مارس 19 (UPI) — ایالات متحده در روز سه شنبه نقل مکان کرد و به گسترش محدودیت در مرز سفر برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری مدیر رابرت Redfield صادر شده منظور گسترش عنوان 42 بهداشت محدودیت در افراد مهاجرت به آمریکا از طریق مکزیک و کانادا “تا زمانی که او تعیین خطر جدی از COVID-19 متوقف شده است.”

CDC اول صادر سفارش مارس 20 و صادر فرمت مارس 20. آژانس قصد دارد به بررسی اطلاعات در مورد وضعیت COVID-19 و خطرات مرتبط به بهداشت عمومی در هر 30 روز برای اطمینان از اندازه گیری باقی مانده است لازم به منظور متحده است.

“به این منظور بوده است که یکی از مهم ترین ابزار این بخش استفاده می شود برای جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس برای محافظت از مردم آمریکا DHS افسران خط مقدم و کسانی که در مراقبت از خود و حضانت از COVID-19,” سرپرست وزارت امنیت داخلی چاد گرگ گفت.

کانادا وزیر امنیت عمومی و آمادگی اضطراری توییتی شنبه که نخست وزیر کانادا جاستین ترودو بود توافق دو جانبه با ایالات متحده به گسترش محدودیت منع غیر ضروری سفر بین دو کشور.

Andrea Flores, معاون مدیر سیاست های مهاجرتی برای اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا را محکوم نامحدود گسترش مرز محدودیت که او گفت: “هیچ ربطی به” جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

“دولت حاضر به توجه به توصیه کارشناسان بهداشت عمومی برای حفاظت از مهاجران کارکنان دولت و عموم مردم از بیماری و مرگ از جمله با آزاد کردن مردم از یخ و CBP بازداشت و تعلیق مدنی اجرای” فلورس گفت. “به جای رئیس جمهور است hellbent در بهره برداری از بحران بهداشت عمومی برای رسیدن به اهداف طولانی برگزار شد با هدف پایان دادن پناهندگی در مرز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im