U. N. سه برابر coronavirus کمک درخواست تجدید نظر برای کمک به آسیب پذیر ترین کشورهای

مارس 7 (UPI) — سازمان ملل متحد بیش از سه برابر کمک های انسان دوستانه خود تجدید نظر روز پنج شنبه از $2 میلیارد دلار به 6.7 میلیارد دلار به جای آن از به روز رسانی برنامه جهانی برای کمک به فقیرترین کشورها در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

علامت Lowcock U. N. انساندوستانه رئیس, ساخته, افزایش درخواست تجدید نظر در کنار اعلام نه اضافی آسیب پذیر کشور را شامل شده است در جهانی انسانی پاسخ طرح معرفی شده توسط U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ در ماه مارس است.

بنین جیبوتی کشور لیبریا موزامبیک و پاکستان و فیلیپین و سیرالئون توگو و زیمبابوه را شامل شده است در به روز رسانی هواپیما Lowcock گفت: به عنوان برنامه هایی برای پاسخ به رشد در ناامنی غذایی.

Coronavirus همه گیر آلوده شده است نزدیک به 3.8 میلیون نفر در سراسر جهان کشته شدن بیش از 260,000 از آنها با توجه به یک ردیاب از این ویروس توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در حالی که برخی از کشورهای اولین ضربه سخت توسط virus در حال حاضر برنامه ریزی برای بازگشایی خود اقتصاد Lowcock گفت: جهان در فقیرترین کشورهای در حال انتظار نمی رود برای دیدن اوج شیوع بیماری خود را تا زمانی که در شش ماه آینده.

در این کشورها گفت: درآمد در حال سقوط, مواد غذایی, منابع رو به کاهش هستند و کودکان در حال رفتن بدون وعده های غذایی و واکسن های مورد نیاز.

“این COVID-19 همه گیر است که صدمه زدن به همه ما” او در بیانیه ای گفت. “اما مخرب ترین و بی ثبات جلوه های احساس خواهد شد در فقیرترین کشورهای جهان است. در فقیرترین کشور ما در حال حاضر می توانید ببینید اقتصاد پیمانکاری به عنوان صادرات درآمد حواله و گردشگری ناپدید می شوند. مگر اینکه ما را به عمل در حال حاضر ما باید آماده برای یک افزایش قابل توجهی در جنگ گرسنگی و فقر است.”

“شبح متعدد و قحطی و بافندگی” او گفت:.

جهانی بشردوستانه پاسخ طرح معرفی شده توسط U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ در ماه مارس است که سازمان ملل متحد اولیه جمع آوری کمک ابزار برای کمک به فقیرترین کشورها در پاسخ به این بشردوستانه اثرات ناشی از کروناویروس و همچنین جلوگیری از ویروسی شدن بیشتر ،

این طرح شامل حمایت از کسانی که از نظر آسیب پذیر به ویروس را از جمله افراد مسن و کودکان و زنان و افراد معلول در میان دیگران.

اما پس از آن راه اندازی شد تنها 1 میلیارد دلار مطرح شده در سازمان ملل گفت.

این پول تامین نصب و راه اندازی شستن دست امکانات در مکان های مانند اردوگاه های پناهندگان ایجاد شده جدید هاب حمل و نقل از آن منابع می تواند حمل و نقل هوایی و آموزش بیش از 1.7 میلیون نفر در ویروس شناسایی و اقدامات حفاظت از طریق سازمان بهداشت جهانی آموزش آنلاین پورتال.

با توجه به U. N. دفتر هماهنگی امور انسان دوستانه هزینه حفاظت از جهان آسیب پذیرترین 10 درصد از بدترین اثرات این بیماری همه گیر است که حدود 90 میلیارد دلار است.

“نیازهای گسترده اما غیر قابل عبور نیست و تنها اقدام جمعی برای مقابله با تهدید از coronavirus می تواند صرفه جویی در زندگی” U. N. کمیساریای عالی پناهندگان فیلیپو Grandi در بیانیه ای گفت. “به موقع سخاوتمندانه و قابل انعطاف پاسخ از همه حامیان ما حیاتی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im