Tyler Perry, بیانسه, دل شکسته, واکنش به جورج فلوید مرگ متعاقب آن تظاهرات

31 مه (بی بی سی) — فیلمساز تایلر پری و بیانسه خواننده در میان ستاره ها علنا صحبت کردن در مورد مرگ جورج فلوید و تظاهرات که به دنبال آن است.

فلوید بود گزارشی مردی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس هفته گذشته است.

تبلیغات

چهار افسر پلیس از کار اخراج شدند به دلیل این حادثه و یک — درک چوین — متهم شده است با سوم قتل درجه برای سنجاق فلوید به زمین توسط گردن برای چند دقیقه یک عمل است که گرفتار شد به طور گسترده ای مشاهده ویدئو.

فلوید مرگ مشتعل در سراسر کشور تظاهرات که برخی از آنها خشونت تبدیل شد و در نتیجه صدمات آتش سوزی و سرقت و صدمه به اموال در شهرستانها مانند مینیاپولیس, نیویورک, واشنگتن, d. C., فیلادلفیا, آتلانتا و سیاتل.

“لطفا توقف این خشونت!! غارت جواب نمیده!!!!” Perry — که یک فیلم و تلویزیون استودیو در گرجستان — گفت: در یک Facebook پیام.

بیانسه خواستار عدالت برای فلوید در یک Instagram تصویری.

“همه ما شاهد قتل او در روز روشن. ما شکسته و ما بیزارند. ما نمی توانیم عادی این درد” ستاره پاپ گفت.

“من نه تنها با صحبت کردن به مردم از رنگ. اگر شما از سفید و سیاه و قهوه ای و یا هر چیزی در میان من مطمئن هستم که شما احساس می کنید نا امید کننده با نژادپرستی در امریکا در حال حاضر. بیشتر بی معنی به کشتار انسان است. بیشتر از دیدن مردم از رنگ به عنوان کمتر از انسان است. ما دیگر نمی تواند نگاه دور,” بیانسه گفت. “جورج است و تمام خانواده ما در بشریت است. او خانواده ما به این دلیل که او یک شخص آمریکایی است.”

لیدی گاگا نیز وزن در آشفتگی.

“در حال حاضر یک زمان بحرانی برای جامعه سیاه و سفید به پشتیبانی شده توسط تمام جوامع دیگر بنابراین ما می توانید با قرار دادن یک توقف به چیزی است که ذاتا اشتباه به لطف خدا و یا هر آنچه که خالق شما و یا نمی شوی” دل شکسته نوشت: در Instagram. “من مصرانه از مردم به صحبت می کنند به آرامی با یکدیگر صحبت می کنند و با شور و شوق و الهام و تحت تاثیر قرار دادن اهمیت این موضوع تا زمانی که سیستم های که ما را بیمار مرگ به جای مردم ما را دوست دارم.”

افراد مشهور مانند Steve Carell, Don Cheadle, Seth Rogen, Kehlani, Janelle Monae, Chrissy Teigen, Ben Schwartz and Rob Delaney باید همه به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی که آنها اهدا پول به مینه سوتا, آزادی, صندوق, یک سازمان غیر انتفاعی نجات کم درآمد افراد دستگیر شده در حالی که اعتراض.

جریان سرگرمی غول Netflix و آمازون متعهد حمایت خود را به مردم رنگ این آخر هفته.

Netflix بکشد گفت: آن را احساس می کرد که خود را “وظیفه ما سیاه اعضا و کارکنان و سازندگان و استعداد به صحبت کردن.”

“به سکوت است به همدستی. سیاه و سفید زندگی می کند ماده” Netflix گفت.

آمازون گفت: در بیانیه خود “با هم ایستاده ایم با جامعه سیاه و سفید — همکاران و هنرمندان و نویسندگان و گوهای تولید کنندگان و بینندگان ما — و تمام متحدان در مبارزه علیه نژادپرستی و بی عدالتی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de