ایالات متحده می بیند کاهش شدید در سفر با توجه به COVID-19 با توجه به AAA هوا

سالت لیک سیتی — یک سفر اخیر هوا توسط AAA پیش بینی کاهش قابل توجهی در تابستان, سفر در این سال با توجه به COVID-19.

پیش بینی پیش بینی شده است که نزدیک به 700 میلیون آمریکایی سفر خواهد کرد این است که پایین 15 درصد از سال گذشته است و بزرگترین کاهش از سال 2009.

سفر در آمریکا به شدت کاهش یافته و از زمان شروع این بیماری همه گیر با شرکت های هواپیمایی و هتل ها بزرگترین ضربه را.

“ما شاهد تاثیر coronavirus داشتن در سفر چشم انداز و نگه داشتن مردم در خارج از جاده جسمی فاصله و ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است” گفت: آلدو Vazquez سخنگوی AAA ایالت یوتا است. “در یک جهان کامل بدون COVID-19 AAA پیش بینی کرده بود 3.6% افزایش بیش از تابستان سال گذشته سفر می کند.”

او گفت: “همه گیر “در اصل از بین برود بیش از 150 میلیون نفر-سفر در تابستان امسال است.”

کنت و مریم, سیاه, از Garland, Box Elder, شهرستان برنامه ریزی شده بود سفر به مصر و اسرائیل در ماه ژوئن برای دو سال قبل از همه گیر رسید.

“ما امضا با گروه دیگری از معلمان و خانواده های آنها برای رفتن به مصر پس ما صرفه جویی شده برای دو سال برای این. ما شده ایم رفتن به کلاس هر ماه برای یادگیری در مورد اورشلیم و مصر و آنچه که ما می خواهم به دیدن وجود دارد” کنت سیاه گفت.

با این که از روی میز سیاه پوستان گفت: آنها در حال حاضر با توجه به در نظر گرفتن یک سفر به یلوستون در هفته آینده, اما این بستگی به پارک اجتماعی فاصله پروتکل چون مریم سیاه و سفید است که در گروه پرخطر برای COVID-19.

“ما باید بررسی کنید و ببینید که چگونه به خوبی (مردم) هستند و اجتماعی فاصله,” کنت گفت.

او گفت: اگر آنها این سفر پس از آن آنها خواهد بود به ماندن با خانواده چرا که آنها هنوز نامشخص در مورد ایمنی از اقامت در هتل ها در طول یک بیماری همه گیر.

“آمریکایی ها را دریافت و بررسی این تابستان اگر آنها در حال گرفتن یک “صبر کنید و ببینید رویکرد’ وقتی که می آید به رزرو و به احتمال زیاد به کتاب بیشتر academist:: دانشجویان آخر هفته طولانی از تمدید تعطیلات” Vazquez نوشت: در انتشار اخبار. “هنگامی که آنها سرمایه گذاری بیشترین سهم از مسافران — 683 میلیون — را به جاده خود را برآورده سازد سودای سفر به خارج.”

مردم در حال رزرو بیشتر در خار از لحظه سفر بر اساس آمار و اطلاعات مسافران ساخت برنامه های چند روز تا یک هفته در پیش است که “به طور قابل توجهی بالاتر از در سال های گذشته با توجه به AAA داده.

با توجه به پیش بینی سفر با خودرو است که روش ارجح در 97 درصد به نفع است که نزدیک به 10 درصد افزایش از پنج سال گذشته به طور متوسط”.

سفر های هوایی دیده می شود یک کاهش 73.9% از سال گذشته شرکت های هواپیمایی در سراسر ایالات متحده دیده می شود تدبیر و بلیط هواپیما. قطار, کشتی و دیگر شیوه های حمل و نقل کاهش یافته است 85.5%.

حتی با کاهش AAA گزارش دیدن یک چشم انداز مثبت در سفر روند از ماه آوریل با هتل و اجاره خودرو به تدریج در حال افزایش است.

“سفرهای جاده ای اجازه می دهد تا مسافران را به خود و برنامه و سفارشی کردن متوقف می شود بر اساس سطح راحتی و منافع” Vazquez گفت: در انتشار آزاد است. “برای خانواده ها به خصوص کسانی که با بچه های کوچک آن است که آسان و کم هزینه راه برای سفر است. و سود اضافه شده در حال حاضر — قیمت گاز پایین باقی می ماند.”

