ایالات متحده کمیته بین المللی آزادی مذهبی مدل های دو حزبی همکاری

نشسته در سراسر جدول از سودان نخست وزیر جدید Mostafa Hamdok در دسامبر 2019 در واشنگتن و دوباره در خارطوم در فوریه ما شگفت زده شد خود را تغییر دولت انتقالی تا به حال ساخته شده و برنامه ریزی شده را به یک کشور led برای چندین دهه توسط یک رژیم که یکی از بدترین ناقضان آزادی مذهبی. پس از ماهها اعتراض در خیابان ها با وجود وحشیانه نیروهای امنیتی سودان مردم بود و در نهایت موجب انتقال به سمت دموکراتیک آینده با تشکیل یک دولت انتقالی است که واقعی بود در مورد اصلاح سیاست های ظالمانه از جمله کسانی طراحی شده به آزار و اذیت افراد به دلیل مذهب یا عقیده.

برخی ممکن است تعجب به یاد بگیرند که یک بحث با یک خارجی رئیس دولت در مورد آزادی مذهبی به رهبری سیاسی منصوب از هر دو احزاب جمهوری خواه و دموکرات. به عنوان رئیس و نایب رئیس از گزارش کمیسیون بین المللی آزادی مذهبی (USCIRF) ما منصوب شدند به ترتيب توسط رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و رهبر اقلیت سنا چاک شومر. حتی بیشتر از ما دو حزبی دیدار با نخست وزیر Hamdok بود آنومالی بلکه هنجار وقتی که می آید به کار آزادی بین المللی مذهبی در واشنگتن و در سطح جهانی.

زمانی که کنگره تصویب آزادی بین المللی مذهبی عمل 1998 (ایرفا) در سنا با رای 98-0 و در خانه 375-41 از حمایت هر دو حزب بود کاملا روشن است. در میان چیزهای دیگر, ایرفا ایجاد USCIRF اولین و تنها بدن در نوع خود در جهان است. USCIRF مستقل است, هر دو حزب سازمان دولتی است که نظارت بر شرایط آزادی مذهبی در خارج از کشور است و موظف به ارائه توصیه های سیاست به کنگره و وزارت خارجه و کاخ سفید است. USCIRF کمیسیون منصوب شده توسط رئیس جمهور و رهبران هر دو مجلس کنگره با حزب سیاسی است که دارای کاخ سفید داشتن پنج کرسی و حزب دیگر با داشتن چهار. با ایجاد USCIRF و حصول اطمینان از که آن انتصاب آمد از هر دو طرف کنگره به دنبال اطمینان حاصل شود که آزادی بین المللی مذهبی باقی خواهد ماند مرکب مسئله ای است که نمی خواهد کنار.

کنگره به طور منظم می آید با هم برای ایجاد سیاست های خود را به کمک به گروه های آسیب پذیر در سراسر جهان است که به شدت هدف قرار داده به خاطر ایمان خود را و یا خود را nonbelief از جمله مسیحیان, مسلمانان, مسیحیان, یهودیان بهائی و ملحدان در میان بسیاری دیگر. آزادی بین المللی مذهبی یکی از مسائل چند که در آن شما را پیدا خواهد کرد سیاستمداران از هر دو به پایان می رسد و همه در کنار ایالات متحده طیف سیاسی در همان اتاق دفاع از همان چیزی که با سطح برابر از اعتقاد و شور و شوق. تجربه سازمان های غیر دولتی با تمرکز بر آزادی بین المللی مذهبی شبیه است و از آن شده است که راه را برای بیش از 20 سال است.

USCIRF کرده از نزدیک با قانونگذاران در هر دو طرف راهرو به اجرای سیاست ما توصیه به قانون است. برای مثال متقابل دسترسی به تبت عمل 2018 تضمین می کند که دولت ایالات متحده در نظر چین تمایل به ایالات متحده اجازه می دهد دیپلمات ها و روزنامه نگاران برای سفر به تبت در هنگام تصمیم گیری برای اعطای چینی دیپلمات دسترسی به تمام نقاط ایالات متحده به فارسی, حقوق بشر, سیاست عمل می کنند که فقط به تصویب هر دو مجلس کنگره از تحمیل تحریم ها و محدودیت های صادرات مربوط به چین به جرم آزار و اذیت Uyghurs عمدتا مسلمان قومی ، چه چیزی بیشتر اعضای کنگره از هر دو طرف باید از نزدیک کار می کرد در سال های اخیر با دولت ازبکستان برای حمایت از اصلاحات که منجر به بهبود شرایط حقوق بشر و در نتیجه در وزارت امور خارجه و دیگر برچسب آن را یک “کشور از نگرانی خاص” به صورت شدید آزادی مذهبی را نقض.

علاوه بر این هر چند سال هر دو مجلس کنگره در هر دو حزب, محلی شیوه ای گرد هم می آیند به reauthorize USCIRF و تمدید ماموریت خود را. USCIRF را با عبور نمود چندین بار در طول 20 سال گذشته به عهد به دو حزبی تعهد در سراسر هر دو شاخه مجریه و مقننه و ادامه داد: به رسمیت شناختن اهمیت USCIRF را بگمارند نقش مشورتی دارند. USCIRF آخرین توصیه ها می تواند در ما به تازگی منتشر شده 2020 گزارش سالانه.

اینها فقط چند نمونه از چگونه USCIRF و دیگران کار کرده اند با هم برای پیشبرد آزادی بین المللی مذهبی در دو حزبی بر اساس. به عنوان رییس و معاون صندلی USCIRF ما باقی می ماند متعهد به تضمین این که کار ما بیشتر به این حق اساسی آزادی مذهب یا عقیده برای همه در همه جا باقی می ماند در بالای حزبی فرای.

صندلی تونی پرکینز (منصوب رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل) و معاون صندلی گیل Manchin (منصوب رهبر اقلیت سنا چارلز شومر) رهبری ایالات متحده کمیسیون بین المللی آزادی مذهبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im