار در اتومبیل وجود دارد گرد و غبار در تمام ساختمان ها,” او گفت:. “گاهی اوقات هنگامی که شما در حال راه رفتن شما در واقع احساس شن در دندان های خود را.”

ژنو برنامه مورد توجه دکتر برایان Moench, هیئت مدیره, رئیس جمهور در یوتا پزشکان برای سلامت محیط زیست یک سازمان غیر انتفاعی است که آوازی در آن مخالفت با معدن.

“گرد و غبار از عملیات خود را تمام عواقب بهداشتی که هر منبع دیگر آلودگی هوا را گفت:” Moench اضافه کرد که گرد و غبار حاوی سمی فلزات سنگین مانند اورانیوم و آرسنیک است.

Moench گفت که او دریافت نمرات از شکایت از مردم زندگی در نزدیکی نقطه کوه که ادعا می کنند گرد و غبار دارای یک اثر قابل توجه در تنفس خود را.

“به عنوان منطقه انتقال به ویترین کسب و کار و مسکونی جواهر از نمک دریاچه دره ژنو گرد و غبار تبدیل خواهد شد به طور فزاینده ای ناسازگار با آن چشم انداز” او گفت:.

“شما نمی معدن در یک منطقه مسکونی” گفت: Delane Barrus یک لحی ساکن ، “این واقعا چیزی است که ما در بسیاری از اولین کشورهای جهان.”

Barrus زندگی در گذشتن از کوه یک لحی محله مورد حمایت در برابر دیوار بالا منطقه از ژنو نقطه از کوه بهره برداری است. مانند Dybwad او به طور مداوم به مبارزه با گرد و غبار در اموال خود را.

A huge rock cliff, left, created by Geneva Rock’s gravel operations looms in the background as Delane Barrus talks about the gravel project from the end of the subdivision where he lives in Lehi on Friday, Feb. 21, 2020.
بزرگ سنگ صخره سمت چپ ایجاد شده توسط ژنو سنگ شن عملیات بافندگی در پس زمینه به عنوان Delane Barrus مذاکرات در مورد شن و ماسه پروژه از پایان زیربخش که در آن او زندگی می کند در لحی در جمعه ، 21, 2020.
استیو گریفین Deseret News

“ما گرد و غبار در خانه ما آن را در سرزمین های ما مبلمان و اراضی در بالا از مسائل ما” گفت: Barrus که فکر می کند پسرش آسم ناشی از در حال رشد در نزدیکی گودال شن.

Barrus گفت: این نا امید کننده است که با وجود اینکه تحت تاثیر ژنو پتانسیل گسترش لحی اعضای شورای شهر و ترکیبات آنها گویند در این پیشنهاد است.

“من خواهد بود بسیار خوشحال اگر آنها رای نه” او گفت:. “اگر این متوقف نمی شود, آن را نگه می دارد اتفاق می افتد و بیش از بیش و بیش از.”

در بیانیه ای به Deseret News لحی شهردار مارک جانسون گفت: شهرستان “آگاه باشید از این نرم افزار به شهرستان دراپر اما ما باید کمی اطلاعات برای ارائه جز به می گویند که ما تا به حال مکرر اطمینان از ژنو که آنها قصد برگزاری موجود ما حفاری توافق است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>