ایالات متحده میلیاردر ثروت موج به عنوان Covid-19 همه گیر بدتر

به عنوان همه گیر سوخت در ایالات متحده نرخ بیکاری رویکردهای 15 درصد آمریکا میلیاردر کلاس در حال تجربه یک افزایش ثروت با توجه به جدید موسسه مطالعات سیاست گزارش است که من با همكاري Omar اکمپو و سوفیا Paslaski میلیاردر ثروت باد اورده 2020.

بین ماه های مارس 18 و 23 آوریل به بیش از 26 میلیون نفر در ایالات متحده کارگران شغل خود را از دست ترکیب ثروت در امریکا میلیاردرهای افزایش $308 میلیارد و یک 10.5 درصد افزایش یافته است. خلاصه بعد از یک کاهش جمعی ثروت از 614 میلیاردرهای آمریکا پیشی گرفته است از خود 2019 سطوح.

این جف بزوس ثروت افزایش بی سابقه مالی مدرن تاریخ است. به عنوان 15 آوریل ثروت خود را افزایش یافته بود با حدود 25 میلیارد دلار پس از ژانویه 1 سال 2020 است. این است که بیشتر از تولید ناخالص داخلی هندوراس $23.9 میلیارد دلار در سال 2018 است.

بین 1 ژانویه تا سال 2020 و مارس 10, سال 2020, 34 ملت ثروتمندترین 170 میلیاردرهای دیده می شود ثروت خود را افزایش می دهد ده ها میلیون دلار است.

هشت نفر از این میلیاردرهای — این “همه گیر سود” –دیده می شود ارزش خالص خود را افزایش بیش از $ 1 میلیارد. در علاوه بر این به بزوس آنها

شامل میلیاردرهای است که سود کردن در امریکا نیاز فوری به صورت ویدئو کنفرانس از جمله استیو بالمر از مایکروسافت صاحب اسکایپ و تیم و اریک Yaun بنیانگذار و مدیر عامل شرکت زوم.

این میلیاردر ثروت باد اورده 2020 گزارش به نظر می رسد در دراز مدت روند در طول چند دهه گذشته نقاشی از فوربس بررسی های اخیر جهانی میلیاردرهای.

بین سال های 1990 تا سال 2020 آمریکا میلیاردر ثروت افزایش یافت 1,130 درصد در سال 2020 دلار افزایش بیش از 200 بار بیشتر از 5.37 درصد رشد ایالات متحده ميانه ثروت بیش از این همین دوره است.

بین سالهای 1980 و 2018 مالیاتی تعهدات امریکا میلیاردرهای اندازه گیری شده به عنوان یک درصد از ثروت خود را کاهش متناوب 79 درصد است.

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

میلیاردر به اشتراک گذاری در امریکا افزایش ثروت افزایش یافته است در طول چهار دهه اخیر. بین سال های 2006 و 2018 نزدیک به 7 درصد افزایش واقعی در آمریکا ثروت رفت و به این کشور 400 ثروتمندترین خانوار.

کنگره باید عمل به اطمینان حاصل شود که همه گیر و بازیابی نمی بیشتر و بدتر آمریکا ثروت تقسیم شده است. به عنوان بخشی از یک برنامه برای بازیابی, ما باید خود را برای:

پایین تا مردم را محرک برنامه. محرک صورتحساب باید طراحی شود نه به قید وثیقه از شرکت های بزرگ اما قرار دادن پول در دست مشتریان به تحریک “پایین به بالا” فعالیت های اقتصادی.

ایجاد یک بیماری همه گیر احتکار نظارت کمیته. کنگره نیاز به تشکیل یک نظارت کمیسیون پس از مدل ترومن کمیسیون در طول جنگ جهانی دوم برای هر دو مانیتور بسته محرک اقتصادی و ریشه کن کردن فساد و احتکار در جامعه به عنوان یک کل.

تصویب بیش مالیات بر سود. در طول جنگ های بزرگ قرن 20th, کنگره برقرار سود بیش از حد مالیات برای تضعیف بینی و احتکار در اطراف نیازهای اساسی زندگی است. این مالیات ثابت قابل اجرا و موثر است.

وضع اضطراری میلیونر Surtax. کنگره باید سیگنال را به عموم مردم است که برای اولین بار چندین تریلیون دلار درآمد مطرح شده برای کمک به پوشش ملت را بازیابی هزینه خواهد آمد از میلیاردرها و ثروتمندترین 0.2 درصد از مالیات دهندگان — آن دسته از آمریکایی ها که دیده عظیم ترین دستاوردهای بیش از چند دهه گذشته است. کنگره می تواند وضع اضطراری 10 درصد میلیونر surtax در بالا 0.2 درصد کسانی که با درآمد بیش از 2 میلیون دلار است.

ایجاد یک موسسه خیریه محرک. میلیاردرهای را برای سال در حال حاضر شده است با اهدای کمک های مالی به اهدا کننده-توصیه وجوه و بنیادهای خصوصی پذیرش معافیت های مالیاتی و انبارداری بیش از 1.2 تریلیون دلار در بودجه است که باید توزیع شود به خیریه عملیات. کنگره باید عمل به دستور به موقع پرداخت این مالیات دهندگان یارانه صندوق خیریه برای تحقق منافع عمومی.

تعطیل مخفی ثروت سیستم. کنگره باید سرکوب سرمایه و ثروت پنهان شده است. تا آنجا که $21 تریلیون دلار ثروت است و در حال حاضر نشسته در دریایی پناهگاه های مالیاتی شرکت های پوسته و تراست. برای هر گونه سیاست های مالیاتی موثر باشد کنگره باید تعطیل بین المللی ثروت پنهان کردن دستگاه با استفاده از قانون تجارت مذاکرات و تحریم های بین المللی نیاز به, بیشتر, شرکت, شفافیت, از بین بردن مالیات dodges و منابع بیشتری برای اجرای مالیات.

ما باید خروج این بیماری همه گیر و هرج و مرج اقتصادی از این ماه با نابرابری کمتر و نه بیشتر تثبیت الیگارشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru