وزارت دفاع مکزیک حمل و نقل شبکه همکاری با ونزوئلا برای فرار از تحریم

18 ژوئن (فردا) — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحمیل تحریم علیه یک شبکه حمل و نقل از شرکت ها و اتباع آن را متهم به همکاری با صورتی, دولت, رئیس جمهور ونزوئلا, نیکولا Maduro, برای فرار از تحریم های ایالات متحده.

سه مکزیکی, هشت شرکت و دو تانکر نفت شده اند در لیست سیاه برای تلاش های خود را برای فرار از تحریمهای آمریکا اعمال شده در ونزوئلا نفت بخش از طریق یک اصطلاح روغن-برنامه غذایی که هرگز منجر به مواد غذایی تحویل به ونزوئلا, وزارت خزانه داری ایالات متحده روز پنجشنبه گفت: در بیانیه ای.

تبلیغات

“نامشروع مادورو رژیم ایجاد یک راز شبکه برای فرار از تحریم های, که وزارت خزانه داری در حال حاضر در معرض” معاون وزیر جاستین G. Muzinich در بیانیه ای گفت. “ایالات متحده همچنان خستگی ناپذیر به دنبال تحریم evaders که غارت ونزوئلا منابع برای منافع شخصی در هزینه از مردم ونزوئلا.”

در میان کسانی که هدف پنج شنبه عبارتند از مکزیکی-بر اساس شرکت های Libre Abordo و Schlager گروه کسب و کار و همچنین به عنوان اشخاص آنها خود را و یا کنترل.

اولگا ماریا Zepeda اسپرزا و مادرش, ورونیکا اسپرزا گارسیا که همکاری خود Libre Abordo و کنترل Schlager گروه کسب و کار نیز تحریم شد خواکین Leal Jimenez که ایالات متحده متهم به عنوان “بحرانی conduit” بین این دو شرکت و ونزوئلا نفت بخش.

وزارت خزانه داری گفت: Leal و آمریکا-تعیین کلمبیا تاجر الکس Nain ساب مشغول به کار با شرکت های کارگزار فروش بیش از 30 میلیون بشکه نفت خام در ماه آوریل از طرف دولت متعلق به Petroleos de Venezuela, شناخته شده به عنوان PDVSA که قبلا تحریم در اوایل سال 2019.

هر چند هر دو Libre Abordo و Schlager کسب و کار گروه گفت: آنها قرارداد با ونزوئلا برای تحویل ذرت و آب را در ازای نفت ایالات متحده گفت که آنها موفق به ارائه هر یک از دانه و تنها نیمی از آب آن قرارداد به در “به شدت قیمت های متورم.”

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت: این طرح “گذاشتم” میلیون ها دلار از کمک های انسان دوستانه بودجه.

“نامشروع رژیم مادورو در ادامه به سرقت ونزوئلا منابع برای تشدید آن استبدادی گرفتن بیش از ونزوئلا مردم” Pompeo در بیانیه ای گفت. “اقدام امروز یکی دیگر هشدار داد که هر فرد یا شرکت است که تسهیل این سرقت دیگر نمی خواهد لذت بردن از دسترسی به سیستم مالی آمریکا.”

تحریم آمد و نزدیک به یک هفته پس از ساب دستگیر شد در کیپ ورد آفریقا است.

ساب تحریم شد در ماه جولای و شارژ توسط وزارت دادگستری ایالات متحده با توطئه و پول شویی, او را متهم به رشوه دادن به مقامات ونزوئلا و سرقت صدها میلیون دلار در یک طرح به سود حاصل از یک دولت-یارانه مواد غذایی برنامه در نظر گرفته شده برای ونزوئلا ضعیف است.

Jorge Arreaza ونزوئلا وزیر خارجه تقبیح تحریم ها به عنوان “جنایتکار” در یک توییت خطاب به Pompeo در روز پنج شنبه.

“هر آنچه که شما انجام, شما نمی خواهد خم را از مردم ونزوئلا,” Arreaza گفت. “هیچ یک از برنامه های خود را با ونزوئلا کار کرده اند و نه آنها.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بارها و بارها تحریم ونزوئلا و کسانی که لبه پنجره رساند تا او پس از انتخاب مجدد او تلقی شد نامشروع در اواخر سال 2018 است.

مادورو شده است قادر به چسبیدن به قدرت با وجود این فشار با توجه به حمایت از روسیه و کوبا و چین و مقامات ایالات متحده گفته اند.

ائتلافی از برخی از 60 بیشتر کشورهای غربی به رهبری ایالات متحده حمایت کرده است Juan Guaido رهبر مخالفان مجلس ملی به عنوان رئیس جمهور موقت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de