ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافقنامه تجارت را به اثر ژوئیه 1

آوریل 25 (UPI) — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز شنبه اعلام کرد که دوباره توافقنامه تجارت با مکزیک و کانادا را اثر ژوئیه 1.

با توجه به انتشار اخبار از ایالات متحده تجارت نماینده رابرت Lighthizer این سه کشور “گرفته اند اقدامات لازم را مطابق با تعهدات خود را” به منظور وارد قرارداد.

دولت شروع به بازنویسی 25 ساله توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی سه سال پیش.

این معامله که از تصویب مجلس سنا در ماه ژانویه و خانه در ماه دسامبر نگه می دارد بسیاری از نفتا در محل, اما مستلزم آن است که 75 درصد از قطعات خودرو ساخته شده در آمریکای شمالی باقی می ماند و باید وظیفه-رایگان افزایش از 62.5 درصد است. آن را نیز نیاز دارد که تا 45 درصد از اجزای خودرو ساخته شده توسط کارگران کارخانه درآمد 16 دلار در ساعت است.

برخی از کسب و کار ایالات متحده رهبران به نام برای تاخیر در اجرای USMCA به دلیل مشکلات اقتصادی ایجاد شده توسط COVID-19 بیماری همه گیر — و حتی قبل از همه گیر برخی از استدلال جولای 1 هدف بلند پروازانه بود.

“با توجه به همه گیر واقعا بی سابقه اقتصادی اختلال شرکت ها نیاز به زمان برای انطباق با مقررات جدید که برخی از آنها هنوز صادر می شود” گفت: جان مورفی معاون ارشد رئیس جمهور برای سیاست بین المللی در ایالات متحده در اتاق بازرگانی است. “صنعت می خواهد دولت برای نشان دادن انعطاف پذیری در ماه های قبل و بعد از ورود به زور به طوری که آنها می توانید تمرکز بر روی ساخت و دستمزد و اجتناب از اخراج.”

در هفته گذشته بازار تجاری عملیات گمرکی کمیته مشورتی ایجاد شد توسط کنگره به توصیه گمرک و حفاظت مرزی نیز خواست دولت به اجرای این قرارداد قبل از 2021.

دولت به نوبه خود استدلال کرد که همه گیر است بر ضرورت اجرای توافق جدید.

“بحران و بازیابی از Covid-19 همه گیر نشان می دهد که در حال حاضر بیش از هر زمان ایالات متحده باید در تلاش برای افزایش ظرفیت تولید و سرمایه گذاری در آمریکای شمالی” Lighthizer گفت. “این USMCA ورود به زور به نقطه عطفی موفقیت در این تلاش. رئیس جمهور تهمت رهبری USTR ادامه خواهد داد تا کار برای اطمینان از صاف اجرای USMCA به طوری که کارگران آمریکایی و کسب و کار می تواند لذت بردن از مزایای توافق جدید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net