ایالات متحده سود 2.5 میلیون شغل ممکن است; بیکاری کاهش

ژوئن 5 (UPI) — اقتصاد ایالات متحده به دست آورد 2.5 میلیون شغل در ماه مه وزارت کار ایالات متحده روز جمعه گفت در آن ماهانه شغل گزارش — عمده تعجب به اقتصاددانان و اولین کار افزایش از ماه فوریه.

این گزارش همچنین گفت ایالات متحده نرخ بیکاری کاهش یافته و به 13.3 درصد است.

تبلیغات

بسیاری از تحلیلگران انتظار می رود حدود 7.3 میلیون شغل در ماه مه پس از ثبت کاهش بیش از 20 میلیون در ماه آوریل است.

اقتصاددانان پیش بینی کرده بود ممکن است رسمی نرخ بیکاری را به صعود از 14.7 درصد به 19.5 درصد اما کارشناسان گفته بود درست رای دادن — هنگامی که حسابداری برای کارگران که خود را “شاغل اما غایب” از کار در طول COVID-19 کسب و کار خاموش شدن ناگهانی — است که به احتمال زیاد نزدیک به 25 درصد است.

رسمی نرخ بیکاری نزدیک به 20 درصد خواهد بود که بالاترین سطح از زمان رکود بزرگ در زمانی که نرخ برآورد شده است به اوج خود رسید در تمام زمان بالا از 25 درصد در سال 1933.

ممکن است گزارش اشتغال, اما می تواند تا حدودی گمراه کننده است. آن است که بر اساس نظرسنجی انجام شده در هفته دوم از ماه فقط به عنوان برخی از کشورها آغاز شد به بازگشایی اقتصاد خود و ممکن است منعکس کننده تمام دستاوردهای نهایی دو هفته.

“اگر چه بیکاری ممکن است افزایش در ماه های آینده آن را باید رانش پایین به آرامی اما هنوز هم در دو رقم ورود 2021,” J. P. Morgan تحلیلگران گفت: در یک اقتصادی به روز رسانی در این هفته.

ADP و مودی تجزیه و تحلیل ترافیک گزارش روز شنبه که شرکت های ایالات متحده قطع تنها 2.7 میلیون شغل در ماه گذشته قابل ملاحظه ای تحت انتظارات. خصوصی گزارش ADP و مودی اما اغلب به طور قابل توجهی متفاوت از وزارت کار آمار و ارقام.

تقریبا 90 درصد از کسانی که از دست دادن شغل خود را در ماه آوریل گفت برداران آنها معتقد بودند شرایط خود را تنها به طور موقت و اقتصاددانان شدند و از نزدیک به تماشای گزارش جدید برای ارزیابی چگونه بسیاری از کسانی که زیان کار ادامه داد: به ممکن است.

جهان در حرکت به بازگشایی میان COVID-19 همه گیر

بازدید کنندگان را تنها در کنار کرسی در جداول برای پیشگیری از COVID-19 در طول یک تظاهرات برای بازگشایی استودیو یونیورسال ژاپن در اوزاکا در 4 ژوئن. عکس Keizo Mori/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de