کنسولگری ایالات متحده در چنگدو بسته میان چیز ساییده شده روابط با چین

26 جولای (فردا) — به کنسولگری ایالات متحده در جنوب غربی شهرستان چینی چنگدو رسما بسته شد صبح روز دوشنبه میان بدتر شدن روابط بین واشنگتن و پکن است.

وزارت خارجه چین تایید کرد در بیانیه ای که به کنسولگری ایالات متحده که باز در اکتبر سال 1985 بسته در ساعت 10 صبح “در مطابق با الزامات.”

تبلیغات

مقامات چینی پس از آن وارد تسهیلات از طریق ورودی اصلی “و در زمان بیش از” یک جمله بیانیه بخوانید.

پرچم آمریکا در این ترکیب دیده می شد که کاهش در 6:18 صبح در پخش ویدیو توسط دولت اجرا CGTN. روز یکشنبه یک کارگر دیده می شد کنجکاو پلاک از ساختمان.

پکن داده بود واشنگتن 72 ساعت در روز جمعه به ماموریت خود در چنگدو — همان مقدار از زمان واشنگتن داده بود و آن را به تخلیه کنسولگری خود را در هوستون.

ایالات متحده دستور داده بود چین از اوایل هفته گذشته متهم پکن با استفاده از این مرکز به عنوان یک مرکز برای جاسوسی و سرقت مالکیت معنوی اتهامات این کشور آسیایی را رد کرده است.

مقامات ایالات متحده وارد تسهیلات بعد از ظهر جمعه پس از مقامات چینی در حال حاضر در سمت چپ.

در اقدامی تلافی جویانه چین دستور داد که ایالات متحده از آن چنگدو ترکیب.

در روز جمعه, چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه وانگ Wenbin خبرنگاران در یک کنفرانس مطبوعاتی به طور منظم است که پکن بود که در آن حق به تقاضای ایالات متحده برای ترک در پاسخ به واشنگتن را “یک جانبه تحریک.”

او همچنین متهم به کارکنان در کنسولگری ایالات متحده از داشتن “درگیر در فعالیت های مغایر با ظرفیت های خود را” با نیت دخالت چین در امور داخلی.

وقتی پرسیده شد که برای روشن شدن نوع فعالیت آنها درگیر بودند وانگ گفت: “ایالات متحده می داند که این خیلی خوب است.”

روابط میان پکن و واشنگتن همچنان به نزاع در سال گذشته در میان طولانی جنگ تجاری و آمریکا حرکت می کند برای تنبیه چین بیش از آن نقض حقوق بشر علیه معترضان در هنگ کنگ و اویغوری مسلمانان در سین کیانگ. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هم مقصر چین در تلاش برای سرپوش گذاشتن اولیه آن شیوع کروناویروس و برچسب برخی از دفاتر چینی-دولت اجرا, اخبار سازمان های خارجی به عنوان ماموریت.

چین بارها خودداری کردند در چنین اتهامات و خواستار آن است که ایالات متحده توقف دخالت در امور داخلی خود و تهدید به تحمیل اقدامات متقابل که برخی از آن به دنبال از طریق.

آمریکا مقامات فدرال در روز جمعه نیز دستگیر Juan تنگ که پناه گرفته بودند در چینی کنسولگری سان فرانسیسکو پس از وزارت دادگستری اعلام کرد اتهامات علیه او را برای دروغ گفتن در او درخواست ویزا مربوط به اتصال خود را به مردم و ارتش آزادی بخش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید