سالت لیک سیتی — عنوان اخبار بهداشت ، میت رامنی رای به محکوم کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گسترش علاقه یک نماینده مجلس یوتا لایحه اجازه می دهد تا Utahns به خاطر انتخاب سناتور ایالات متحده شروع به آتش گرفتن در دولت کاپیتول.

تشکر. تیم Quinn, R-هبر شهرستان گفت: او موفق به دریافت بیش از 100 تماس های تلفنی و 250 ایمیل در بیش از یک ساعت است که “100% مثبت به این لایحه است.”

هر چند کوین گفت: این پیشنهاد در آثار قبل از استیضاح است و نه در مورد رامنی او را برداشت تا نیم دوجین خانه همکاری حامیان مالی رامنی پس از اعلام ایالات متحده آمریکا هستند که به او رای خواهند برای پیدا کردن تهمت به جرم سوء استفاده از قدرت.

“بدون در نظر گرفتن چگونه شما احساس می کنید در مورد این لایحه بدون در نظر گرفتن در مورد چگونه شما احساس می کنید در مورد هر یک از ما سناتورها من تشخیص این سختی لایحه به خواسته می شود به رأی” کوین گفت.

کوین نمی گویند که آیا او معتقد است که رامنی باید به یاد می آورد اما گفت که وجود دارد باید راه را برای ساکنان به حذف یک سناتور که آنها بر این باورند نیست انجام آنچه او به انجام.

رامنی گفت: آن را سخت بدانید که اگر رای خود را صدمه دیده خواهد شد شانس خود را برای انتخاب مجدد است که او نمی خواهد برای بود تا 2024. او گفت که او تنها صحبت به او فوری کارکنان در مورد عواقب احتمالی نیست و باید یک برنامه ریزی برای مقابله با عضویت در این نقطه است.

“من نمی دانم چه اتفاقی ممکن است در قوه مقننه ایالت یوتا گفت:” اذعان او آگاه است از کوین را به یاد بیاورید ، “من قبول هر نتیجه فرستاده شده است راه من و می دانیم که بخشی از این کار است. مردم انتظار نیست من به یک کاهش بنفش.”

رامنی نیست ساده و بی تکلف به این واقعیت است که رای خود را جدی سیاسی و شخصی عواقب در واشنگتن و در ایالت یوتا است.

“من می دانم که وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از مقاومت از رهبران حزب من در اینجا. من فرض می کنم من دریافت واکنش از رهبران حزب من در یوتا” رامنی جمهوریخواه یوتا به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس تلفنی پس از طبقه سخنرانی. “البته دشمنی که ممکن است وارد شود می تواند از مردم در خیابان در حال رفتن به واقعی نیز هست.”

Utahns واکنش نشان داد و به شدت در رسانه های اجتماعی از جمله Instagram ارسال یک عکس از یک لبخند رامنی با “مستند نشده” در سراسر پایین و اعلامیه در Facebook ادعا خجالت و خشم بیش از رای دادن.

رامنی گفت که او همچنین انتظار دارد که “سوء استفاده” از مغلوب ساختن پیشی جستن و حامیان او از جمله صحبت کردن در مورد او را در تظاهرات سیاسی.

توسط شنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن به حال توییتی یک دقیقه-فیلم بلند نمایش کلیپ از تبلیغات به تصویر می کشد رامنی به عنوان یک “دموکرات راز دارایی” از دست دادن خود را به باراک اوباما در سال 2012 و تهمت خود پیروزی است.

حزب جمهوری خواه ایالت یوتا رئیس درک قهوه ای سرزنش رامنی گفت: “ما به عنوان یک حزب به شدت مخالف با آرای امروز توسط سناتور رامنی و بصورتی پایدار و محکم ایستاده پشت رئيس جمهور ما است.”

خانه یوتا رهبر اکثریت فرانسیس گیبسون R-مپلتون توصیف مذاکرات قانونگذاران واکنش به رامنی رای به عنوان یک “کیسه مخلوط.”

گیبسون نمی گویند که آیا او شخصا معتقد است که رامنی باید به یاد آورد شد کوین لایحه به تصویب.

