U. از میشیگان حداکثر به مدرسه sex پرداخت های سوء استفاده

[ad_1]

پاداش مالی برای بیش از 1000 نفر – اکثراً مردان – که می گویند توسط رابرت اندرسون، پزشک سابق ورزش دانشگاه میشیگان مورد تجاوز جنسی قرار گرفته اند، آخرین معامله چند میلیون دلاری است که مدارس با رسوایی های آزار جنسی روبرو هستند.

قرارداد 490 میلیون دلاری که روز چهارشنبه توسط مدرسه Ann Arbor اعلام شد، تنها 10 میلیون دلار کمتر از 500 میلیون دلار از سوی دانشگاه ایالتی میشیگان است که در سال 2018 موافقت کرد به قربانیان سوء استفاده جنسی توسط دکتر ورزشی خود، لری نسار، پرداخت کند.

سایر سکونتگاه ها عبارتند از:

– توافق دانشگاه ایالتی میشیگان برای تسویه ادعای بیش از 300 زن و دختری بود که گفته بودند توسط نصار که در ایالات متحده ژیمناستیک نیز بود مورد حمله قرار گرفتند. این مدرسه متهم به نادیده گرفتن یا رد شکایات درباره ناسار است که برخی از آنها به دهه 1990 بازمی گردد، اما تاکید کرده است که هیچ کس این حملات را پنهان نکند. نسار به آزار و اذیت زنان و دختران تحت پوشش درمان پزشکی اعتراف کرد و با پورنوگرافی کودکان گرفتار شد. او در حال گذراندن سه حکم زندان است که احتمالاً او را مادام العمر در زندان نگه می دارد.

– دانشگاه کالیفرنیای جنوبی در سال 2021 بر سر یک توافقنامه 852 میلیون دلاری با بیش از 700 زن که دکتر جورج تیندال، متخصص زنان و زایمان قدیمی دانشگاه را به تجاوز جنسی متهم کردند، به توافق رسید. این توافقنامه برای چنین موردی یک رکورد محسوب می شود. همراه با حل و فصل قبلی یک دعوای دسته جمعی جداگانه، USC موافقت کرد که بیش از 1 میلیارد دلار به عنوان دعوا علیه Tyndall که نزدیک به سه دهه در این مدرسه کار کرده و با 35 اتهام جنایی به اتهام سوءرفتار جنسی مواجه است، بپردازد. او خود را بی گناه دانست و با قرار وثیقه آزاد شد.

– دانشگاه پنسیلوانیا بیش از 100 میلیون دلار به بیش از 40 نفر که گفته اند توسط دستیار سابق مربی فوتبال جری ساندوسکی مورد آزار جنسی قرار گرفته اند، پرداخت کرده است. ساندوسکی در حال گذراندن حکم 30 تا 60 سال برای آزار جنسی پسران، از جمله حمله به ساختمان های دانشگاه است.

-در ژوئیه 2021، یک قاضی فدرال یک معامله 73 میلیون دلاری را در یک دادخواست دسته جمعی در سال 2019 تأیید کرد که ادعا می کرد حدود 6000 زن توسط دکتر جیمز هیپس، متخصص زنان سابق در دانشگاه کالیفرنیا، لس آنجلس مورد آزار جنسی قرار گرفته اند. پرونده 2019 شامل ادعاهایی بود مبنی بر اینکه هیپس از سال 1983 تا 2018 زنان را لمس می کرد، مقاربت را با کاوشگر اولتراسوند شبیه سازی می کرد یا در طول معاینات اظهارنظرهای نامناسب می کرد. دانشگاه گفت که تحقیقات هیپز در دسامبر 2017 آغاز شد. او در سال 2018 زمانی که دانشگاه از تمدید قراردادش امتناع کرد، بازنشسته شد. هیپس با 21 اتهام تجاوز جنسی شامل هفت زن مواجه است. او منکر تخلف شد.

– دانشگاه ایالتی اوهایو با بیش از 46 میلیون دلار توافقنامه برای بیش از 185 نفر در مورد آزار جنسی توسط پزشک تیم ریچارد اشتراوس موافقت کرده است. حدود 400 مرد از دانشگاه به دلیل ناکامی در متوقف کردن اشتراوس در طول دوره دو دهه اش شکایت کرده اند، اگرچه دانشجویان از اواخر دهه 1970 به مقامات مختلف مدرسه ابراز نگرانی کرده اند. بسیاری می گویند که آنها در طول امتحانات در مراکز ورزشی در محوطه دانشگاه، در کلینیک مردان خارج از محوطه دانشگاه یا در خانه اشتراوس لمس شده اند. اشتراوس در سال 2005 درگذشت. از زمانی که مبارز سابق چند سال پیش برای اولین بار اتهاماتش را فاش کرد، هیچ کس در ملاء عام از او دفاع نکرده است.

