آمریکا به دنبال مصادره 4 ایرانی تانکرهای حمل و نقل گاز به ونزوئلا

جولای 3 (بی بی سی) — به عنوان ایالات متحده همچنان به افزایش فشار بر دو خصمانه کشورهای ایالات متحده قاضی حکم صادر شده برای تصرف بیش از 1 میلیون بشکه بنزین در حال حمل چهار نفتکش ایرانی به ونزوئلا است.

ایالات متحده منطقه قاضی James E. Boasberg امضا حکم پنج شنبه پس از مقامات شکایت را از شب قبل در منطقه کلمبیا ادعا نزدیک به 1.2 میلیون بشکه فارسی بنزین در بلا برینگ های پندی و لونا به موضوع جریمه به فروش محموله خود را در نظر گرفته شده است به نفع تحریم نهادهای ایرانی به طور خاص نخبگان سپاه.

تبلیغات

شکایت مدعی تانکر’ باری است که “یک منبع از نفوذ” برای سپاه پاسداران که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تعیین شده به عنوان یک سازمان تروریستی خارجی در آوریل 2019.

“سود حاصل از این فعالیت ها حمایت سپاه در طیف گسترده ای از فعالیت های نابکار از جمله گسترش سلاح های کشتار جمعی و معنی خود را از تحویل حمایت از تروریسم و انواع نقض حقوق بشر در داخل و خارج از کشور” شکایت گفت.

این کشتی کشف شد طی تحقیقات توسط مقامات ایالات متحده از طریق استفاده از یک سری از محرمانه خبرچینان که نشان داد که روغن فروش به ونزوئلا بود و مرتب از طریق یک طرح پیچیده مربوط به احزاب مختلف هماهنگ با تاجر ایرانی محمود Madanipour که وابسته به سپاه پاسداران.

بنزین مقامات گفت که در عروق از طریق کشتی به کشتی انتقال به منظور فرار از تشخیص و تحریم.

تبلیغات

با توجه به شکایت ناشناس co-conspirator پیامک Madanipour که وجود داشته است و مسائل را با بلا و برینگ با توجه به تحریم های ایالات متحده.

“صاحب کشتی نمی خواهید به آن بروید چرا که آمریکا تهدید, اما ما می خواهیم او را به رفتن و ما حتی توافق ما نیز خرید کشتی” شرکت conspirator گفت Madanipour, با توجه به شکایت.

علیرضا Miryousefi ایران ماموریت به ایالات متحده مورد حکم به عنوان “یک عمل دزدی دریایی خالص و ساده است.”

“این یک تهدید مستقیم برای صلح و امنیت بین المللی و در مغایرت با قوانین بین المللی از جمله سازمان ملل و منشور او گفت:” از طریق توییتر.

ایالات متحده شده است برای اعمال فشار بر این کشور خاورمیانه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن بیرون کشیده از اوباما-دوران چند ملیتی توافق هسته ای با هدف جلوگیری از تهران از توسعه سلاح هسته ای در مارس 2018 خواستار آن را “معیوب در هسته خود است.”

از آن پس او بارها و بارها تحریم های تحمیل شده علیه ایران در تلاش برای به زور به بازگشت به میز مذاکره در یک معامله جدید است. اما ایران انتقام reneging در برخی از تعهدات خود تحت این طرح جامع اقدام مشترک در بیشتر رو به وخامت روابط میان تهران و غرب است.

اواخر ماه گذشته ایران دادستان با صدور حکم بازداشت برای مغلوب ساختن پیشی جستن و 35 دیگر مقامات آمریکایی متصل به ژانویه کشته شدن قاسم سلیمانی رهبر سابق سپاه پاسداران است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دستور ترور او در اقدامی تلافی جویانه به تظاهرات در سفارت آمریکا در بغداد.

ایالات متحده شده است هدف قرار دادن صنعت نفت ایران و در هفته گذشته تحریم ایران کاپیتان پنج تانکر برای حمل و نقل 1.5 میلیون بشکه از ایران بنزین به ونزوئلا در حمایت از آمریکای جنوبی کشور بحرانزده رئیس جمهور نیکولا Maduro.

تبلیغات

اول از کسانی که پنج کشتی ثروت وارد ونزوئلا اواخر ماه مه را جشن بگیرند.

“در زمان که در آن supremacist امپراتوری به دنبال تحمیل آن حکومت با توسل به زور تنها برادری رایگان مردم خواهد ما را نجات دهد” مادورو گفت: از طریق توییتر و ارسال عکس از فارسی تانکر.

مادورو — که شده است تحت افزایش U. S فشار به پس از خود را تا سال 2018 دوباره انتخابات تلقی شد نامشروع در اوایل سال گذشته — است چسبیده به قدرت به دلیل کمک از چین و کوبا و روسیه و ایران, مقامات ایالات متحده گفته اند.

تلاش برای به دست گرفتن کشتی ها نیز رخ می دهد که ایالات متحده مصرانه از شورای امنیت سازمان ملل به گسترش یک تحریم تسلیحاتی ایران هشدار داد در صورتی که به تهران منقضی می تواند تبدیل به یک”روژ سلاح فروشنده” وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: در اوایل این هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>