ایالات متحده خرده فروشی شیرجه رفتن با ضبط 8.7% در ماه مارس در میان خاموش کردن

توسط کریستوفر RUGABER و آن د’INNOCENZIO

واشنگتن — ایالات متحده خرده فروشی کاهش یافت 8.7 درصد در ماه مارس کاهش بی سابقه به عنوان شیوع ویروسی نیروهای تقریبا کامل قفل کردن تجارت در سراسر کشور.

وخامت فروش دور جلبک رکورد قبلی کاهش 3.9% قرار گرفت که در اعماق رکود بزرگ در نوامبر 2008.

فروش خودرو کاهش یافته است 25.6%, در حالی که لباس فروش فروشگاه سقوط کشویی 50.5%. رستوران ها و کافه ها گزارش نزدیک به 27 درصد کاهش در درآمد.

ایالات متحده اطمینان مصرف کننده غوطه ور است و اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها ماندم, به در خانه تحت پناهگاه در محل سفارشات. هزینه های مصرف کننده درایوهای دو سوم از اقتصاد آمریکا و کاهش رکورد در فروش های خرده فروشی است که نشانه ای از رکود تیز است که بسیاری از اقتصاددانان بر این باورند که آمریکا در حال حاضر وارد شده است. اقتصاددانان در جی پی مورگان چیس در حال حاضر پیش بینی اقتصاد ایالات متحده خواهد شد کوچک توسط یک رکورد شکنانه 40% در ماه آوریل تا ژوئن چهارم.

معنابخش تایتانیک تغییر در رفتار مصرف کننده, فروشگاه مواد غذایی, افزایش فروش نزدیک به 26 درصد به عنوان آمریکایی ها مواجه نگردند مواد غذایی و کالاهای مصرفی به سوار کردن بیماری همه گیر.

این عقب نشینی در هزینه های تشدید مشکلات آجر و ملات خرده فروشان که در حال حاضر در حال مبارزه با رقابت آنلاین. یک دسته که عمدتا شامل فروش اینترنتی رز 3.1% در ماه گذشته.

با سراسر کشور تعطیلی مراکز و اکثر فروشگاه ها این بیماری همه گیر است و بسیاری از لباس فروشان در خطر, در حالی که افزایش تسلط فروشگاههای جعبه بزرگ که باقی مانده اند باز در طول همه گیر چرا که آنها به فروش ملزومات مانند مواد غذایی و کالاهای خانگی.

بیش از 250 ، 000 فروشگاه ها از جمله macy’s, Nordstrom و نایک که فروش غیر ضروری کالا شده اند توقیف از اواسط ماه مارس. که 60 درصد کل خرده فروشی ایالات متحده مربع با توجه به نیل ساندرز مدیر عامل GlobalRetail پژوهش است.

عمده فروشان از جمله J. C. Penney, macy’s و Nordstrom باید furloughed صدها نفر از هزاران نفر از کارگران خارج شده و آمازون در استخدام sprees سعی کنید برای دیدار با افزایش تقاضا از خریداران خرید آنلاین و یا به صورت منظقه رها کردن و یا تحویل.

فروشگاه و مرکز مبتنی بر زنجیر را کاهش اجرایی پرداخت معلق نقدی سود سهام و سهام buybacks یا repurchases برای حفظ پول نقد. آنها همچنین رسم کردن خطوط اعتباری را به مطمئن شوید که آنها بزرگتر شمع از پول نقد در دست است.

Nordstrom هشدار داد در هفته گذشته که آن را نمی دانید زمانی که از آن خواهد شد قادر به بازگشایی آن در فروشگاه های فیزیکی و تعطیلی طولانی مدت می تواند آن را به تبدیل شدن به مالی مضطرب. رالف لورن و Gap Inc. اعلام کرده اند که در حال حاضر آنها را متوقف سفارش محصولات برای سقوط. دیگر فروشندگان را به احتمال زیاد به دنبال.

هزینه های اختیاری توسط خریداران است که انتظار می رود به سقوط 40%-50% در نیمه اول سال 2020 با توجه به رتبه Fitch در. و فروشگاه های رهبری یک گروه از شرکت های مصرف کننده است که باید دیده می شود شانس خود را به طور پیش فرض بیش از سنبله ماه گذشته با توجه به S&P در بازار جهانی هوش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im