ایالات متحده ره گیری بیشتر هواپیماهای نظامی روسیه در نزدیکی آلاسکا

17 ژوئن (فردا) — ایالات متحده هواپیماهای جنگنده ره هشت نظامی روسیه پرواز هواپیما در نزدیکی آلاسکا در دو رویداد جداگانه استقرار چهارشنبه اعلام کرد.

به ره گیری, اواخر سهشنبه, علامت سوم و چهارم این حوادث در هفته گذشته و هفتم و هشتم در سال 2020 نشان می دهد افزایش هوایی روسیه فعالیت در مرز ایالات متحده.

تبلیغات

“استقرار F-22 Raptors, پشتیبانی شده توسط KC-135 Stratotankers و E-3 هوابرد اخطار و کنترل سیستم با موفقیت به اتمام دو ره از روسیه بمب افکن هواپیما تشکل های ورود به آلاسکا دفاع هوایی شناسایی منطقه شب گذشته” استقرار [آمریکای شمالی فرماندهی دفاع هوافضای] گفت: در یک سری از پیام های توییتر. “ارتش روسیه هواپیما آمد و عرض 32 مایل دریایی از سواحل آلاسکا; اما باقی مانده در حریم هوایی بین المللی و در هیچ زمان آنها وارد ایالات متحده مستقل حریم هوایی.”

اولین شکل گیری شامل دو Tu-95 بمب افکن که قادر به حمل موشک های هسته ای; دو Su-35 هواپیماهای جنگنده و A-50 هشدار و کنترل هواپیما. دوم شامل دو فروند Tu-95s و یک A-50 است.

“برای هشتمین بار در این سال روسیه هواپیماهای نظامی ما نفوذ کرده اند کانادا یا آلاسکا دفاع هوایی شناسایی مناطق و هر زمان استقرار نیروهای آماده برای دیدار با این چالش” ژنرال Terrence J. o’shaughnessy استقرار فرمانده بعد از آن گفت. “با وجود این COVID-19 گیر استقرار به طور مداوم نظارت شمالی روش به ما, ملت و عملیات ما آن را روشن است که ما انجام خواهد شد و دفاع از میهن تلاش 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته و 365 روز در سال است.”

وزارت دفاع روسیه در بیانیه ای گفت که در آن هواپیما بودند در 11 ساعت “برنامه ریزی شده پرواز بیش آبهای بین المللی از Chukchi, برینگ و Okhotsk دریاها و همچنین بخش شمالی اقیانوس آرام است.” آن را نیز ارائه یک ویدیو کوتاه از یکی از ره.

55 مایل گسترده Bering Strait جدا روسیه و آلاسکا.

“در مراحل خاصی از مسیر روسیه هواپیما بودند همراهی با F-22 جنگنده های نیروی هوایی ایالات متحده” وزارت اضافه شده اما اشاره کرد که “تمام پرواز های از روسیه هوافضا نیروهای هواپیما در حال انجام در انطباق دقیق با قوانین بین المللی در استفاده از حریم هوایی.”

ایالات متحده توجه خود را زمین و 12 مایل از هر اطراف دریای فضا به عنوان قلمرو حاکمیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im