Courtney Tiemann carries a box into her condo in Provo as she and her husband, Matthew, unload their belongings on Tuesday, June 30, 2020. The couple had planned to go on a cruise and then COVID-19 happened and their plans changed.
کورتنی Tiemann حمل یک جعبه به محل سکونت خود در پرووو به عنوان او و شوهرش, Matthew خالی کردن وسایل خود در روز سه شنبه 30 ژوئن 2020. این زن و شوهر در حال برنامه ریزی برای رفتن بر روی یک کروز و سپس COVID-19 اتفاق افتاده و برنامه های خود را تغییر.
اسکات G Winterton, Deseret News

کورتنی Tiemann گفت رویال کارائیب لغو یک زن و شوهر کروز او برنامه ریزی شده بود برای خودش و شوهرش حدود یک ماه قبل از سفر خود را برنامه ریزی شده بود.

خط کروز ارائه شده به آنها اعتبار کامل و اضافی 50% اگر آنها rebooked کروز خود را قبل از پایان سال 2021.

“بدیهی است که ما مطمئن نیستیم که چه می خواهیم انجام دهیم چرا که کروز در حال حاضر بسیار روی حیله و تزویر” Tiemann گفت.

Tiemann فقط نقل مکان به ایالت یوتا از سیاتل پس از شوهرش گذاشته شد با توجه به همه گیر. آنها در زمان برخی از زمان برای گردش به عنوان آنها ساخته شده راه خود را به خانه ماندن را در خود شخصی تریلر در طول راه.

Tiemann گفت: آنها متوقف شده در گراند Tetons و صرف زمان در ساحل اورگان. او گفت که آنها هنوز هم ناراحت کننده با پرواز و احساس خود را در اردوگاه تریلر امن تر است برای سفر در حال حاضر.

“این یک کمی آرامش دانستن است که هر کجا که ما به آن احساس می کند مانند مردم در حال آگاه از آنچه می گذرد” Tiemann گفت. “اما آن است که نوع خوب دانستن ما ماندن در خود ما کمی تریلر; که راه ما لازم نیست برای به اشتراک گذاشتن امکانات با هر کس دیگری.”

Courtney and Matthew Tiemann pose for a photo after unloading a truck of belongings into their condo in Provo on Tuesday, June 30, 2020. The couple planned to go on a cruise and then COVID-19 happened and their plans changed.
کورتنی و متی Tiemann ژست برای عکس پس از تخلیه یک کامیون از اموال به محل سکونت خود را در پروو در روز سه شنبه 30 ژوئن 2020. زن و شوهر, برنامه ریزی برای رفتن بر روی یک کروز و سپس COVID-19 اتفاق افتاده و برنامه های خود را تغییر.
اسکات G Winterton, Deseret News

وازکوئز توصیه می شود مسافران برای برنامه ریزی سفرهای خود را بر این اساس به حساب بالقوه تعطیلی و مهمان محدودیت در پارک های ملی و دیگر مقصد سفر محبوب.

سفر هوا نیز نشان می دهد که جستجوها برای مقصد توریستی محبوب مانند اورلاندو فلوریدا و Myrtle Beach, South Carolina کاهش یافته است. اورلاندو است که معمولا شماره 1 جستجو مقصد اما دنور گرفته شده آن نقطه در نور از این بیماری همه گیر.

فلوریدا دیده است یک افزایش شدید در موارد بیش از چند روز گذشته باعث ساحل تعطیلی و تعلیق در فرد فروش الکل در میله های زندان. تگزاس و آریزونا نیز شاهد افزایش عفونت های جدید.

AAA پیش بینی نیز در میان ترافیک و یافته ها نشان می دهد کاهش تراکم در برخی از شهرهای بزرگ در حالی که دیگران خواهد شد تا حد زیادی باقی می ماند همان. بسیاری از بزرگترین شهرستانها در کشور را کاهش مربوط به سفر نمایند.

برخی از ایالت ها هستند که شاهد بازگشت به حالت عادی ترافیک. یوتا در میان کشورهای که در آن ترافیک خواهد شد تا حد زیادی بدون تغییر پیش بینی پیش بینی مسافران خواهد شد “بیش از احتمال” برخورد عادی شرایط ترافیک.

به طور کلی Vazquez گفت: AAA است “خوش بینانه” سفر افزایش خواهد یافت در این سال و به سرعت رشد خواهد کرد به عنوان شرایط مجوز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>