ایالات متحده تحمیل تازه تحریم ها بر روسیه تاجر یوگنی Prigozhin

جولای 15 (UPI) — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحمیل کرده است تازه تحریم روسیه تاجر یوگنی Prigozhin که نزدیک به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه برای دامن زدن به اختلال در سودان و کمک توانایی های خود را برای فرار از تحریم.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo در بیانیه ای گفت: یکشنبه ایالات متحده با هدف قرار دادن سه نفر و پنج شرکت در سودان هنگ کنگ و تایلند را متهم به پیشبرد Prigozhin را “بی ثبات کننده فعالیت های جهانی است.”

تبلیغات

ایالات متحده قبلا تعیین شده Prigozhin و شرکت های شناخته شده از جمله اینترنت تحقیقات آژانس بیش از ادعاهای آن اقدام به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016 و 2018 انتخابات میان دوره ای به نمایندگی از دولت روسیه و نظامی خصوصی شرکت واگنر تعیین شده وزارت دفاع روسیه پروکسی نیروی.

خزانه این شرکت گفت: هدفمند شنبه بیشتر Prigozhin را بی ثبات عملیات در سودان و توانایی های خود را برای فرار از تحریم های جدید انجام کسب و کار در ایالات متحده دلار از طرف او با وجود او مسدود شده از نظام مالی ایالات متحده.

“یوگنی Prigozhin و شبکه در حال بهره برداری سودان منابع طبیعی برای منافع شخصی و بدگویی نفوذ در سراسر جهان” وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin در بیانیه ای گفت.

وزارت امور خارجه گفت: این تحریم شرکت های M سرمایه گذاری یک جبهه برای شرکت واگنر و شرکت تابعه آن Meroe طلا به عنوان به خوبی به عنوان رهبران خود را در اتصال به Prigozhin را در سودان ،

با توجه به خزانه M سرمایه گذاری شد مسئول توسعه برنامه های سابق جمهور سودان عمر البشیر به سرکوب معترضان طرفدار دموکراسی از طریق حمایت بیشتر رسانه های اجتماعی دروغ مبارزات و مرحله بندی رفت.

M سرمایه گذاری نیز اهدا شد توافق برای کشف معدن طلا در کشور است که آن را متکی بر تابعه آن Meroe طلا را برای نظارت بر روی زمین است.

“Prigozhin نقش در سودان برجسته فعل و انفعال بین روسیه و شبه نظامی در عملیات پشتیبانی برای حفظ رژیم های اقتدارگرا مانند است که از سابق جمهور سودان عمر البشیر و بهره برداری از منابع طبیعی” Pompeo گفت.

تایلند و هنگ کنگ شرکت های مبتنی بر درخشش اژدها گروه محدود Shen Yang Jing Cheng ماشین آلات و Zhe جیانگ Jiayi کالاهای کوچک شرکت تجارت محدود شد و همچنین لیست سیاه برای تسهیل بیش از 100 معاملات به ارزش بیش از $7.5 میلیون ارسال به نفع Prigozhin بین 2018 و 2019.

این بودجه پشتیبانی از فعالیت های خود را در سودان از جمله نگهداری از هواپیماهای خصوصی بود که به عنوان اموال مسدود در سال 2019 وزارت خزانه داری گفت.

“امروز اقدامات را بیشتر از حد تلاش Prigozhin و خود را حامیان به دامن زدن به اختلال و یا تضعیف اصلاحات دموکراتیک در سودان” Pompeo گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>