“گوش دادن او من سناتور. او انتخاب شد توسط ایالت یوتا است. او شش سال است,” او گفت:. “باید او را به یاد می آورد? من قصد ندارم به جواب باید او را به یاد می آورد. من نا امید شده است ؟ بله.”

رامنی رای دادن خواهد شد به احتمال زیاد خشم جمهوری خواهان محافظه کار در حالی که متوسط یوتا جمهوری خواهان می تواند موضع رامنی تصمیم گیری است. به Gibson, اما او نمی بینم به رامنی رای به عنوان احتمالا کنده کاری عمیق تقسیم بین یوتا ایران.

“من نمی دانم اگر این ایجاد خواهد شد هر گونه بیشتر از یک تقسیم که آنچه در حال حاضر وجود دارد” گیبسون گفت و اشاره کرد که در حالی که جمهوری خواهان یوتا به طور کلی ایران در مسائل مالی محافظه کاران و میانه به طور کلی برخورد بیشتر بر مسائل اجتماعی.

اکثریت سنا شلاق دن Hemmert R-اورم گفت: “این خیلی سخت به دانستن” آیا رامنی خواهد پرداخت سیاسی قیمت برای رای خود را به مدت طولانی.

“بلافاصله او را برای رفتن به rile تا یک دسته از مردم, اما او برای انتخاب مجدد برای چهار سال دیگر تا جهان بسیار متفاوت خواهد بود در چهار سال,” او گفت:.

پرسید: اگر رامنی تصمیم گیری تاثیر می گذارد دیگر یوتا جمهوری خواهان Hemmert که زد به طور خلاصه برای منطقه 4 صندلی های برگزار شده توسط دموکرات در کنگره بن McAdams, گفت که او مطمئن بود.

“من نمی دانم. اگر شما نگاه در یوتا, ما, من فکر می کنم یک رابطه منحصر به فرد با مغلوب ساختن پیشی جستن نسبت به کشورهای دیگر و حتی در درون حزب جمهوری خواه و بنابراین من فکر می کنم آن را سخت به بگویید. این انتخابات بعدی چرخه خواهد بود بسیار گفتن — چگونه یوتا به نوبه خود برای مغلوب ساختن پیشی جستن در این سال است.”

رهبر اکثریت سنا اوان Vickers, R-سرو شهرستان گفت: “در حالی که من درک سناتور را به انجام آنچه که او فکر می کند مناسب است, من بسیار نا امید شخصا و من فکر نمی کنم او به نمایندگی از اکثریت شهروندان از دولت ما.”

سامانتا Zager منطقه ای مدیر ارتباطات برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین گفت: رامنی اقدامات جمعه شد “wildly از مرحله” خود به شمار می رود. مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت: محبوب تر است در ایالت یوتا از رامنی با توجه به نظرسنجی های اخیر.

دموکرات ها در مجلس قانونگذاری ایالتی تحسین رامنی.

خانه رهبر اقلیت Brian King D-Salt Lake City گفت که او “, شاد, شاد, شاد” با رامنی تصمیم گیری است. “من فکر می کنم او یک پروفایل در شجاعت.”

رامنی “در حال رفتن به گرفتن توپخانه ضد هوایی مثل این کسب و کار هیچ کس از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان و از جمهوری خواهان به طور کلی اما این شخصیت را نشان می دهد. این نشان می دهد شجاعت. و من واقعا احساس خشنودی. این مهم است,” او گفت:.

اقلیت سنا جلسه مدیر Derek آشپزخانه, D-سالت لیک سیتی گفت: “خوشحالم که رامنی “قادر به اذعان این واقعیت از آنچه اتفاق افتاده است با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. بسیاری از جمهوریخواهان در کنگره و سنا بیشتر عصبی در مورد انتخاب مجدد خود را از آنها در مورد واقعیت فساد در دولت ما.”

مادر گفت: او معتقد است اکثر Utahns را حمایت رامنی تصمیم گیری است.

“چیزی که در مورد Utahns این است که آنها نه حزبی دسته از مردم است. البته ما تمايلات چپ یا راست. اما در پایان روز, میت رامنی, درست,” او گفت:.

