ایالات متحده با از دست دادن شغل کوه به عنوان اقتصادی درد عمیق تر در سراسر جهان

واشنگتن — صفوف آمریکایی پرتاب شده از کار با coronavirus ballooned پنج شنبه به حداقل 22 میلیون نفر فقط در چهار هفته یک سقوط بی سابقه است که موجب گسترش اعتراضات و رو رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فشار به استراحت ملت های اجتماعی فاصله دستورالعمل.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی برای اعلام جدید توصیه های بعد از آن در روز اجازه متحده برای بازگشایی, با وجود هشدارهای از رهبران کسب و کار و فرمانداران که بیشتر تست و دنده محافظ مورد نیاز هستند ،

دولت گفت 5.2 میلیون نفر بیشتر کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته مجموع در حال اجرا به حدود 22 میلیون نفر از نیروی کار ایالات متحده در حدود 159 میلیون — به راحتی بدترین کشش آمریکا زیان کار در ضبط.

برخی از اقتصاددانان می گویند نرخ بیکاری می تواند به 20 ٪ در ماه آوریل به بالاترین سطح خود از زمان رکود بزرگ دهه 1930.

در حالی که برخی از رهبران و شهروندان در سراسر ایالات متحده را به نام دولت به بازگشایی فروشگاه ها و کارخانجات و مدارس و مقامات بهداشتی و بسیاری از سیاستمداران هشدار داده است که بازگشت به حالت عادی است که یک هدف دور و لغو محدودیت های بیش از حد به زودی می تواند اجازه می دهد ویروس برای آمدن طوفان بازگشت.

این تصمیم از چه زمانی و چگونه به سهولت استوار نیست با کاخ سفید اما با دولت و رهبران محلی که تحمیل اجباری مستندات و محدودیت های دیگر در جای خود قرار داده در ماه گذشته است.

شیوع این بیماری آلوده شده است بیش از 2 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 137,000 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز هر چند این اعداد واقعی هستند که بسیار بالاتر است. مرگ و میر در ایالات متحده رسیده در مورد 31,000 با بیش از 600.000 تایید عفونت.

خرید اینترنتی از گسترش ویروس در هر دو راه قابل پیش بینی و ویرانگر از پلیس باخت غیرقانونی, بازار مواد غذایی در زیمبابوه را اضطراری پرواز حمل خارجی کارگران مزرعه به انگلستان و آلمان و تظاهرات در آمریکا دولت capitols در برابر زیان کار است.

در فرانسه آمازون به حالت تعلیق عملیات پس از یک دادگاه آن را انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محافظت از کارگران در کشور است. خرده فروش آنلاین شش انبارها در فرانسه.

در بریتانیا یک دولت بررسی نشان داد که یک چهارم از شرکت ها تا به حال به حالت تعلیق کسب و کار. ترافیک حمل و نقل در اروپا و عظیم بندر روتردام در هلند غرق 9.3 درصد در سه ماهه اول سال از مدت مشابه سال پیش از آن مدیر عامل شرکت هشدار داد بدتر آمده است.

سازمان بهداشت جهانی اروپا رئیس گفت: خوش بینی است که گسترش ویروس در حال کاهش است در ایتالیا و اسپانیا و فرانسه آبدیده شده توسط دانش است که در آن در حال افزایش است و یا باقی مانده در سطح بالا در روسیه و ترکیه است.

“ابرهای طوفان از این بیماری همه گیر هنوز چسبیدن به شدت بیش از منطقه اروپا” دکتر هانس Kluge گفت.

در ایالات متحده از دولت گفت: خانه-ساختمان فروریخته در ماه مارس با شروع ساخت مسکن غلت 22.3% از یک ماه پیش. یک روز قبل از آن ایالات متحده گزارش داد که آمریکا تولید صنعتی چروکیده در ماه مارس ثبت بزرگترین کاهش از ملت مرخص در سال 1946 در پایان جنگ جهانی دوم است. خرده فروشی کاهش بی سابقه 8.7 ٪ آوریل انتظار می رود به مراتب بدتر است.

صندوق بین المللی پول گفت: fallout از آنچه در آن خواستار “بزرگ مستند” خواهد بود که مخرب ترین از افسردگی است.

ساخته شده است که رهبران همه مضطرب بیشتر به مردم ارسال و برگشت به محل کار و مدرسه و برای بازسازی اقتصاد ویران.

ایتالیا سخت ترین ضربه منطقه لمباردی است فشار برای راهاندازی تولید در مارس 4, روز ملی مستند است به آسانسور. مقامات منطقه ای با توجه به سفارش شرکت به تلو تلو خوردن در ساعات به اجتناب از قراردادن حمل و نقل عمومی.

اما ایتالیا با معاون وزیر توسعه اقتصادی, استفان Buffagni به نام طرح زودرس: “رفتن به صورت تصادفی خطرات سوخت سردرگمی در میان شهروندان و کسب و کار.”

در آمریکا هزاران نفر در میشیگان و اوکلاهما در اعتراض به مستندات آنها می گویند باید نابود معیشت.

در میشیگان برخی از آنها نقاب دار و مسلح به تفنگ اما بسیاری از unmasked مردم به مبارزه طلبیده stay-در-خانه سفارشات و این ماجرا تقریبا شانه به شانه در مقابل ساختمان کاپیتول در لنسینگ. در اوکلاهما ماشین گچ بری با اعتراض نشانه راند گذشته خانه ملت در شهر اوکلاهما: “تمام کارهای ضروری” خوانده شده یکی از نشانه در پشت یک وانت.

“این خودسرانه پتو گسترش تعطیل کسب و کار در مورد قرار دادن همه این کارگران از کسب و کار است که فقط یک فاجعه است. این یک فاجعه اقتصادی برای میشیگان” معترضان گفت Meshawn مادوک،.

در میشیگان شمالی Leelanau County Sheriff مایک Borkovich گفت: اجرای محدودیت در نظر گرفتن تلفات.

“مردم از کوره در رفته به بازگشت به کار. آنها شده اند بسیار مرزی,” او گفت:.

نگران اطلاعات نشان می دهد بدترین هنوز هم ممکن است برای آمدن در بسیاری از نقاط جهان.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد او را گسترش وضعیت اضطراری برای کل کشور و نه فقط مناطق شهری به عنوان ویروس همچنان به گسترش است. جهان قدیمی ترین جمعیت و افراد مسن به ویژه آسیب پذیر هستند به کوروناویروس.

دولت بریتانیا تعیین شد شنبه برای گسترش در سراسر کشور lockdown برای چند هفته بیشتر به عنوان مقامات بهداشتی می گویند که شیوع کروناویروس در این کشور به اوج رسید. بریتانیا در انتظار اولین پرواز خود را به رومانیایی: کارگران مزرعه و بیش از 30000 دیگر کارگران ثبت نام برای پرواز به آلمان برای کمک به کاشت و برداشت.

U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ خواستار تسریع تلاش ها برای آماده سازی آفریقا به این ویروس هشدار داد که قاره “می تواند در نهایت درد و رنج بزرگترین اثرات.”

در زیمبابوه که در آن غذا کمیاب بود حتی قبل از شیوع پلیس حمله کردند و یک بازار باخت 3 تن از میوه های تازه و سبزیجات و پراکندگی کشاورزان که تا به حال شکسته محدودیت های مسافرتی را امتحان کنید به فروش محصولات خود را.

___

پری گزارش از ولینگتون, نیوزیلند. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im