آمریکا تایید کرد COVID-19 نفر از صعود به بالاترین رکورد به عنوان ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته آغاز می شود

جولای 3 (بی بی سی) — تعداد متحده تایید coronavirus موارد با صعود به بالاترین رکورد به عنوان ساکنان جشن استقلال آخر هفته روز جمعه با روزانه تعداد مورد افزايش 40 از 50 ایالت.

بیش از 52,000 موارد گزارش شده در روز پنج شنبه بیش از بالاترین رکورد روزانه 50000 پیش از آن در هفته با توجه به آنلاین ردیاب منتشر شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

تبلیغات

ایالات متحده جراح عمومی جروم آدامز در روز جمعه توصیه می شود از پوشیدن چهره و پوشش برای هر کسی که برنامه ریزی برای جشن تعطیلات روز استقلال در یک جمعیت. آدامز متوقف کوتاه ارائه مشاوره به مردم برای حضور در رویدادهای عمومی مانند روز جمعه نمایش آتش بازی در کوه راشمور.

“هر فرد را تشکیل می دهند ذهن خود را” آدامز گفت: در ظاهر در امروز. “قصد دارد به مردم رفتن به سواحل رفتن به کباب رفتن به محیط های مختلف و آنها را به نگاه منحصر به فرد خود را در معرض خطر … من می گویند به مردم است اگر شما را از رفتن به جمع آوری و یا در, لطفا پوشیدن چهره و پوشش”

پزشکان دیگر نگران این هستید که این تعطیلات می تواند باعث افزایش آنجا که مردم در حال سفر بودند و جشن در گروه های بزرگ. تعطیلات می تواند “طوفان کامل” برای گسترش این ویروس, جاشوا Barocas یک بیماری عفونی پزشک در مرکز پزشکی بوستون با سی ان ان گفت.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها توصیه می کند که سازمان از هر گونه بزرگ رویداد عمومی پست نشانه اصرار اجتماعی فاصله, پوشش صورت و دست شستن در “بسیار قابل رویت مکان” و ارائه عمومی دست شویی ایستگاه. CDC توصیه می کند مردم را به ماندن در خانه اگر آنها در حال تجربه علائم و یا در معرض خطر بیشتری از COVID-19.

تبلیغات

به عنوان آمریکایی ها شروع به جشن تعطیلات رهبران محلی در نقاط ویروس خواست ساکنان برای جلوگیری از جمعیت های بزرگ و به پوشیدن ماسک و عمل اجتماعی فاصله در cookouts و احزاب است.

در فلوریدا که در آن بیش از 10 ، 000 مورد جدید گزارش شده در یک روز شنبه, Miami-Dade County شهردار کارلوس Gimenez صادر حکومت نظامی آغاز شب جمعه بین 10 p. m. و 6 صبح ساکنان شهرستان ملزم به پوشیدن ماسک در داخل و خارج از منزل شهردار اعلام کرد.

“حکومت نظامی است که به منظور متوقف کردن مردم از جسارت و حلق آویز کردن با دوستان در گروه که نشان داده است به گسترش این ویروس به سرعت در حال” Gimenez گفت.

ساحل میامی شهردار دن Gelber در مقایسه با ماندن در خانه و پوشیدن ماسک به مدنی پاسخ که فلوریدا نشان داد که در هنگام موارد اضطراری دیگر مانند طوفان است.

“چه بیشتر آمریکا از به خطر انداختن برای یک عضو خانواده یا دوست و یا یک غریبه? و من فکر می کنم چیزی است که مردم باید به فکر کردن در مورد” Gelber گفت.

فلوریدا تعداد مورد افزایش یافته است با یکی دیگر از 9,488 موارد جدیدی از کروناویروس و 67 جدید مرگ و میر گزارش روز شنبه با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان. دولت گزارش 178,594 مجموع مورد تأیید و 3,684 مرگ و میر ناشی از جمعه.

در آریزونا تظاهرات برنامه ریزی شده در جولای 4 در سیر کنگره در برابر رژیم صهیونیستی است. mlb را از دوشنبه اجرایی جهت بستن میله ورزشگاه و دیگر کسب و کار به عنوان فعال موارد مشخصی در دولت است. گردهمایی بیش از 50 نفر ممنوع Ducey که لغو رژه و آتش بازی نشان می دهد برای تعطیلات روز استقلال.

تبلیغات

برخی از شهرهای آریزونا گفتند که برگزاری جشن به هر حال.

“این است که تا حدودی نگران کننده چگونه بسیاری از انتظار می رود و تقریبا دعوت شدید تخلف خود به آزادی” برایس Hamblin شهردار Eagar در شرق آریزونا گفت: AZCentral.com

دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش 4,433 تایید موارد جمعه با 31 مرگ و میر. دولت دیده می شود در مجموع تقریبا 92,000 تایید موارد با 1,788 مرگ و میر. دولت گزارش داد که 1,520 یا 91 درصد از دولت بالغ تخت های مراقبت ويژه در حال حاضر در حال استفاده است.

در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت با صدور یک فرمان اجرایی سهشنبه نیاز به پوشیدن ماسک در شهرستانهای با بیش از 20 نفر از بيماران بستری در بيمارستان.

ژوئیه 1 گزارش از UT Southwestern مرکز پزشکی هشدار داد که جشن روز استقلال می تواند منجر به “نمایی مورد رشد” در دالاس-فورت وورث منطقه است.

“هر دست انداز از ژوئیه 4 تعطیلات و یا کاهش در انطباق فیزیکی, فاصله, پوشش بهداشت دست و جمعیت سیاست های مدیریت می تواند بسیاری از Dallas County بیمارستان با ظرفیت تغییرات در اواسط ماه جولای” این گزارش گفت:.

تعداد موارد تایید شده افزایش پنج شنبه تقریبا 7,700 موارد از 172,753 به 180,445 با توجه به هوستون کرونیکل. تعداد مرگ و میر افزایش 42 پنج شنبه به 2,551.

در سراسر جهان تعداد موارد تایید شده از عفونت بیش از 11 میلیون جمعه با بیش از 520,000 مرگ و میر. تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده به تصویب رسید 2,772,395 با 129,150 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز آنلاین ردیاب.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>