تایسون شلی لیلا Galea را برنده یوتا Junior Golf Association پیش نمایش

سالت لیک سیتی — معلوم وجود دارد, رویدادهای ورزشی, هنوز هم برگزار می شود در ایالت یوتا است.

در طول COVID-19 گیر یک ورزش است که آشنایی خود را به خوبی اجتماعی فاصله گلف است با بسیاری از یوتا دوره هنوز هم باز است.

و برای دو روز گذشته یوتا Junior Golf Association پیش نمایش ارائه شده توسط Fairways رسانه برگزار شده است در TalonsCove گلف در ساراتوگا اسپرینگز.

تایسون شلی یک تازه وارد در افق دبیرستان که متعهد به BYU در زمان خانه جایزه در پسر 15-18 بخش با مجموع نمره 8 زیر پر. Braxton وات به پایان رسید دوم با 5 زیر و پنج بازیکن به پایان رسید بسته سوم پس از تیراندازی همتراز.

“من فقط با قرار دادن یک برنامه بازی هم دیروز و اعدام شد. بسیار خوشحال برای به دست آوردن پیروزی” شلی گفت Fairways مجله.

این شلی اول مسابقات رقابتی در هفت ماه.

“من ضربه خوب بود. راننده من توپ را روی گوه زیادی بود امروز بهتر از دیروز. من آهن خیلی خوب امروز نیز هست و قرار دادم فقط خوب” شلی گفت.

شلی ساخته شده نه birdies همتراز 17 بار و تا به حال فقط یک دیو به کلاه کردن یک عملکرد بزرگ است.

در دختران 15-18 تقسیم لیلا Galea ” من یک تازه وارد در لحی در زمان خانه جایزه با امتیاز 8 زیر پر در حالی که برلین طولانی به پایان رسید دوم با 5 زیر و Arden Louchheim سوم با بیش از 1 همتراز.

“این آغاز بسیار خشن. شروع کردم به کار کردن با دو شیطان در (سوراخ شماره 1) همتراز 5. من فکر می کنم من تا به حال به یاد داشته باشید برای نگه داشتن من سرد است. من می دانستم که من تا به حال بسیاری از حفره سمت چپ, من مطمئن شوید که من بیمار و فقط گیر با طرح من بود که به بهترین است که من می تواند انجام دهد” Galea و گفت Fairways مجله.

Galea ” من تا به حال هفت birdies, 16 پارس و دو bogeys در پیروزی او.

او احساس خوش شانس می شود قادر به رقابت در این بیماری همه گیر.

“این فقط یک برکت و رحمت است که گلف در راه است به این دلیل است که آن را احتمالا یکی از تنها ورزشی که می توانید در ادامه اجتماعی فاصله,” Galea را گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de