مارس 20 (UPI) — U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ هشدار داد شنبه coronavirus همه گیر را تهدید آفریقا پیشرفت اقتصادی و زور می تواند میلیون ها نفر را به فقر شدید به عنوان تعدادی از سراسر جهان موارد نزدیک 5 میلیون.

در یک پیام ویدئویی ارسال شده به حساب توییتر خود را برای راه اندازی یک سیاست جدید در گزارش تاثیر COVID-19 در آفریقا اشاره به این حادثه تلخ گفت: کشورهای آفریقایی باید به سرعت در پاسخ به گسترش ویروس و در نتیجه کمتر مورد از آنها می ترسید.

پس اولین مورد از COVID-19 ثبت شده در مصر در فوریه. 14 آن را نیز آلوده کرده است هر کشور آفریقایی در نتیجه بیش از 84,000 عفونت و 2500 مرگ و میر.

اما سه چهارم از آفریقا کشور ثبت شده کمتر از 1000 موارد اما آمار و ارقام نشان نمی چالش های قاره چهره مختصر گفت.

“این بیماری همه گیر را تهدید می کند آفریقایی پیشرفت” اشاره به این حادثه تلخ گفت. “آن را تشدید دیرینه نابرابری و تشدید گرسنگی و سوء تغذیه و آسیب پذیری در برابر بیماری است.”

همه گیر باعث شده است که تقاضا برای آفریقا کالا گردشگری و حواله به کاهش و قاره های اقتصادی منطقه تجارت به نزدیک است.

“میلیون ها نفر می تواند تحت فشار قرار دادند به فقر شدید” او گفت:.

بر اساس این گزارش پایین مورد تعداد نسبت به مناطق دیگر را مطرح امیدوار است که کشورهای آفریقایی ممکن است از دست رفته بدترین بیماری همه گیر اما سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است که این ویروس می تواند کشتن بین 83,000 و 190,000 آفریقایی بسته به فرد دولت ” پاسخ است.

“چه کسی اعلام کرده است که ویروس و تاثیر آن می تواند ‘اتش سوختن” برای چندین سال ،

اشاره به این حادثه تلخ تقدیر آفریقایی رهبران دولت برای تلاش های خود را در مبارزه با COVID-19 اما از جامعه بین المللی برای تقویت قاره, سیستم های سلامت, حفظ, تامین مواد غذایی, پشتیبانی, آموزش, محافظت از شغل مستقیم آن از بحران مالی و “کوسن” آن را در برابر از دست درآمد و صادرات.

او گفت: کشورها باید همچنین پیشنهاد کشورهای آفریقایی “سریع و برابر و مقرون به صرفه” دسترسی به هر گونه احتمالی واکسن و یا درمان است که باید به عنوان یک مکان خوب است.

اشاره به این حادثه تلخ شده است خواستار واکنش جهانی به بسته بندی به مبارزه با ویروس برابری حداقل 10 درصد از جهان را تولید ناخالص داخلی که حداقل 200 $میلیارد دلار به آفریقا برای کاهش مسائل اقتصادی و اجتماعی همه گیر باعث می شود.

در این ویدئو پنج شنبه او خواست به صورت جامع بدهی چارچوب متشکل از “یک در سراسر-هیئت مدیره بدهی وقفه برای کشور قادر به سرویس بدهی خود به دنبال هدف قرار بدهی و یک رویکرد جامع به مسائل ساختاری در بدهی های بین المللی معماری برای جلوگیری از پیش فرض.”

اشاره به این حادثه تلخ’ اخطار آمد که تعدادی از COVID-19 موارد رخنه کرد و نزدیک به 5 میلیون نفر در سراسر جهان با توجه به live tracker ویروس توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

این ویروس برای اولین بار در شناسایی مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته و پس از سفر در سراسر جهان. دانشگاه های گزارش شده در اوایل روز شنبه که بیش از 4.9 میلیون نفر بوده است مبتلا به این ویروس و در نتیجه بیش از 323,000 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de