U. S مجموعه جدید روزانه عفونت رکورد; گرجستان فرماندار شکایت آتلانتا

جولای 16 (سلامت) — ایالات متحده, مجموعه جدید تک روز رکورد coronavirus موارد ثبت نام بیش از 70,000 عفونت های جدید در روز پنج شنبه به گرجستان-رژیم صهیونیستی. برایان کمپ واصل طرح دعوی در دادگاه به دنبال بلوک آتلانتا ماسک سفارش.

در حالی که تعداد آنها متفاوت است چندین انتقالها ویروس همه نشان داد که ایالات متحده تا به حال گزارش جدید بیشتر موارد COVID-19 روز پنج شنبه از طی هر دوره 24 ساعته در طول همه گیر در ادامه یک روند از بالا رفتن از عفونت.

تبلیغات

به گفته نیویورک تایمز’ شمارش بیش از 75,000 موارد گزارش شده در پنج شنبه, فوق العاده آن رکورد قبلی بیش از 68,000 موارد در روز جمعه در حالی که واشنگتن پست آن شکل در 71,406 بود که هنوز هم بالاتر از آن رکورد قبلی از 67,211 از اواخر هفته گذشته است.

در ضمن Worldometer.info شمارش 73,388 موارد برای شنبه که ساختگی آن جمعه رقم 72,278.

در بیش از 3.5 میلیون عفونت و بیش از 138,000 مرگ و میر به این ویروس در ایالات متحده آمریکا است که بدترین آسیب دیده کشور با این بیماری همه گیر.

در گرجستان به طرح دعوی در دادگاه توسط کمپ در Fulton County Superior Court چالش های آتلانتا شهردار Keisha لنس کف’ تصمیم گیری نیاز به ماسک صورت پوشیده و برای برگرداندن این شهر به “مرحله 1” از آن دوباره باز کردن دستورالعمل بسته شدن رستوران ناهار خوری اتاق و خواستار ساکنان تنها به ترک خانه های خود برای فعالیت های ضروری.

“این طرح دعوی در دادگاه است که به نمایندگی از آتلانتا صاحبان کسب و کار و کارکنان زحمتکش که در حال مبارزه برای زنده ماندن در طول این زمان دشوار است” کمپ در توییتر نوشت. “این مردان و زنان در حال انجام خود را بسیار بهتر است برای قرار دادن غذا روی میز را برای خانواده های خود در حالی که مقامات منتخب محلی شاتر کسب و کار و تضعیف رشد اقتصادی است.”

شنبه شب کمپ یک فرمان اجرایی را امضا overruling دولت های محلی است که تصویب احکام نیاز به پوشش صورت و ممنوع دستور مشابه در آینده است.

کمپ منظور تأکید دولت حق تحمیل خود کمتر-دستورالعمل های دقیق که در آن ساکنان صرفا “به شدت خواست” به پوشیدن ماسک “به عنوان عملی” ،

این ارائه شامل به عنوان بخشی از دولت را به طور کلی COVID-19 دستورالعمل به صراحت حفره ماسک حکم در سطح محلی است.

شهردار میامی فرانسیس سوارز گفت: “او “بسیار نزدیک” به صدور جدید اقامت در خانه سفارش در میان افزایش مرگ و میر در فلوریدا.

فلوریدا, ایالات متحده آمریکا کانون شیوع گفت: “این یک رکورد جدید برای COVID-19 مرگ و میر در روز چهارشنبه با 156 — شکوه قبلی علامت 24 مرگ و میر. مقامات همچنین گزارش 14,000 موارد جدید در سطح ایالت.

بیش از 315,000 مردم در فلوریدا در حال حاضر تشخیص داده شده است با COVID-19.

“بسیار کمی وجود دارد که اگر هر ایالتی و فدرال راهنمایی در مورد چگونه و چه متریک ما نیاز به استفاده از به نزدیک” سوارز با سی ان ان گفت. “بنابراین ما در حال توسعه تمام است که در خود ما است. و ما در مواجهه با این تصمیم گیری های دشوار در چند روز آینده اگر همه چیز را بهبود نمی بخشد اساسی.”

در اوکلاهما تولسا شورای شهر تصویب یک ماسک نیاز توسط یک 7-2 رای جمعه کمتر از یک ماه بعد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار دوباره تجمع انتخاباتی در شهر.

شهردار G. T. به bynum بود و انتظار می رود به ثبت نام در این اقدام پنج شنبه صبح که نیاز به بزرگسالان در مناطق عمومی به سایش پوشش صورت در تمام زمانها.

“ما ادامه خواهد داد به انجام آنچه که ما باید انجام دهید برای محافظت از ما مراقبت های بهداشتی محلی سیستم” به bynum گفت.

فرمان آمد و در همان روز اوکلاهما رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt اعلام کرد او آزمایش مثبت برای COVID-19.

در آریزونا, Maricopa County دستور داده است تا قابل حمل بدن کولرهای به مقابله با تعداد رو به افزایش مرگ و میر.

سخنگوی زمینه Moseley گفت: اضافه شدن مرگ و میر منجر به “افزایش ظرفیت” طراحی برای شهرستان سردخانه. مقامات دستور داد چهار کولرهای به آدرس کمبود فضا برای مرده.

موارد جدید در Maricopa شهرستان که شامل ققنوس باید پهن در حدود 2,500 جدید در هر روز در طول هفته گذشته مقامات اشاره کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>