– دانشگاه بیلور در تگزاس یک شکایت فدرال تحت عنوان نهم در سال 2018 تنظیم کرده است که توسط یک بازیکن سابق والیبال که ادعا می کند توسط حداقل چهار بازیکن فوتبال در سال 2012 مورد مواد مخدر قرار گرفته و مورد تجاوز گروهی قرار گرفته است. شرایط توافق با زن شناسایی شده در اسناد دادگاه فقط مانند جین دو فاش نشد. شکایت او حاوی جزئیات صریح از آنچه او به عنوان تجاوز گروهی توصیف کرد، که ممکن است شامل هشت بازیکن باشد، بود.

– کالج دارتموث در نیوهمپشایر در سال 2019 اعلام کرد که یک شکایت فدرال با 9 زن که لیگ آیوی را به اتهام نادیده گرفتن سال ها آزار و اذیت و حملات معلمان سابق روانشناسی محاکمه کرده اند ترتیب داده است. این قرارداد شامل 14 میلیون دلار برای دانشجویان فعلی و سابق است که بتوانند ثابت کنند مورد سوء استفاده قرار گرفته اند و می توانند سایر شرایط مندرج در دادخواست را برآورده کنند، و همچنین چندین طرح کالج “برای اصلاح مشکلات فعلی و جلوگیری از مشکلات آینده”. زنان فارغ التحصیل یا دانشجویان در دارتموث ادعا می کنند که سه استاد زنان را به طور نامناسبی مورد آزار و اذیت و لمس قرار داده اند.

سایر دانشگاه‌ها برای مبالغ کمتری به توافق رسیده‌اند، در حالی که برخی از پرونده‌ها توسط قضات رد شده و برخی دیگر از طریق دادگاه ادامه می‌یابند.

– در سال 2016، دانشگاه تنسی اعلام کرد که 2.48 میلیون دلار برای رسیدگی به شکایت فدرال ارائه شده توسط هشت زن که گفته بودند مدرسه عنوان IX را نقض کرده و از طریق سیاست بی تفاوتی در برابر حملات ورزشکاران، “محیط جنسی خصمانه” ایجاد کرده است، پرداخت می کند.

– یک قاضی در سال 2019 شکایت دو زن را رد کرد که ادعا می کردند دانشگاه ایالتی کانزاس در منهتن، کانزاس، از بررسی شکایات مربوط به تجاوز به آنها در خانه های برادری خارج از محوطه دانشگاه خودداری کرده است. این زنان سرانجام پس از یک جلسه میانجیگری، شکایت های فدرال عنوان IX خود را علیه دانشگاه رد کردند. در جریان این شکایت، وزارت دادگستری ایالات متحده و وزارت آموزش و پرورش در نظر گرفتند و گفتند که سیاست دانشگاه مبنی بر عدم تحقیق در مورد اتهامات تجاوز جنسی بین دانشجویان و دانشجویان در هنگام حملات خارج از دانشگاه اشتباه است.

– یک دادخواست دسته جمعی فدرال که تابستان گذشته ارائه شد ادعا می کند که دانشگاه براون در رود آیلند به طور سیستماتیک و مکرر در محافظت از زنان در برابر تجاوز جنسی و سایر جرایم جنسی شکست خورده است. این شکایت توسط چهار دانشجوی فعلی و سابق تشکیل شده است. این شکایت ادعا می کند که مدرسه آیوی لیگ فعالانه از گزارشات مربوط به حوادث جنسی جلوگیری کرده و فرهنگ سکوت را در محوطه دانشگاه حفظ کرده است. سخنگوی مدرسه گفت که براون “رویکردی استراتژیک و پایدار” را برای مقابله با سوء رفتار جنسی در محوطه دانشگاه اتخاذ کرده است.

– دانشگاه مینه سوتا، هاکی ایالات متحده و انجمن آماتور هاکی ایلینوی در یک شکایت فدرال متهم هستند که در ماه مه گذشته توسط بازیکنان سابقی که ادعا می کنند در دهه 1980 توسط مربی کالج و جوانان توماس “چیکو آدرهتاس” مورد آزار جنسی قرار گرفته اند، متهم هستند. متهم پرونده بسیاری از قربانیان ادعا شده، که همگی مرد بودند، در آن زمان خردسال بودند. Adrachtas مربی تیم های آماتور در منطقه شیکاگو بود و برای فصل 1984-1985 به عنوان دستیار در مینه سوتا به کالج رفت. آخرین پست او به عنوان سرمربی در دانشگاه رابرت موریس در شیکاگو قبل از استعفای او در سال 2018 به دلیل تحقیقات در مورد سوء استفاده ادعایی او بود. WBBM-TV ژوئن گذشته گزارش داد، دانشگاه مینه سوتا گفت که اقداماتی را انجام داده است تا اطمینان حاصل شود که اتهامات سوء رفتار بلافاصله گزارش شده و به طور کامل بررسی می شود.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin kusadasi escortkusadasi escortbetroad girişbahis siteleri