ایالات متحده گزارش یک رکورد 50K موارد جدید به عنوان متحده نگاه به آهسته COVID-بیش از 19 ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته

1 جولای (فردا) — به عنوان متحده نقل مکان کرد و به اجرای محدودیت به مانع گسترش COVID-19 سلامت, مقامات روز چهارشنبه گزارش داد بیش از 50 ، 000 مورد جدید از عفونی و کشنده coronavirus و آن را بالاترین تک روز افزایش عفونت پس از همه گیر آغاز شد.

برخی از 50,700 مردم در ایالات متحده تشخیص داده شد با COVID-19 روز چهارشنبه که تحت فشار قرار دادند به طور کلی ملی در مجموع به 2.68 میلیون نفر. پس از همه گیر آغاز شد, 128,000 که مردم در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

تبلیغات

آریزونا و جورجیا و تگزاس تمام مجموعه رکورد در روز چهارشنبه با توجه به بخش بهداشت و درمان به عنوان کالیفرنیا و فلوریدا و نیویورک و اورگان اجرا محدودیت های جدید طراحی شده برای tamp پایین افزایش می یابد در COVID-19 موارد جلوتر از تعطیلات آخر هفته.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom پرده برداری از محدودیت های جدید روز شنبه برای رسیدگی به تعداد فزاینده ای از موارد وجود دارد.

او دستور داد تمام رستوران ها از wineries سینما, خانواده, سرگرمی, سالن, باغ وحش, موزه ها, کارت اتاق و میله بسته بود در 19 شهرستان. منظور امر به کنترا کوستا, Fresno, گلن, Imperial, Kern, پادشاهان, Los Angeles, مرسد, نارنجی, رودخانه ساکرامنتو, San Bernardino, San Joaquin, Santa Barbara, سانتا, کلارا, Solano, استنیسلاس, شهرستان تولار و ونتورا شهرستان.

Newsom تشبیه اقدامات به یک “سوئیچ دیمر” برای کاهش این ویروس گسترش جلوتر از چهارم جولای آخر هفته.

“چارچوب برای ما این است: اگر شما نمی خواهید به ماندن در خانه و شما در حال رفتن به پوشیدن ماسک در مکان های ما برای به اجرا درآوردن و ما خواهد شد.”

تبلیغات

Newsom گفت: افزایش موارد را به تاخیر برنامه ریزی شده reopenings ایالت و اصلاح سفارشات داخلی برای فعالیتهای عمومی است.

لس آنجلس و ونتورا شهرستان اعلام کرد در اوایل که سواحل را برای تعطیلات آخر هفته.

لس آنجلس گزارش 2,800 موارد جدید پنج شنبه, بالاترین, تک-بعد چوب خط تحت فشار قرار دادند که مجموع آن فراتر از 100,000. همسایه اورنج کانتی نیز گزارش داد تنها در روز ثبت مورد جدید.

“ما نیاز به عمل با عجله و فوریت گفت: شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر. “افزایش موارد بستری شدن در بیمارستان ما شاهد منجر به مرگ و میر بیشتر.”

شهر میامی بیچ فلوریدا., دستور داد مقررات منع رفت و آمد از 12:30 صبح تا 5 صبح هر روز بسته به تمام رستوران برای ناهار خوردن در و بایگانی اطلاعات بین 12:01 صبح و 6 صبح و متوقف فروش الکل پس از 8 p. m. تمام قوانین جدید به اثر پنج شنبه.

در ضمن Miami-Dade County دستور داد تمام هتل های نزدیک به خود را در استخر بین 8 p. m. و 6 صبح از روز شنبه از طریق شنبه.

در میامی. شهردار کارلوس Gimenez دستور داد که بسیاری از رستوران ها باید در محبوب فلوریدای جنوبی شهر بین نیمه شب تا 6 صبح هر روز تا اطلاع ثانوی.

عمده مقصد گردشگری در طول سال فلوریدا موارد مشخصی بیش از دو هفته گذشته.

“ما باید از این اقدام” او گفت:. “بیش از حد بسیاری از مردم ازدحام به رستوران در اواخر شب عطف این موسسات به پرورش زمینه را برای این ویروس مرگبار است.”

بیش از 6000 جدید COVID-19 موارد گزارش شده در فلوریدا در روز سه شنبه که در آن حدود 3500 بیماران فوت کرده اند از coronavirus تا کنون.

تبلیغات

در شهر نیویورک, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد که او به تعویق انداختن داخل سالن ناهار خوری به طور نامحدود. دولت برنامه ریزی شده است برای بازگشایی داخل سالن ناهار خوری شنبه به عنوان بخشی از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو فاز 3 طرح بازگشایی.

“ما در حال همکاری با دولت برای به تعویق انداختن داخل سالن ناهار خوری همانطور که ما حرکت به سمت فاز 3. ما بیش از حد پیشرفت مبارزه COVID-19 به خطر رفتن به عقب” د Blasio توییتی.

ایالت نیویورک گزارش 458 موارد جدید سه شنبه است و تا به حال 31,790 مرگ و میر تا کنون.

ایالت اورگان ساخته شده با پوشیدن صورت پوشش اجباری در همه داخل سالن و اماکن عمومی در روز چهارشنبه با رژیم صهیونیستی است. کیت قهوه ای با استناد به COVID-19 موارد كردن در “نرخ هشدار دهنده” در هر دو روستایی و شهری شهرستانهای استان است.

“من نمی خواهم به را مجبور به تعطیل کردن کسب و کار دوباره مانند کشورهای دیگر در حال حاضر انجام می دهند. اگر شما می خواهید خود را به مغازه های محلی و رستوران ها به باز بماند و سپس پوشیدن صورت را پوشش زمانی که در” گفت و قهوه ای.

اورگان گزارش 8,525 coronavirus موارد و 208 مرگ و میر.

تگزاس در روز چهارشنبه گزارش داد 8,076 جدید کروناویروس موارد آن بزرگترین واحد-روز افزایش از زمان شروع این بیماری همه گیر به دولت گزارش شده و در مجموع 169,062 موارد مثبت و 2,481 مرگ و میر.

Austin شهردار استیو آدلر در روز چهارشنبه گفت: با توجه به جدید اقامت در خانه سفارش به شهرستان تراویس است که انتظار می رود به پیش افتادن از 10,000 موارد و افزود: با پوشیدن ماسک باید اجباری برای سال آینده.

کالیفرنیا زندگی در COVID-19 همه گیر

ساکنان اینچ راه خود را بر روی طفره زن پارکینگ ورزشگاه که در آن جدید COVID-19 تست سایت باز شد در لس آنجلس در مارس 26. عکس جیم Ruymen/مهر | مجوز عکس

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de