ایالات متحده بیوتکنولوژی مدرن دلار داده 483M به آزمون بالقوه COVID-19 واکسن

مارس 17 (UPI) — ایالات متحده بیوتکنولوژی شرکت مدرن داده شده است دولت قرارداد به ارزش نزدیک به یک و نیم میلیارد دلار برای سرعت بخشیدن به توسعه ممکن است coronavirus واکسن.

ماساچوست-بر اساس شرکت اهدا شد بودجه پنج شنبه از ایالات متحده پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت یک بخش از بهداشت و خدمات انسانی وزارت.

مدرن دریافت خواهد کرد $483 میلیون دلار بودجه فدرال برای تحقیقات بیشتر بالقوه آن COVID-19 واکسن نامزد “mRNA-1273.”

یک “فاز یک” ایمنی مطالعه بيان ژن-1273 در موسسه ملی سلامت آغاز شد و در ماه گذشته و شامل نزدیک به 50 داوطلبان. باید واکسن اثبات امن آن پیشرفت خواهد کرد و به “فاز دو” از مطالعه در سه ماهه دوم مدرن گفت. مرحله سوم شروع می تواند به عنوان به زودی به عنوان این می گیرند.

دولت بودجه برای تحقیقات پشتیبانی خواهد کرد در اواخر مرحله بالینی برنامه های توسعه و مقیاس مدرن را توانایی تولید این شرکت گفت.

“واکسن یک ابزار حیاتی برای صرفه جویی در زندگی و توقف [coronavirus] گسترش گفت:” بردا مدیر ریک روشن دکتری “ارائه یک محیط امن و واکسن موثر برای به سرعت در حال گسترش ویروس نیاز به شتاب عمل است.

“بردا هدف این است که واکسن در دسترس به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و در حال حاضر آماده برای مرحله پیشرفته بالینی … می تواند ماه تراش توسعه است.”

شرکت های داروسازی سانوفی و گلاکسو توافق در این هفته به همکاری در یک واکسن آنها می گویند می تواند آماده اواخر 2021. هفته گذشته DESCUBIERTO دارو گفت: آن را دریافت فدرال تایید برای شروع اولین مرحله تست بالینی برای آن واکسن نامزد شده است.

COVID-19 همه گیر باعث تغییر زندگی در شهر نیویورک

یک مرد سوار دوچرخه در آرام پل بروکلین در پایان روز در 15 آوریل. عکس از جان nascar / seahawk/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im