ارتش ایالات متحده به دنبال 10,000 استخدام در ‘ارتش ملی استخدام روز’

ژوئن 19 (UPI) — ارتش ایالات متحده تلاش خواهد کرد برای جذب 10,000 سربازان جدید در هفته آینده تا حد زیادی آنلاین, در سه روز فشار آن را “ارتش ملی استخدام روز است.”

کمپین بین 30 ژوئن و جولای 2, تماس, برای رهبران ارتش عملیاتی واحد استخدام و شرکای اجتماعی در سراسر کشور برای تشویق علاقه مند و واجد شرایط افراد را در نظر بگیرید ارتش مسیرهای شغلی و مالی پاداش و مزایای.

تبلیغات

مشارکت همه سران ارتش و رهبران است که انتظار می رود ارتش استخدام فرماندهی گفت.

فشار به تکیه به شدت بر ارتباطات مجازی به دلیل اجتماعی فاصله مورد نیاز در واکنش به COVID-19 pandemic به گفته مقامات ارتش. این اختلال همچنین مسئول ارتش کمبود در تعداد افراد استخدام در سال 2020 است.

استخدام دفاتر بسته شد برای بسیاری از بهار و استخدام مشغول به کار به طور انحصاری آنلاین از شروع اقدامات احتیاطی تا زمانی که ممکن است.

“ما احتمالا رو حدود 50 درصد از آنچه ما به طور معمول ،” مسلح ، ژنرال Frank M. Muth, استخدام در ارتش, فرمانده ارتش گفت بار. “ما پشت ؟ ما هستند. اما آن را بسیار بهتر از صفر اگر ما نمی توانیم به توانایی های مجازی.”

“ما در حال گرفتن به عنوان بسیاری از دارایی ها به عنوان ما می توانیم در سراسر ارتش” Muth گفت. “همه درگیر است.”

هدف این ارتش است که به کمک طلب کردن از بین 63,000 و 67,000 مردم در سال مالی 2020 با مجموع قدرت هدف 485,000 سربازان.

در طول دوره سه روزه بالقوه سربازان می توانید ببینید www.goarmy.com/hiringdays برای یادگیری مدارک تحصیلی, فرصت های شغلی و مرتبط با استخدام مشوق ها و ترتیب ملاقات چهره به چهره با همکاران ارتش محلی.

“ارتش حرفه ای برای هر علاقه و بسیاری از مردم واقعا آگاه که” Muth گفت: در آزادی مطبوعات. “شما دریافت آموزش های فنی برای موفقیت در این زمینه خود را و سپس دسترسی به مزایای آموزش و پرورش به رفتن و حتی بیشتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net