Feb. 2 (UPI) — ایالات متحده آمریکا مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین روز یکشنبه گفت ایالات متحده دریافت کرده است و نه یک پاسخ پس از ارائه کمک به چین برای پاسخ به کوروناویروس.

ظاهر می شود در اخبار CBS’ چهره ملت, اوبراین گفت که ایالات متحده پیشنهاد کرده است به ارسال بهداشت حرفه ای از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و پزشکی و بهداشت عمومی اشخاص اما “شنیده ام و نه از چینی ها در آن ارائه می دهد.”

“ما بزرگترین سیستم پزشکی در جهان و به دنبال این است که یک نگرانی در سراسر جهان,” او گفت:. “ما می خواهیم به ما کمک همکاران چینی اگر ما می توانیم و خواهیم دید. ما پیشنهاد می کنیم و ببینید اگر آنها قبول ارائه دهد.”

اوبراین افزود که پکن شده است “شفاف” در مورد شرایط اطراف coronavirus از آن با بحران های گذشته اما ایالات متحده می تواند به ارائه کمک حرفه ای “روی زمین” در چین است.

“در حال حاضر چینی ها در حال ارائه اطلاعات به ما و ما در حال گرفتن است که برای آنچه در آن ارزش, اما در همان زمان ما در حال نظارت خودمان را,” او گفت:. “و آنچه ما به خصوص انجام شده است نظارت بر وضعیت در اینجا در ایالات متحده به مطمئن شوید که آمریکایی ها همچنان امن از این ویروس است.”

شده اند وجود دارد 14,380 تایید موارد coronavirus از جمله هشت در ایالات متحده و 304 مرگ و میر از یکشنبه.

ایالات متحده اعلام کرده است coronavirus بهداشت عمومی اورژانس موقت انکار ورود به غیر از شهروندان که به تازگی به چین سفر و چندین خطوط هوایی ایالات متحده را به طور موقت به حالت تعلیق پروازها به مقصد چین است.

چین نیز محدود مسافرت های بین المللی در تلاش برای مهار این ویروس.

کاخ سفید شورای اقتصاد ملی و شورای مشاوران اقتصادی به طور مشترک ارزیابی پتانسیل کوتاه مدت و دراز مدت اثرات coronavirus بعد از اداره ویلبر راس گفت: شیوع بیماری “کمک خواهد کرد” برای متقاعد کردن شرکت ها به حرکت در عملیات بازگشت به ایالات متحده و مکزیک واشنگتن پست گزارش شده است.

اوبراین گفت: گمان نمی راس بدان معنی است که شیوع این بیماری کمک خواهد کرد که اقتصاد ایالات متحده در هزینه از چین بلکه این است که او توصیف خطر گسترش متحده زنجیره تامین در سطح بین المللی.

“من فکر می کنم آنچه بازرگانی وزیر راس است گفت: این خطر وجود دارد وجود دارد یک عامل خطر در حال انجام است و نمی شود آن را بهتر اگر ما تا به حال زنجیره تامین و کارخانه ها در اینجا در ایالات متحده به طوری که ما مردمی نیست در مواجهه با برخی از این خطرات است که شما زمانی که شما در خارج از کشور,” او گفت:.

اوبراین نیز گفت: آمریکایی ها نباید ترس

“در حال حاضر وجود دارد هیچ دلیلی برای آمریکایی ها را به وحشت” او گفت: CBS. “این چیزی است که یک ریسک پایین ما فکر می کنیم در آمریکا

“اما رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از روز او در زمان دفتری ساخته شده در حفاظت از آمریکایی ها و نگه داشتن آنها را امن که آیا آن ها از تروریست ها و یا سازمان های جنایی و یا از ویروس ها مانند رمان جدید کروناویروس اولویت است. بنابراین ما در حال برداشتن گام برای حفظ آمریکایی امن و دولت است و عملکرد در این جهت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de