تایلر هیلتون مگان پارک جشن نوزاد دختر هنگام تولد: ‘ما یک خانواده!

Feb. 6 (UPI) — تایلر هیلتون و مگان پارک در جشن تولد اولین فرزند خود را.

36 ساله خواننده و بازیگر 33 ساله بازیگر پنج شنبه اعلام کرد در Instagram که آنها به تازگی به استقبال از اولین فرزند خود دختر وینی.

هیلتون مشترک یک جفت از عکس ها, از جمله یک عکس از خودش و بوسه در حالی که برگزاری وینی.

“به یاد داشته باشید که پروژه من گفت: من مشغول به کار بود در…? من به شما گفته بودم من چیز های مورد علاقه من تا کنون از هم جدا شده است و آن کشته من را به نگه داشتن آن مخفی از u…?? Welp, @meganparkithere و من آن را نگه داشته به خودمان به اندازه کافی بلند. هر کس… دیدار با جدیدترین عضو از خدمه ما ما دختر وینی هیلتون” هیلتون زیر نویس پست.

“آن احساس می کند مانند ما شناخته شده خود ما کل زندگی در حال حاضر و اینکه او پدر و طبیعی ترین چیزی که من تا کنون انجام داده است. می گویند من وسواس نیست و کاملا آن عدالت انجام,” او گفت:. “مگ باور نکردنی بود هر دو او و وینی انجام می دهند و فقط می خواهم که… ما یک خانواده!!”

پارک تایید این خبر در یک پست در حساب خود.

“@tylerhilton و من فکر کردم ما درک شادی و عشق و هدف و زندگی قبل از, اما… معلوم ما نیست حتی تا زمانی که ملاقات ما را از دست ندهید. وینی” او نوشت.

هیلتون سابق One Tree Hill co-star Hilarie Burton بود در میان کسانی که برای تبریک این زن و شوهر در نظرات.

“خانواده من. من شما را دوست دارم زیبایی خیلی!” برتون نوشت.

هیلتون و پارک نگهداری پارک بارداری آرام. هیلتون طعنه اخبار در Instagram, بیوگرافی که بار خوانده شده “کار در کمی somethin’ من نمی توانم صبر کنید برای به اشتراک گذاشتن…”

هیلتون شناخته شده است برای بازی کریس کلر در One Tree Hill و چارلی Arthurs در Extanتی. او نیز یک خواننده که منتشر شد آلبوم جدید شهرستان در آتش در سال 2019.

پارک به تصویر کشیده فضل بومن در The Secret Life of the American Teenager. او و هیلتون به تازگی شرکت ستاره دار در فیلم تلویزیونی آرزو کریسمس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر