ایالات متحده پیمانکار به اتهام های اسرار نظامی

5 مارس (فردا) — دادستان به اتهام مینه سوتا زن مشغول به کار به عنوان مترجم برای ارتش ایالات متحده در عراق با دادن طبقه بندی شده دفاع اطلاعات به یک انسان متصل به یک ایران-حمایت گروه های تعیین شده به عنوان یک سازمان تروریستی توسط وزارت امور خارجه.

در بیانیه صادر شده سه شنبه وزارت دادگستری ایالات متحده گفت: مریم Taha تامپسون 61 گفته شده به اطلاعات از جمله نام انسان دارایی های, به لبنان با روابط حزب الله که او شاعرانه علاقه مند است. دادستان گفت: با انجام این کار او “قرار داده شده و زندگی انسانی دارایی ها و پرسنل نظامی ایالات متحده در معرض خطر است.”

“اگر این رفتار ننگ به خصوص برای کسی که در خدمت به عنوان یک پیمانکار با ارتش ایالات متحده گفت:” دستیار دادستان کل برای امنیت ملی John C. Demers. “این خیانت به کشور و همکاران خواهد بود.”

اگر گناه او چهره یک جمله حداکثر زندگی در زندان را برای ارائه دفاع اطلاعات برای کمک به یک دولت خارجی.

تامپسون دستگیر شد Feb. 27 در خارج از کشور آمریکا تاسیسات نظامی که در آن او کار می کرد و برگزار Top Secret امنیتی دولت, ترخیص, دادستان گفت. با توجه به شکایت او اختصاص داده بود اواسط ماه دسامبر به یک عملیات ویژه نیروی کار مرکز در اربیل عراق.

دستگیری او به دنبال یک تحقیق که نشان داد او شروع به دسترسی به اطلاعات طبقه بندی شده او تا به حال هیچ نیاز در وزارت دفاع systems on Dec. 30-یک روز پس از ارتش آمریکا در انجام حملات هوایی علیه حزب الله در عراق و همان روز معترضان با هجوم به سفارت آمریکا در این کشور خاورمیانه است.

شکایت جزئیات که توسط Feb. 11 او تا به حال دیده حدود 57 فایل مربوط به هشت انسانی منابع اطلاعاتی از جمله نام شخصی, اطلاعات شناسایی عکس ها و عملیات کابل در میان اطلاعات دیگر.

Federal Bureau of Investigation agents انجام یک دادگاه مجاز جستجوی او اربیل اقامت در فوریه. 19 کشف یک یادداشت دست نویس عربی زیر تشک که شامل نام های واقعی سه سرمایههای انسانی بودند که جمع آوری اطلاعات برای دولت ایالات متحده دادستان گفت.

“توجه داشته باشید بیشتر بیانگر آن است که انسان دارایی های تلفن همراه باید تحت نظارت و با نام فرد باید هشدار داد” جزئیات شکایت.

یکی از دارایی های, شکایت ادامه داد: با وابسته تعیین شده سازمان تروریستی است که نه حزب الله.

“عوامل نیز تایید کرد که توجه داشته باشید شامل دفاع ملی اطلاعات طبقه بندی شده در سطح مخفی معنی آن افشای غیر مجاز منطقی می تواند انتظار می رود به علت آسیب جدی به امنیت ملی” این شکایت اعلام کرد.

در طول یک مصاحبه با یک مامور اف بی آی او گفت که او به اطلاعات به درخواست خود و او بود که عاشقانه به او علاقه مند به دادستان گفت که تحقیقات بیشتر نشان داد این مرد به لبنان با اتصال به حزب الله.

با توجه به شکایت تامپسون حفظ اطلاعات طبقه بندی شده که او تا به حال مشاهده آن را نوشت و سپس انتقال آن به شرکت conspirator با استفاده از این ویدئو ویژگی های یک گوشی های هوشمند امن نرم افزار.

شکایت جزئیات است که اطلاعات ارائه شده به اف بی آی با یک ارائه دهنده خدمات اینترنت موجود آشکار تصویر از یک پیام تصویری چت تامپسون نمایش دوم دست نویس عربی توجه داشته باشید به او co-conspirator که توضیح داد که چگونه یک دارایی به جمع آوری اطلاعات شامل نام واقعی یک دارایی نیست در توجه داشته باشید در بر داشت زیر تشک.

“رفتار ادعایی در این شکایت این است که قبر تهدید برای امنیت ملی قرار داده شده در زندگی در معرض خطر است و نشان دهنده یک خیانت نیروهای مسلح ما” گفت: آمریکا وکیل Timothy J. Shea. “اتهامات ما واصل امروز باید به عنوان یک هشدار برای هر کسی که در نظر بگیرید افشای اطلاعات طبقه بندی شده دفاع ملی اطلاعات به یک سازمان تروریستی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de