ایالات متحده در مناطق روستایی به زودی ممکن است در خط مقدم جبهه در COVID-19 همه گیر

مارس 5 (UPI) — این COVID-19 همه گیر قطع یک مسیر از تخریب در مراکز شهری در سراسر شمال شرقی ایالات متحده اما کارشناسان نگران هستند که بعد از شیوع نقاط داغ می تواند تاثیر مناطق روستایی بیشتر به دلیل کاهش دسترسی به مراقبت های بهداشتی.

کارشناسان و گفت: آنها نگران شرقی ایالات متحده-گرجستان و تنسی به طور خاص-و آنه در حال ظهور بحران در ملت ناواهو در غرب به عنوان یک مثال از پتانسیل مشکل است.

رزرو را پوشش می دهد که بخش هایی از آریزونا و یوتا و نیومکزیکو گزارش شده بیش از 2.300 تایید موارد این ویروس با وجود داشتن جمعیت به طور کلی یک کمی بیش از 350 ، 000.

در 46 مرگ و میر نسبت به این ویروس در هر 100000 نفر میزان مرگ و میر این بیماری در میان اعضای قبیله ای است که بالاتر از هر نقطه در کشور در خارج از نیویورک و نیوجرسی کانتیکات و ماساچوست با توجه به آمار و ارقام از نوجو وزارت بهداشت.

“برخی از کشورهای که در آن ما شاهد افزایش چشمگیر در روستایی موارد همان مکان ما شاهد شل شدن اجتماعی فاصله محدودیت” دکتر کری Henning-اسمیت استاد و محقق در دانشگاه مینه سوتا دانشکده بهداشت عمومی گفت: روز شنبه طی یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران.

تا به امروز نزدیک به 1.2 میلیون آمریکایی تشخیص داده شده اند با COVID-19 با توجه به آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز.

اگر چه تمام 50 ایالت آمریکا گزارش داده اند که حداقل چند صد موارد بیش از 30 درصد از افراد مبتلا تا کنون زندگی در شهر نیویورک شهری که شامل قطعات نیوجرسی و کانکتیکات — اما که ممکن است شروع به تغییر Henning-اسمیت گفت.

در حالی که تعداد موارد جدید در این کشور بزرگترین شهر و مناطق اطراف آن به نظر می رسد انداختن شیوع بیماری های جدید در حال ظهور در دیگر نقاط کشور که در آن بسیاری در فقر زندگی می کنند و دسترسی به خدمات بهداشتی و درمانی محدود است.

یک گزارش در ماه گذشته منتشر شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری برجسته مناطق کشور با افزایش تعداد مورد با آیووا و شمالی و داکوتای جنوبی در میان آنها است.

از آنجا که گزارش آیووا گزارش شده بیش از 10 ، 000 مورد تأیید. صدها نفر از کسانی که مبتلا در گوشت-گیاهان پردازش واقع در سراسر کشور.

و Dougherty County, است که در جنوب غربی گرجستان, منطقه ای که در آن Henning-اسمیت و دانشگاه مینه سوتا همکاران انجام داده اند مقدار زیادی از کار تحقیقاتی گزارش شده بیش از 1500 موارد است.

بسیاری از ساکنان در این مناطق بیشتر در معرض خطر جدید کروناویروس. برای مثال درصد بالایی از آنها در فقر زندگی می کنند — جنوب است که ایالات متحده در منطقه با بالاترین نرخ فقر در 13 درصد با توجه به اداره آمار ایالات متحده — و ممکن است قادر به پرداخت هزینه COVID-19 درمان است.

و اگر چه 8.5 درصد از آمریکایی ها در سراسر کشور ندارد و بیمه بهداشت و درمان این درصد بسیار بالاتر در چندین عمدتا روستایی متحده است. این شامل تگزاس در 18 درصد; اوکلاهما 14 درصد و گرجستان 14 درصد اداره آمار ایالات متحده گزارش شده است.

“به طور کلی تفاوت بین مناطق روستایی و شهری مناطق مهم هستند و آنها شروع به ظهور در حال حاضر” ویلیام Hanage استادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت گفت: در یک کنفرانس تلفنی در هفته گذشته است.

“من نگرانی در مورد مناطق روستایی به دلیل که ما در حال حاضر شروع به دیدن یک بار این ویروس وجود دارد, آن می تواند کاملا به سرعت در حال گسترش است. و برخی از شهرهای کوچکتر هستند که آمار واقعا سخت” Hanage گفت.

کشورهای با بالاترین نرخ از بیماری های قلبی و دیابت-مانند آلاباما, ایندیانا, کنتاکی, لوئیزیانا, می سی سی پی, اوکلاهما, تنسی و غرب ویرجینیا — نیز عمدتا روستایی است. افراد مبتلا به بیماری های قلبی و دیابت به نظر می رسد در افزایش خطر ابتلا به بیماری های جدی با COVID-19.

کمبود تخت بیمارستان, شخصی, تجهیزات حفاظتی و پرسنل پزشکی در مراکز شهری شده است به خوبی مستند شده است اما این مسائل مسلما حتی بیشتر حاد در مناطق روستایی Henning-اسمیت گفت.

مناطق روستایی در سراسر ایالات متحده دیده می شود 170 بیمارستان های نزدیک از سال 2005 128 از سال 2010 و هشت در سال 2020 با توجه به آمار و ارقام از سیسیل G. Sheps مرکز خدمات بهداشتی و پژوهش در دانشگاه کارولینای شمالی است.

این COVID-19 شیوع یک عامل در حداقل سه نفر از بیمارستان تعطیلی این سال با توجه به Henning-اسمیت با بیماری مالیات خود را در حال حاضر منابع محدود است.

با کاهش بودجه نسبت به همتایان بزرگتر در شهرستانها بسیاری از این بیمارستان ها با چالش های در دستیابی به تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE و دستگاه های حیاتی مانند هواکش و از آنها به عنوان خود را درگیر در جنگ مناقصه برای این محصولات است.

“خود به خود بسیاری از بیمارستان های روستایی ندارد و قدرت خرید به جلو در خط و یا یک قیمت خوب برای PPE و دیگر تجهیزات آنها نیاز دارید” Henning-اسمیت گفت.

در حالی که شیوع بیماری در شهرهای بزرگ تولید بیشتر عناوین به دلیل تعداد بیشتری از افراد در معرض خطر در مناطق پرجمعیت او گفت: COVID-19 بحران در مناطق روستایی بیشتر حکم فقط به عنوان توجه زیادی به دلیل منحصر به فرد بهداشت عمومی چالش های آنها در برخواهد داشت.

به عنوان Hanage اشاره کرد: “یک بیماری همه گیر است که به اصطلاح به دلیل آن است که ظرفیت برای آلوده همه جا” نه فقط در مراکز بزرگ است.

“مناطق روستایی تشکیل می دهند که اکثریت قریب به اتفاق توده زمین در ایالات متحده” Henning-اسمیت گفت. “ما نیاز به ایجاد ثبات در بودجه برای بیمارستان های روستایی و ارائه دهندگان خدمات برای اطمینان از آنها به اندازه کافی تست در دسترس است و به اندازه کافی از تجهیزات آنها نیاز دارند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im