خرده فروشی ایالات متحده افزایش فروش توسط تقریبا 18 درصد در مه, تجارت, Dept. می گوید

16 ژوئن (فردا) — ایالات متحده خرده فروشی در ماه مارس با افزایش نزدیک به 18 درصد وزارت بازرگانی گفت: روز سه شنبه در گزارش ماهانه خود را.

ارزیابی ثابت ممکن است رشد 17.7 درصد بیش مارس اما 6.1 درصد ارقام زیر از مارس 2019. آن گفت: فروش بالغ بر $485.5 میلیارد دلار برای این ماه و افزایش بیش از حدود 413 میلیارد دلار در ماه آوریل است.

تبلیغات

اکثر اقتصاددانان انتظار داشتند افزایش فروش در حدود 8 درصد ارتجاعی از ماه آوریل رکورد خرده فروشی غوطه 14.7 درصد است. روز سه شنبه گزارش تجدید نظر شده تا ماه آوریل کاهش تقریبا 2 درصد است. به استثنای خودرو و اجزای گاز تحلیلگران پیش بینی کرده بود افزایش 5 درصد در ماه مه.

کارشناسان پیش بینی ادامه قدرت با خرید و فروش آنلاین و حتی متوسط قیمت در به شدت تحت تاثیر بخش مانند رستوران ها و لوازم ورزشی و مبلمان.

گروه گفت: در آن گزارش یکشنبه مجموع فروش بین مارس و ژوئن سه ماه است که به شدت توسط COVID-19 بحران کاهش 10.5 درصد نسبت به سال گذشته است.

قبل از بحران بهداشت و درمان ایالات متحده در بخش خرده فروشی بود تنظیم پرونده برای سال بیش از سال رشد اشتغال و سرمایه گذاری است. این ارقام ممکن است در حالی که مثبت هنوز هم پایین نسبت به ماه مشابه در سال 2019.

“آیا ممکن است بدترین coronavirus همه گیر است که پشت سر ما ؟ اما ما نه از جنگل هنوز و عدم قطعیت فراوان” فدراسیون ملی خرده فروشی اقتصاددان ارشد جک Kleinhenz نوشت: در این ماه در یک اقتصادی بررسی است.

“پیش بینی چه اتفاقی خواهد افتاد حتی بیشتر به چالش کشیدن از حد معمول است. در حالی که تاریخچه اغلب کمک می کند تا راهنمای ما, قبلی رکود ارائه راهنمایی کمی در مورد آنچه که به احتمال زیاد به آشکار شدن بیش از شش تا 12 ماه.”

جهان در حرکت به بازگشایی میان COVID-19 همه گیر

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو (L) عبور کردن ماسک صورت زمانی که او می رسد در گراند سنترال استیشن برای حضور در نزدیکی یک کنفرانس مطبوعاتی برای ورود به فاز 1 از چهار بخش بازگشایی برنامه ریزی در شهر نیویورک در ژوئن 8. عکس از جان nascar / seahawk/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im