نوپای ایالات یوتا, پارتی, ساخته شده ناراضی جمهوری خواهان و دموکرات ها به عنوان به خوبی به عنوان مستقل ارائه رامنی یک خانه اگر ایران با ostracizes او “تمایل به قرار دادن کشور خود را قبل از باریک حزبی منافع است.”

ایالات یوتا از بنیانگذاران و جمهوریخواه سابق جیم بنت گفت: ملت شاهد یک “عمل نادر از بی نظیر شجاعت سیاسی.”

“سناتور. میت رامنی تصمیم به رای دادن به محکوم کردن رئیس جمهور به اتهام سوء استفاده از قدرت قدرتمند بود یادآوری است که شجاعت اخلاقی است بشدت فاقد امروز, سیاسی, محیط زیست, اما این افراد وجود دارد که هنوز هم نگه دارید و به یک معنا از اهمیت وظیفه خود را به کشور” با توجه به بنت.

رامنی تنها سناتور جمهوری خواه برای رای دادن به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن در دو مقاله گفته رئیس جمهور این است که “جرم هولناک سوء استفاده از اعتماد عمومی است.” او را پیدا تهمت گناه از انسداد.

همین Peay که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 در ایالت یوتا است و به نام رامنی رای “بی ربط است.” او گفت که او دریافت تماس های بسیاری از مردم درخواست آنچه که آنها می توانید انجام دهید برای رئیس جمهور.

سناتور. مایک لی R-یوتا که در هفته گذشته گفت: یوتا خوش شانس است که رامنی و او را با احترام به “کردار و صداقت و جرات” او نشان داده در سنا محاکمه نبود خیلی سریع با آن روحیۀ چهارشنبه.

زمانی که لی Lonsberry در KSL Newsradio را “زنده میکروفن” خواسته یوتا ارشد سناتور اگر او هنوز هم احساس کردند که راه لی پاسخ داد که رامنی رای او را شگفت زده کرد و این که او “بسیار نا امید است.”

“من به شدت مخالفت خود را با تصمیم گیری در این,” او گفت:.

فشرده اینکه رامنی هنوز هم خود را به احترام لی گفت که او دوست دارد رامنی و نظر او را به یک دوست.

“در گرمای این تصمیم خاص, آن را سخت برای من برای دیدن هر چیزی, اما این اختلاف,” لی گفت. “اما فردا یک روز متفاوت. هر روز یک روز جدید است. من نگاه به جلو به پیدا کردن دیگر مسائل که در آن من و او به توافق برسند.”

تشکر. کریس استوارت, R-یوتا عضو مجلس هوش کمیته که شنیده استیضاح شاهدان گفت که “احترام زیادی” برای رامنی اما که او به اشتباه رای به محکوم کردن رئیس جمهور است.

“من نشسته طریق صدها ساعت جلسات و گوش دادن به ده ها تن از شاهدان و بررسی کرده اند هزاران صفحه از اسناد و مدارک. به هیچ وجه از این رئیس جمهور سزاوار رای محکومیت. من فکر می کنم سناتور. رامنی رسیده اشتباه نتیجه,” او گفت:.

تشکر. راب اسقف R-یوتا گفت و رامنی نه لابی او و نه ارائه شده نظر خود را زمانی که او رای دادند استیضاح و او تمدید آنها همان حسن نیت ارائه میدهد.

“با این حال من نظر خواسته شده است من می خواهم که مخالفت با آقای رامنی را تجزیه و تحلیل و تصمیم گیری,” او گفت:.

McAdams, یوتا, تنها حزب دموکرات در کنگره گفت: رامنی بر اعتقاد خود را که سناتور است که یک فرد از صداقت و اصل.

“من آمد به کنگره برای انجام کار درست برای یوتا و کشور ما است. مانند بهداشت ، رامنی اعتقاد من آنچه رئيس جمهور هم اشتباه بود. اقدامات خود را موجه مسئوليت” McAdams گفت.

در اعلام رای خود را به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن McAdams گفت: او می دانست که رای خود را نمی خواهد حذف رئیس جمهور و سنا احتمال تبرئه او.

کمک: لیزا رایلی روشه کتی McKellar

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im